Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Što je baked loam?  (Posjeta: 53532 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #60 : 13-09-2007, 09:00:11 »
Interesantno. Boja je izvrsna.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #61 : 13-09-2007, 09:01:58 »
...ja ga već koristim!

Jel se raspada ili je kompaktan?

...tek sam posadio dva drva u njega (jedan friško izvađeni bor i jedna presađena picea), pa nisam htio izlijetati sa neprovjerenim informacijama (dakle još nemam pojma kako će drva reagirati na njega). No radi se o potpuno sličnom materijalu kao  Maxit-u koji koristi Pall (pošto mi je građevina struka, a s time i građevinski materijali). Radi se o materijalu za "suhe" glazure od pećene gline dakle kao i tenisit samo drukčije boje. Razlika od tenisita je i ta da su u tenisitu sve kranule dobivene lomljenjem (cigle) pa su i sve porozne (veća moč upijanja vode), kod liapora je cca 50% granula lom, a 50% su "kuglice". Materijal je lomljiv tek pod čekićem, a postojan je i na mraz - jer drukčiju granulaciju (koja nije kod nas dobavljiva "Liadrain") koriste za "zelene krovove" (ravni krovovi na koje se ozelenjavaju travama i sl.)

Natopi ga vodom da dobro upije i stavi ga u škrinju da se smrzne bar 24h. Poslje ga izvadi i zalij sa vodom, ako se ne raspadne, znači da je dobar i ne mrvi se, a kak biljke reagiraju na njega, treba vidjeti pa češ vjerojatno pisati o tome  :great:

Offline gal

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #62 : 13-09-2007, 09:15:39 »
Interesantno. Boja je izvrsna.

...boja je full prirodna! Još nešto interesantno - dodao sam cca 15-20% humusa za crnogoricu - kod zalijevanja voda isti tren curi kroz dno posude van, a nakon tjedan (i možda više ) dana ispod same površine osjeća se vlažnost (a posuda je bila pod strehom - dakle na suhom). Još je interesantno da je materijal nevjerojatno lagan vreča cca 20 kg.

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #63 : 13-09-2007, 09:27:44 »
Boja je bolja nego kod tenisita  :smile:
Ali to ionako nije važno za bonsaije koji su u uzgojnim posudama, a ne u keramici...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Goran Cajko

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #64 : 13-09-2007, 13:57:49 »
Gorane, gdje si kupio tenisit?


CIGLANE ZAGREB

Offline Goran Cajko

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #65 : 13-09-2007, 13:59:24 »
Interesantno. Boja je izvrsna.

Dali je to slično tvojem pronalasku?

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #66 : 13-09-2007, 14:02:55 »
Interesantno. Boja je izvrsna.
Dali je to slično tvojem pronalasku?

Ak se misli na prirodno mrvljeno stjenje, i mene bi zanimao odgovor. Naime malč (Galov malč) koji sam stavio u posude doslovno ne dozvoljava da se zemlja isuši, naročito u plastičnim posudama. Sad se pitam kak bu ta vlaga reagirala na smrzavanja po zimi.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #67 : 14-09-2007, 08:45:19 »
Kupio sam jučer "liapor fit". Sve što je več rečeno neču ponavljati jer je točno.
Namočio sam ga u vodi cca. 2h, ocjedio i stavio u škrinju. To sam napravio u 3 posude. Prvu sam izvadio nakon 12h, drugu ću nakon 24h, a treču za tj. dana. Liapor koji je u škrinji proveo 12h, nakon vađenja je bio sljepljen (smrznt), točnije voda je bila smrznuta. Zalio sam ga vodom i on se odmrznuo a da se ni komadič nije raspao ili pustio i jednu mrvicu sitnije granulacije. Probao sam ga gnječiti jednog o drugi među prstima i tu se dogodilo nebitno mrvljenje, tek poneki oštriji vršak. Da budem precizniji, lomio se samo jedan dio liapora, kolko sam ja uspio skužiti, u smjesi ima dvije vrste sirovine, jedna je okruglasta i glatka (nešto svjetlija), dok je druga oštra i rupičasta kao vapnenac npr, no puno kompaktnija. Ta razlika se vidi i na slici koju je poslao Zen. Prvo sam mislio da je ta oštrija struktura samo slomljena ova okruglasta, no nije tak. To su dvije smjese, valjda gline, pomješane. Liapor jednim dijelom pluta na vodi, točan rezultat i zapažanja dat ću kad ga dulje vremena ostavim u vodi, možda potone kad se dobro natopi vodom. A ako Gal več zna kak reagira po tom pitanju, nek napiše.
Ja ču sigurno u liapor uz dodatak nešto zemlje (kupovne) saditi nešto borova, mislim da će to biti super jer se voda neče zadržavati u posudi, a bor će se boriti da upije što više vode kad skuži termine zaljevanja. Boja liapora je vrlo prihvatljiva i u suhom i u mokrom stanju, a granulacija je izmišljena za bonsai posude, izgleda super.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #68 : 14-09-2007, 09:57:50 »
Evo i malo brojki.

Ekspandirana (pečena) glina:
300-700 kg/m3
40-50 % vol ukupni porozitet
5-10 % vol. Voda
30-40 % vol. Zrak
4,5-9 pH

Informacije iz hidroponske hortikulture.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #69 : 14-09-2007, 10:04:11 »
Zvuči sjajno. Kolko košta vreća? Jer, ukoliko je super kao i tenisit, onda će cijena odigrati ulogu. Pa ga možemo koristiti samo za gotove biljke zbog estetike, a tenisit za sve one u treningu, kada nam je izgled supstrata ionako nevažan. Uostalom, ne kužim. Mene uopće ne brine boja osnovnog miksa, ionako za izložbu ili nekakvo pokazivanje uvijek stavljam top soil...jel tak?!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #70 : 14-09-2007, 10:08:55 »
Zvuči sjajno. Kolko košta vreća? Jer, ukoliko je super kao i tenisit, onda će cijena odigrati ulogu. Pa ga možemo koristiti samo za gotove biljke zbog estetike, a tenisit za sve one u treningu, kada nam je izgled supstrata ionako nevažan. Uostalom, ne kužim. Mene uopće ne brine boja osnovnog miksa, ionako za izložbu ili nekakvo pokazivanje uvijek stavljam top soil...jel tak?!

I meni se za sad dopada  :yes:
Vreča 50L/20kg, košta 58 kn ili 55 kn za keš u MD profilu na Žitnjaku.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #71 : 14-09-2007, 10:11:53 »
Ovo sa linka bi Marija i Andrija mogli provjeriti. Ovakvu ponudu još nisam našao, fakat imaju svega.

http://sjeme.hr/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,147/Itemid,31/
Kaštel Stari Zagorski put 25a
tel. 021/230-728


Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #72 : 14-09-2007, 10:26:35 »
Dakle, cijenom neprihvatljivije za velike količine i trening posude, ali dobro za imati doma pa biljke koje su u finalnoj fazi uzgoja i smještaš ih u bonsai posude  sadiš u Liapor!!!  Ili.....i tada sadiš u tenisit, ali kao top soil stavljaš Liapor. Mrak. Sve mi je jasno.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #73 : 14-09-2007, 10:34:40 »
Dakle, cijenom neprihvatljivije za velike količine i trening posude, ali dobro za imati doma pa biljke koje su u finalnoj fazi uzgoja i smještaš ih u bonsai posude  sadiš u Liapor!!!  Ili.....i tada sadiš u tenisit, ali kao top soil stavljaš Liapor. Mrak. Sve mi je jasno.

Da i po mojim računicama će tenisit ostati baza, jer sigurno bolje drži vlagu i propustan je, a liapor kak veliš "top soil". Jedino me za sad malo brine to kaj liapor pluta na vodi pa si mislim da bi ga ispirao zaljevanjem, no treba probati, možda sumnjam bez razloga, vidim da kod Gala funkcionira.

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #74 : 14-09-2007, 10:35:08 »
Ovo sa linka bi Marija i Andrija mogli provjeriti. Ovakvu ponudu još nisam našao, fakat imaju svega.

http://sjeme.hr/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,147/Itemid,31/
Kaštel Stari Zagorski put 25a
tel. 021/230-728



 :mdr: da, Sjeme ima dućan blizu naše kuće.
Uzimali smo perlit kod njih.

Provjerit ću granulaciju i cijenu ove ekspandirane gline... pa ću javit.
Ukoliko bude OK i bude zainteresiranih, javite pa ćemo organizirati dostavu do Zg.-a ili gdje već....


Seba, čini mi se da je tenisit najpovoljniji, a što je najvažnije ne treba ga prosijavat, što mi puno znači...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai