Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Stolni bonsai  (Posjeta: 9816 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Stolni bonsai
« : 18-09-2007, 14:27:53 »
Evo kak se danas aranžiraju stolovi u ekskluzivnim restoranima.
Restoran je u Dubrovniku, vlasništvo jednog rusa, a vodi ga francuz Gil s. Cijene su pristupačne i popularne pa možete naručiti butelju i platiti je 127.000,00 kn, ako pomislite da će nestati vina, ne sekirajte se, vrijednost vinoteke je trenutno 3.000.000,00 kn. Možda imaju i nekog ko će se brinuti o drvima, no to za sad ne znam.

Offline gal

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #1 : 18-09-2007, 14:43:21 »
 :blink: kaj idioti neznaju da ima za kupiti plastično drveće!?  :blink:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #2 : 18-09-2007, 14:50:08 »
:blink: kaj idioti neznaju da ima za kupiti plastično drveće!?  :blink:

Znam samo da je svaki detalj u restoranu morao biti najskuplji, kreče li se to sve prema snobizmu i kiću, prosudite sami. Cifre koje sam spomenuo su tek mali dio uloženih sredstava, a provjerene informacije govore da je restoran posječen i svakodnevno pun.

Offline Andrija Zokić

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #3 : 18-09-2007, 14:54:30 »
Totalni kič! :beurk:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline gal

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #4 : 18-09-2007, 14:59:13 »
...steže mi se grlo kad pomislim da ove drveće neće preživjeti božić. Jebote nije to inventar...!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #5 : 18-09-2007, 15:08:58 »
...steže mi se grlo kad pomislim da ove drveće neće preživjeti božić. Jebote nije to inventar...!

Eto žao mi je kaj sam ovo podijelio s vama, al i samom mi je teško to gledati. Iako je ovo komercijalni bonsai, ipak je u njega uloženo vremena i truda. Svaki od nas na forumu bi drvca mazio ko da su mu djeca, dok neko prebogat ima love i briga ga za drva, samo nek je skupo i nek to nema niko.

Offline MARKO

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #6 : 18-09-2007, 15:44:32 »
Definitivo se selim u Dubrovnik i idem na razgovor s gazdom da me zaposli kao uzgajivača. Ako lik ima love isplativije mu je dobro platit nekog da mu se brine o stablima, odnosno dekoraciji i interijeru po njegovom, nego da svako malo kupuje i ubija nova.  :mdr:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #7 : 18-09-2007, 15:47:41 »
Definitivo se selim u Dubrovnik i idem na razgovor s gazdom da me zaposli kao uzgajivača. Ako lik ima love isplativije mu je dobro platit nekog da mu se brine o stablima, odnosno dekoraciji i interijeru po njegovom, nego da svako malo kupuje i ubija nova.  :mdr:

Ako si sebe našao u tome, ja te podržavam  :great:
Lova mu sigurno nije problem.

Offline MARKO

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #8 : 18-09-2007, 15:57:35 »
Ma ja se zezam da se selim ali da sam na čovjekovom mjestu definitivno bi,ako se ne razumijem,  našao nekog ko zna da mi održava stabla. Moga se bar raspitat za vrste i smještaj bonsaia pa u nutra stavit neke fikuse  brijesove i sl a vani pinuse. Najbolje bi mu bilo da za bonsai zaveže i jednog hrčka da se malo vere i igra po stblu da ljudima ne bude dosadno dok jedu.. ha ha ha  IDIJOT.

Offline DonQuijote

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #9 : 18-09-2007, 16:45:37 »
Grijeh božji :frown:

Offline Aleksa

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #10 : 18-09-2007, 17:37:37 »
 :nails:

Offline Mister No

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #11 : 19-09-2007, 00:40:29 »
Stvarno ne znam sta su ovim htjeli postici?
 
 :slap:

Ovo je sevap(pohvalno) ukrasti iz ovog restorana   :go:  i spasiti ga patnje. :mdr: :mdr: :mdr:
Long live the friendship of all the people of the world


"Even monkeys fall out of trees." - by John Y Naka

Offline hknezovi

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #12 : 19-09-2007, 08:15:54 »
Gledam ja te slike i nekako su mi poznati.....  :bongggg: ....pa to su drveća na kojima smo radili u MBM-u.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #13 : 19-09-2007, 08:39:41 »
Gledam ja te slike i nekako su mi poznati.....  :bongggg: ....pa to su drveća na kojima smo radili u MBM-u.

Iako se na drvima ne vidi da sam im ja skidao žicu, ali tvoj grobni kamen je teško ne prepoznati  :lol:

Offline hknezovi

Odg: Stolni bonsai
« Odgovori #14 : 19-09-2007, 08:53:14 »
Pa naravno da se vidi, grobni kamen  :rofl:, jedino mi je žao što nisu fotkani tokom rada na njima u MBM-u.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub