Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: pOZDRAV ! Molim pomoć, što bi ovo bilo, dobih danas iznenada ?  (Posjeta: 59289 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
U šumama ima bolje robe i vrsta.Tu je korjenje okrenuto sve na jednu stranu jer raste kraj zida a to je već velika greška. :halt:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline donna

Znam na koje šljive misliš, kod mene su to zerdelije,žilavo drvo, dobro je kajsiju kalemiti na nju, al nije to, nema ni trnje, k vragu poznata mi je ta biljka, al ne mogu se sjetiti.
Ma to sam našla onako uz put tražeći jedan jorgovan, stari i debeli, al njega nisam našla. Jako je blato okolo, a ja išla s posla pa u štiklama. Naći ću ga drugi puta.

Offline Luc de Fuc

Jako je blato okolo, a ja išla s posla pa u štiklama. Naći ću ga drugi puta.
Hehehe dobro je dobro, bonsai virus te ćopio siigurno kad u štiklama po blatu gacaš!

Offline donna

Ma fućkaš štikle,zato ima šuster !

Offline Luc de Fuc

 :mdr: :mdr:

Offline donna

Moram si u gepek ubaciti terenske cipele, ako se nađem negdje na pogodnom terenu da se mogu preobuti i zagaziti malo dublje i dalje od ceste. A i neku alatku bi trebala imati pri ruci da mogu malo oko korjena pročačkati. Fotić je uvijek sa mnom.
Eh da, papir i olovku da si zapišem lokaciju, jer u tintaru se baš ne uzdam previše.  :smile:

Offline donna

evo sam si našla ovo, mislim da je to hibiskus.....

http://img443.imageshack.us/img443/1153/p1120378b.jpg
pOZDRAV ! Molim pomoć, što bi ovo bilo, dobih danas iznenada ?


Uploaded with ImageShack.us


Offline donna

http://img5.imageshack.us/img5/1435/p1120377a.jpg
pOZDRAV ! Molim pomoć, što bi ovo bilo, dobih danas iznenada ?


Uploaded with ImageShack.us

Offline donna

Račvanje grana pšočinje na visini od oko 15 cm iznad zemlje.
Pa eto, molim vaše cijenjeno mišljenje ?

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Ja bih ovu granu u sredini maknuo cijelu a ostale grane skratio na 10 cm i pustio da još raste u zemlji.Inaće drvo nema ono nešto što te privuće na prvu.Ja bih osobno tražio dalje ali to sam ja.Tvoje oko možda vidi drugaćije.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline donna

Hm, onda bi mi ostale 4 grane kao kvadrat ? Ja sam si zamislila da tu srednju ostavim na 15-tak cm visine, a ove okolo na 7, 8, 9, 10....ili tako nekako...tomi je prvo što mni pada na pamet. Obzirom da imam još vremena, možda smislim i nešto bolje. A možda se još netko javi sa idejom.
U svakom slučaju Radovan, tebi hvala što odmah reagiraš i komentiraš.

Offline DonQuijote

Teško ćeš od toga dobiti dobro drvo, u obzir dolazi samo metla stil a grane su predebele, može se ali nikad vrhunsko, radije si daj truda i traži nešto bolje

Offline donna

A jeste grozni,nikad zadovoljni, uf !
Ok, idem tražiti dalje......

Offline Bruno

Ja bez tomahawka ni u wc ne idem ,a u autu imam opreme za provalit u veču banku

Offline Marija

a u autu imam opreme za provalit u veču banku
Andrija ide barem s jednim čajkomlatom na posao .... a ponekad i s dva  :hihihi: :loco:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai