Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: pomoc.  (Posjeta: 2618 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ljubicica:D

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Lokacija: Zlatar, Krapinsko-zagorska
  • Total likes: 0
pomoc.
« : 13-01-2013, 17:40:26 »
Kupio bih Bonsai ili nesto slicno...zelio bih se vise informirati o tome..molim pomoc. hvala  :smile:

Offline Hrvat

Odg: pomoc.
« Odgovori #1 : 13-01-2013, 17:55:59 »
dobro dosao na forum.
kupices bonsai?kome;sebi ili suprugi za rodjendan :histerical:.
koliko vidim si pocetnik i savjetovao bih ti da nadjes bonsai majstora u tvojoj blizini da vidis zajebanciju oko ovog hobija,razracunas tvoju mogucnost vrimena i truda i onda odlucis kupiti nesto.
to bih ti bio moj savjet da ne bacas kune uprazno(pa i ako rikne pozluzit ce za grill :histerical:).
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline Ljubicica:D

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Lokacija: Zlatar, Krapinsko-zagorska
  • Total likes: 0
Odg: pomoc.
« Odgovori #2 : 13-01-2013, 18:05:26 »
sve je to u redu..ali najveci problem je sto u blizini nema nikog tko ima tako nesto i sto se u to razumije...zelio sam da mi netko malo obijasni ili tako nesto...

Offline Marija

Odg: pomoc.
« Odgovori #3 : 13-01-2013, 18:12:07 »
sve je to u redu..ali najveci problem je sto u blizini nema nikog tko ima tako nesto i sto se u to razumije...zelio sam da mi netko malo obijasni ili tako nesto...

Bonsaijem se ne bavi puno ljudi u Hrvatskoj i teško je očekivat da ćeš u susjednoj ulici naći poštenog bonsaistu, ali u okolici Zagreba hoćeš. A to zaista nije daleko ako te nešto zaista i zanima.
Istražuj po forumu, kreni odavde: > osnovne upute za bonsai početnike
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Odg: pomoc.
« Odgovori #4 : 14-01-2013, 14:43:49 »
...