Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: transformacija Dudinog bora  (Posjeta: 26933 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline helleborus

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #60 : 18-06-2008, 12:06:41 »
Nego znaš ti onu... da iza svakog uspješnog muškarca stoji još uspješnija žena. Ne želim se ništa posebno isticati  :beurk: i pokušavam se koliko mogu držati po strani jer znam koliko su krhke te muške dušice. Neka je on meni najbolji  :umm: , tako je sretan, pa sam sretna i ja . ( a joj  :histerical:  :histerical:)

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #61 : 18-06-2008, 12:42:06 »
"...a tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je, izbjegavajte ga..."
I ostade gorak okus amaterizma na ustima...  :dunno:

Offline gal

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #62 : 18-06-2008, 13:01:20 »
...dakle Al Sundy i Duddy!  :hihihi:

Offline DonQuijote

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #63 : 18-06-2008, 13:05:16 »


Fakat forsiraš do krajnjih granica. Možeš tako, ali što kada ih pređeš? Drvo zna riknuti i bez nekog vidljivog razloga i kada ti se to dogodi kriviti ćeš se i biti će ti žao. :mudroser:

Budući da sam pogrešno shvaćen, želio bi razjasniti ovaj svoj post a pogotovo njegov završetak.
Na jednom  drugom forumu ima smajlić koji izgleda kao djedica koji drži prodike. Ima bradu i drži jednu ruku u zraku, nešto kao filozofira. Tamo sam bio admin i nazvao sam ga mudroser, to mi se činilo baš zgodno ime za taj smajlić. Kad želim da se prikaže u tekstu onda pišem-   :mudroser:
Tako sam napisao i na kraju ovog mog posta iako znam da "mudroser" ovdje ne postoji i da se neće prikazati. Stavljajući dvotočke, mislio sam da će biti jasno da je to kao neki smajlić, kao da recimo napišem :crveni se: bilo bi jasno što želim poručiti i na kakav smajlić mislim, na onaj skromni.
Znao sam dakle da se smajlić neće prikazati ali sam napisao mudroser da bi okarakterizirao vlastiti post. Da bi naglasio da isprazno mudrujem tj, bacam fraze. Nikako nisam mislio ništa loše te se ispričavam povrijeđenima.

Offline Marija

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #64 : 18-06-2008, 13:28:17 »
Budući da sam pogrešno shvaćen, želio bi razjasniti ovaj svoj post a pogotovo njegov završetak.
Na jednom  drugom forumu ima smajlić koji izgleda kao djedica koji drži prodike. Ima bradu i drži jednu ruku u zraku, nešto kao filozofira. Tamo sam bio admin i nazvao sam ga mudroser, to mi se činilo baš zgodno ime za taj smajlić. Kad želim da se prikaže u tekstu onda pišem-   :mudroser:
Tako sam napisao i na kraju ovog mog posta iako znam da "mudroser" ovdje ne postoji i da se neće prikazati. Stavljajući dvotočke, mislio sam da će biti jasno da je to kao neki smajlić, kao da recimo napišem :crveni se: bilo bi jasno što želim poručiti i na kakav smajlić mislim, na onaj skromni.
Znao sam dakle da se smajlić neće prikazati ali sam napisao mudroser da bi okarakterizirao vlastiti post. Da bi naglasio da isprazno mudrujem tj, bacam fraze. Nikako nisam mislio ništa loše te se ispričavam povrijeđenima.


Imamo i mi "mudrosera" doduše nije tako star i iskusan ....
kod smileova klikni na >>više tamo se sakrio s ostalom bandom ....

evo ga:  :teacher:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #65 : 18-06-2008, 13:31:21 »
"...a tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je, izbjegavajte ga..."
I ostade gorak okus amaterizma na ustima...  :dunno:

Bum ti doma dala vodicu za usta.

Offline helleborus

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #66 : 18-06-2008, 13:35:21 »
...dakle Al Sundy i Duddy!  :hihihi:

Imamo mi svoje javne ispade ljubavi, ponekad. Fora mi je ak se bar netko na to nasmije  :clap: :victory:

Offline Marija

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #67 : 18-06-2008, 13:50:42 »
...dakle Al Sundy i Duddy!  :hihihi:

Imamo mi svoje javne ispade ljubavi, ponekad. Fora mi je ak se bar netko na to nasmije  :clap: :victory:

Ako tako nastavite dobit će te svoj podforum  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #68 : 18-06-2008, 13:53:25 »
...dakle Al Sundy i Duddy!  :hihihi:

Imamo mi svoje javne ispade ljubavi, ponekad. Fora mi je ak se bar netko na to nasmije  :clap: :victory:

Ako tako nastavite dobit će te svoj podforum  :mdr:

Nego, nisi ništa napisala.... kaj veliš za transformaciju bora  :silly:

Offline Marija

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #69 : 18-06-2008, 14:05:42 »
Nego, nisi ništa napisala.... kaj veliš za transformaciju bora  :silly:

Riknula nam je matična ploča od groma, pa nas nema baš na forumu, samo preko posla brzinski povirim ...

Teško je komentirati kada nema slike prije, a na ovoj slici se ne vidi ključno - mjesto gdje ulazi deblo u zemlju, tako da nemam filing cijelog stabla.....

P.S. Ponukana ovim Sebinim elaboratima, mogu samo reći da mi je drago da dečko svakim danom Helle uz tebe sve više napreduje.  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #70 : 18-06-2008, 14:54:40 »
Riknula nam je matična ploča od groma, pa nas nema baš na forumu, samo preko posla brzinski povirim ...

... hmm, sumnjiva priča, dugo se to popravlja, nekako mi se čini prije da je Andrija zaboravio zaliti blitvu, pa je zbaniran...  :ajme:  :lol:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #71 : 18-06-2008, 14:57:07 »
Riknula nam je matična ploča od groma, pa nas nema baš na forumu, samo preko posla brzinski povirim ...

... hmm, sumnjiva priča, dugo se to popravlja, nekako mi se čini prije da je Andrija zaboravio zaliti blitvu, pa je zbaniran...  :ajme:  :lol:

 :histerical:  :histerical:  :histerical:
... odličan dan na forumu  :great:

Offline Marija

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #72 : 18-06-2008, 14:58:36 »
Riknula nam je matična ploča od groma, pa nas nema baš na forumu, samo preko posla brzinski povirim ...

... hmm, sumnjiva priča, dugo se to popravlja, nekako mi se čini prije da je Andrija zaboravio zaliti blitvu, pa je zbaniran...  :ajme:  :lol:

Imamo podjelu vrtu na "rajone" .... baba zalijeva blitvu a Andrija bonsaije ....  :na:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #73 : 18-06-2008, 15:00:38 »
Imamo podjelu vrtu na "rajone" .... baba zalijeva blitvu a Andrija bonsaije ....  :na:

Jel imate jedno crijevo za vodu ili dva?
... mislim i kod mene je podjela u zaljevanju, a samim time i dva crijeva, pa da vidim jel pretjerujem ili je to normalno.  :dunno:

 :mdr:

Offline Aleksa

Odg: transformacija Dudinog bora
« Odgovori #74 : 18-06-2008, 15:00:51 »
Riknula nam je matična ploča od groma, pa nas nema baš na forumu, samo preko posla brzinski povirim ...

... hmm, sumnjiva priča, dugo se to popravlja, nekako mi se čini prije da je Andrija zaboravio zaliti blitvu, pa je zbaniran...  :ajme:  :lol:

... I sada sjedi u vrtu obučen u grčku togu i slika uljem na platnu okružen bonsaima, polulud od zabranjenog pristupa internetu.... :lol: