Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Sanjanje o bonsaima  (Posjeta: 9982 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Sanjanje o bonsaima
« : 04-04-2008, 21:09:02 »
Sad sam se sjetio da sam prije nekih mjesec dana sanjao kako sam u Kaštelima i stojim ispred Marijine i Andrijine kuće. A kuća fenomenalna, sve neke terasice, natkrivene, onako luksuzno uređena vila, i komentirao sam, - gle kako se iskapanje dobrih drveta isplati. :great:
Ono,  vi ste vrlo ugledni trgovci vrhunskim bonsaiima i sjajno vam ide.
Bilo mi je blesavo to staviti na forum ali sada sam se opet sjetio sna... a ja kad nešto sanjam to se i ostvari :great:

P.S. Nadam se da ću imati popust  :mdr:

Offline Marija

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #1 : 04-04-2008, 21:18:25 »
Očito je kako si bio frustriran što ne dolaziš na konvenciju ...
a što se tiče prodaje i trgovine nemamo takvih težnji  :tup:


Ali kad smo kod snova koji se ostvaruju evo jednog:

Gle slučajnosti Andrija i ja imamo preljepu kuću sa ogroooomnim vrtom punim bonsaija.... popodne dolazi Walter Pall i sređuje sve po vrtu - okrećem i namještam bonsaije i šećem među dugim redovima između stolova. Zadovoljna sam kvalitetom i jadva čekam da Walter dođe. Najdnom se se scena prebacije na Waltera koji je već tu. Drži ruke na leđima i zamišljeno razgleda bonsaije jednog po jednog ne progovarajući ni riječ ... šeće i češe, gleda i gleda. Ja sam cijela ko na iglama, čekam da mi nešto kaže a on šuti i šuti, razgleda, čini mi se da mu je zanimljivo ali nikako da nešto kaže.... hodam za njim i čini mi se da ta šutnja i moje iščekivanje traje preko svake mjere. Onda se probudim.

To je bilo prije nekoliko godina i u to vrijeme mi zaista nije bilo ni u peti da bi Pall mogao doći, a još manje da bi ga mi pozvali.  :tlab:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #2 : 04-04-2008, 21:43:53 »
Sve su to divni snovi... :mdr: :mdr: :mdr:

Ja sam one noći kad sam rekao Mariji da ne dolazim na Palla spavao otprilike 3 sata (kad se sve sabere) a za ta 3 sata sam imao neke VRLO VRLO uznemiravajuće košmare...  :beurk:

Offline Andrija Zokić

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #3 : 04-04-2008, 21:51:56 »
Ono,  vi ste vrlo ugledni trgovci vrhunskim bonsaiima i sjajno vam ide.

To si trebao ispričati Marijinoj mami ... oduševila bi se! :lol:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline leetvanko

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #4 : 24-03-2009, 15:21:46 »
dobro si napisao da si SANJAO jer to se moze samo sanjati... :na:

Offline bonmax

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #5 : 17-10-2009, 12:48:28 »
Dobro je i sanjati i to je nešto, nekada san zna  biti tako stvaran da postaje realnost. :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #6 : 19-10-2009, 13:37:45 »
Ja ih sanjam,trazim,rezem...svaki drugi treci dan.Nikad se nisam umorio.To si mi i najljepsi snovi,ostalo sam vec sa godinama valjda prevazisao. :love:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Luc de Fuc

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #7 : 21-10-2009, 09:20:39 »
i meni je nedavno Mauro bio u posjeti!  :tlab: u snovima naaravno...
i to onako, ''leeđeere'', zafrkancija, negdje smo bili vani, gledali neki film na telki, i odjednom se on zagleda u neko cvijeće i počne prebirati po granama...na što mu ja kažem da je lud jer u svemu vidi materijal za bonsai! haha
A i Pall mi se šetao po vrtu, a što je vrrlo zanimljivo, isto nije rekao ni riječ, samo je razgledavao... :dunno:
A bilo je i drugih, moglo bi se reći razočaravajućih snova nakon kaj sam se probudio i skužio da je bio samo san...šetam proplancima i nalećem na saaavršene primjerke koje već vidim u teglama u vrtu...i onda pljaaas!!! buđenje... :mad2:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #8 : 21-10-2009, 09:26:04 »
...A i Pall mi se šetao po vrtu...

....i po mom vrtu isto... samo posla s njim  :haaaahaaaaa:
Dragi naš Papa Pall  :molitva:

Offline Marija

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #9 : 21-10-2009, 09:41:18 »
i meni je nedavno Mauro bio u posjeti!  :tlab: u snovima naaravno...
i to onako, ''leeđeere'', zafrkancija, negdje smo bili vani, gledali neki film na telki, i odjednom se on zagleda u neko cvijeće i počne prebirati po granama...na što mu ja kažem da je lud jer u svemu vidi materijal za bonsai! haha
... je pričao na onom svom feminiziranom engleskom ili je progovorio hrvatski  :happy2:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Luc de Fuc

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #10 : 21-10-2009, 10:05:16 »
sve je bilo na gay engleskom... :mdr:

Offline Marija

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #11 : 21-10-2009, 10:13:34 »
sve je bilo na gay engleskom... :mdr:
... i nisi se zabrinuo  :tlab:  :lol:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Luc de Fuc

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #12 : 21-10-2009, 11:30:51 »
maa kaj bi se zabrinuo...nije bio mokri san, tak da sam mirne savjesti!!!  :gigle:
a ti talijančeki su poznati da se furaju na gejeve...invernizzi, vaart i mauro...imaju neku internu spiku... :ass: perverts... :happy2:

Offline DonQuijote

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #13 : 24-10-2009, 17:38:32 »
Ja sam jučer sanjao da cijeli zagrebački klub ide u Split na konvenciju. Svi oni koji su išli u Njemačku plus Ida. Idemo autobusom i putujemo, putujemo, nikad kraja.Stajemo po  nekakvim ugibalištima kao u filmu Ko to tamo peva, ako se sjećate. Sa nama u autobusu još masa nepoznatih ljudi, svi nekak otkačeni, večina pijana. I tak me je počela proganjati neka vrlo dobro raspoložena teta, bilo je jako neugodno jer je bila pijana i smrdila je po rakiji. Sandev i Duda su krepavali od smijeha gledajući kak pokušavam zbrisati.

Offline sivac68

Odg: Sanjanje o bonsaima
« Odgovori #14 : 25-10-2009, 11:15:20 »
evo i mene u klub :whoot:

...ja i gal smo noćas izvadili mame  bukvicu sa puno sitnog korijenja...

 :gal:
ZDRAVI BILI !!!