Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: posudba alata  (Posjeta: 2914 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dijxtra

posudba alata
« : 06-01-2011, 17:01:38 »
Evo, baš se vraćah s posla i gledam kako se sve otaplja i mislim se, kako bi prvi sljedeći slobodni dan mogo iskoristit za kopanje. A onda upalim komp i vidim Marijev post i pomislim: dobro je, ipak sam nešto naučio :-D

Sad, moj glavni problem je što sam gradsko dijete i nemam apsolutno nikakvog alata. Sva drva (preciznije: mladice od max 10 cm visine) koja sam prije vadio izvadio sam pomoću obične žlice :-D Tako da razmišljam o posudbi alata.

Koliko sam vidio, baumax i bauhaus iznajmljuju alat. Jel itko iznajmljivao od njih? Ima li to smisla? Oću im uništit alat nestručnim rukovanjem il se to ne može (uništit kramp, recimo)?

Da, znam, zvučim smiješno, al to smo mi djeca asfalta :-D

Offline Marija

Odg: posudba alata
« Odgovori #1 : 06-01-2011, 17:11:57 »
Kupi kramp i pajser i ne kompliciraj!  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: posudba alata
« Odgovori #2 : 06-01-2011, 17:38:10 »
Baumax i Bauhaus iznajmljuju alat koji ti ne treba. Brusilice za parkete, kosilice, bušilice i slično.
Krampove i lopate ne iznajmljuju ;) Ako se ozbiljno misliš baviti bonsaiem, štihača, kramp, mala lopatica, jake škare i pila su alat koji ti je neophodan i to ćeš morati nabaviti.
 Kasnije ćeš trebati još i ... no još dosta toga... da te sad ne obeshrabrujem,  ali počni taj dugi put prvim korakom, nabavkom štihače i krampa :nails:

Offline dijxtra

Odg: posudba alata
« Odgovori #3 : 06-01-2011, 21:42:24 »
Kupi kramp i pajser i ne kompliciraj!  :hihihi:
Nemam ih di držat (podrum nemam, balkon pretrpan) :-( Niš, bum probo posudit od frendice sa sela :-D