Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: NOVI  (Posjeta: 2937 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline trilj

NOVI
« : 27-07-2012, 00:06:58 »
Pozdrav svima.Ovdije sam novi naime dolazim iz maloga dalmatinskoga gradića TRILJ, zelio bih se baviti bonsaiem,što mi je sve potrebno za to koje biljke kada se vade iz prirode dobro bih mi došla i pokoja knjiga,brošura,volio bih se s nekim ko se bavi s bonsaiem i upoznati i popiti piće da mi objasni malo kako se to radi. Unaprijed zahvaljujem. :hvalaaa:

Offline Marija

Odg: NOVI
« Odgovori #1 : 27-07-2012, 12:17:39 »
Dobrodošao na forum,
sa istraživanjem foruma najbolje da kreneš odavde:
> OSNOVNE UPUTE ZA BONSAI POČETNIKE !!!
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Hrq

Odg: NOVI
« Odgovori #2 : 27-07-2012, 15:03:28 »
Dobrodošao za pocetak procitaj si sve kako je marija rekla na Osnovama za pocetnike- nevidim zasto bih trebao si kupovat knige i takve stvari imas i dosta informacija za pocetak i na ovom forumu i na ostalim stranicama  :mdr: :mdr:

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: NOVI
« Odgovori #3 : 27-07-2012, 19:14:10 »
pozdrav. E ovak. Ono brdo iznad Košuta šta ima spomenik. Tamo ima grabovine pa sa tim probaj. U prolječe naravno
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline alexhor

Odg: NOVI
« Odgovori #4 : 27-07-2012, 20:54:43 »
Welcome,
sve što kažu tebi rekli su i meni i to funkcionira pa se isplati poslušati  :great:

Offline Bruno

Odg: NOVI
« Odgovori #5 : 27-07-2012, 21:51:50 »
Pozdrav. Raspitaj se kod domačeg svita kad se povlače zmije ,nabavi dobre cipele za po stinama ,pričekaj da otpadne lišče i možeš i na jesen. Do tada čitaj po forumu i pitaj šta te zanima,skupljaj alat za kopanje,materijal za sadnju i sl. Imaš na Sandev Bonsai Space poučnih videa sa kopanjem .Zaboravi četinare i japanske jelke

Offline trilj

Odg: NOVI
« Odgovori #6 : 27-07-2012, 23:01:11 »
Zanči evo vako da krenem u potragu po prirodi od kraja kolovoza do ožujka,ma to povri košuta mi nije napeto pono je lipše po kamešnici P.S hvala vam na svemu i radujem se nadolazećoj suradnji.

Offline Marija

Odg: NOVI
« Odgovori #7 : 28-07-2012, 09:07:44 »
U kolovozu lišće baš i ne opada  :hihihi:

Prvo se informiraj kada se što radi na biljkama i što uopće trebaš tražit.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai