Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Pozdrav iz Pule  (Posjeta: 2269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TiTech

Pozdrav iz Pule
« : 03-04-2014, 14:12:32 »
Za pocetak pozdrav svima.  :smile:

Evo javljam se iz Pule i odlucio se registrirati na vasem forumu. Moram vas pohvaliti za forum i opcenito sta ovdje radite, toliko konkretnih informacija, entuziazma, odlicnih stabalca, ljudi...
Ugodno sam se iznenadio kad sam poceo citati forum, ali  i razocarao kad sam shvatio da moje drvce Carmona-e dijeli istu sudbinu kao i vecina kupovnih "bonsai-a". Vidjet cemo sta ce biti.  :zbunjen:
Nadam se puno toga nauciti od iskusnijih, a vidim da znanja ovdje ne fali, dobrom druzenju i mozda kroz koju godinu uspjeti predstaviti koje svoje solidno drvce. 

Eto toliko od mene za sada. :chinaman:

Keep up the good work!  :great:

Offline tomislav1997

Odg: Pozdrav iz Pule
« Odgovori #1 : 03-04-2014, 15:58:40 »
Dobrodošao  :hihihi:
SES

Offline Marija

Odg: Pozdrav iz Pule
« Odgovori #2 : 03-04-2014, 16:27:33 »
dobrodošao!
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Odg: Pozdrav iz Pule
« Odgovori #3 : 03-04-2014, 18:20:24 »
Pozdrav iz Pazina i dobrodoša !!!
Ima u Istri puno boljih stvari nego tih kupovnih !!!
Samo sada ćeš se morat strpit do zime za vađenje, ali to vrjeme iskoristi za učenje i nabavu potrebnog repromaterijala. Još ako imaš komad vrta , ideš  :jupi:

Offline TiTech

Odg: Pozdrav iz Pule
« Odgovori #4 : 03-04-2014, 20:23:47 »
Hvala na dobrodoslici. :)

Nabava floreopora i treseta je u tijeku. Koji pikun ce se naci, a i nesto vrta + terasa. ;)

Za Uskrs idem na Mali Losinj pa sam mislio iskoristiti priliku i probati naci koju maslinu... Koliko sam procitao one su dosta zahvalne za pocetnike!? Dali da pokusam vaditi ili bolje pustiti za sljedecu godinu?  :question:

Unaprijed hvala.