Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Malo pitanjce  (Posjeta: 4564 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrq

Malo pitanjce
« : 24-05-2012, 17:01:36 »
Halo pozz svima imam lijepi ginseng vec 8-9 mjeseci nisam ga dosada sa nicim hranio(mislim na tekuce gnojivo il tako nes  :smile: ) pa bih pitao ima li kakvih prijedloga sto da mu probam dat visok je sad kojih 35cm lijepo mu sve raste izgleda sretan ... :jezik:

Offline tsifel

Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #1 : 24-05-2012, 17:16:16 »
Halo pozz svima imam lijepi ginseng vec 8-9 mjeseci nisam ga dosada sa nicim hranio(mislim na tekuce gnojivo il tako nes  :smile: ) pa bih pitao ima li kakvih prijedloga sto da mu probam dat visok je sad kojih 35cm lijepo mu sve raste izgleda sretan ... :jezik:

sta vi fotku, da vidimo  ;)

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #2 : 24-05-2012, 22:44:52 »
Imaš po vrtnim centrima za kupiti tekuće gnojivo za fikuse.To kupiš i nemaš druge brige.Nama koji imamo puno stabalaca to nije dovoljno pa kombiniramo,ali ti se ne moraš time zamarati. :zalijevanje:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Hrq

Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #3 : 24-05-2012, 22:54:16 »
Imaš po vrtnim centrima za kupiti tekuće gnojivo za fikuse.To kupiš i nemaš druge brige.Nama koji imamo puno stabalaca to nije dovoljno pa kombiniramo,ali ti se ne moraš time zamarati. :zalijevanje:

Hvala  :hvalaaa:

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #4 : 26-05-2012, 21:55:56 »
imam 1 fikus koji je dobio malo čikinšita i sve je ok.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #5 : 27-05-2012, 22:19:53 »
Može staviti i čikenšita,ali mu se ne isplati kupovati cjelu vreću za jedan fikus.Ti imaš već više drvca pa češ to potrošiti.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Hrq

Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #6 : 06-06-2012, 12:44:09 »
Može staviti i čikenšita,ali mu se ne isplati kupovati cjelu vreću za jedan fikus.Ti imaš već više drvca pa češ to potrošiti.

Amm nisam naso nikakav za fikuse gospoda mi je dala neki univerzalni jel mogu i to koristit? zove se terra*djetelina*san neki na njemačkom sve pise,.. i kolko puta ga trebam hranit jednom tjedno i to tako 2 mjeseca il kako?

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #7 : 13-06-2012, 22:23:34 »
Dosta ti je svakih dva tjedna u omjeru kako ti piše na uputstvu.Inaće gnojiva za fikuse ima u svim velikim vrtnim centrima.. :question:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Hrq

Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #8 : 23-06-2012, 18:51:24 »
Dosta ti je svakih dva tjedna u omjeru kako ti piše na uputstvu.Inaće gnojiva za fikuse ima u svim velikim vrtnim centrima.. :question:

A nepise nis ili ako pise ne kuzim jer je na njemackom ja sam mu dao pola cepa svakih 10 dana na blef ne primjecujem nista na njemu mozda nema djelovanja jer je slab ili uopce nije za fikuse  :umm:

Offline jurica

Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #9 : 23-06-2012, 19:44:22 »
Dosta ti je svakih dva tjedna u omjeru kako ti piše na uputstvu.Inaće gnojiva za fikuse ima u svim velikim vrtnim centrima.. :question:

A nepise nis ili ako pise ne kuzim jer je na njemackom ja sam mu dao pola cepa svakih 10 dana na blef ne primjecujem nista na njemu mozda nema djelovanja jer je slab ili uopce nije za fikuse  :umm:
Ta tekuća gnojiva treba pomiješat sa vodom i onda zaliti biljku , ako tako nastaviš dalje dodavat gnojivo primjetit ćeš pomake ali na lošije jer ćeš biljku ubiti iz razloga što se radi o koncentratima gnojiva koja se ne koriste na takav način.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Malo pitanjce
« Odgovori #10 : 24-06-2012, 21:59:17 »
Neznam zašto si baš pored svih gnojiva kupio baš ono o kojemu nemaš pojma ili neznaš pročitati ništ. :tuptup:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!