Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Čisti bezobrazluk!  (Posjeta: 12882 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Čisti bezobrazluk!
« : 03-02-2007, 20:22:47 »
Pogledajte to odvratno malo biće kako se penje po vrhu moje masline!
Čisti bezobrazluk ... :diablo:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #1 : 03-02-2007, 20:50:42 »
Savršen štapić. Pusti ga malo...ili ga namjesti gdje nedostaje grančica pa brzo slikaj
:lol:

Bonsai ZG

  • Gost
Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #2 : 04-02-2007, 03:30:47 »
Marija, nemoj tako. Uopće nije odvratno to malo biće. Pitanje je, je li maslina tvoja ili od te ljepotice?
Imamo sreće što takva bića nemaju fotić pa da nas slikaju kako orezujemo drva. Što misliš kako bi oni to komentirali.
Ili situacija:
Šetaju dvije gusjenice, nakon obilna jela, po maslini. Kad u to doba stiže spodoba sa škarama. Jedna gusjenica se uplašila i upozori drugu: " Joj pazi, ide spodoba sa škarama! Hajmo se mimikrirati u granu." a druga će visokim glasom: " Nemoj ni slučajno. Kad sam zadnji puta mimikrirao, ta grozna spodoba me obrezala."

Offline Aleksa

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #3 : 04-02-2007, 12:40:58 »
Hvala bogu, ja zivim na 5. spratu pa ta odvratna mala bica ne mogu da dodju do mene...  :mdr:

Offline Marija

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #4 : 04-02-2007, 20:04:13 »
Hvala bogu, ja zivim na 5. spratu pa ta odvratna mala bica ne mogu da dodju do mene...  :mdr:
A zar tvoji bonsai nisu na selu ... nezaštićeni, daleko od tebe  :sarcastic: ;)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #5 : 04-02-2007, 20:10:15 »
One manje kvalitetne sam ostavio babi na cuvanje... A ove bolje (Acera) sam dovukao ovamo... :rofl:

Offline Marija

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #6 : 07-02-2007, 22:27:15 »
One manje kvalitetne sam ostavio babi na cuvanje... A ove bolje (Acera) sam dovukao ovamo... :rofl:
Znači ipak nisi jedini bonsaista u CG   :no:   .... i tvoja baka ih uzgaja  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #7 : 08-02-2007, 15:21:37 »
One manje kvalitetne sam ostavio babi na cuvanje... A ove bolje (Acera) sam dovukao ovamo... :rofl:
Znači ipak nisi jedini bonsaista u CG   :no:   .... i tvoja baka ih uzgaja  :smile:

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Mislim da ona i ne zna sta uzgaja... Prosle godine sam jedan grab posadio u bastu, na proljece, ja trcim da vidim jel' olistao, kad ono nema nicega! Pitam ja babu za to, a ona mi samo odgovoi: "Iscupala sam ga! Ma ajde bre, dje si vidio da grab raste u bastu?"  :surprised: :rofl: :rofl:

Offline Mister No

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #8 : 16-09-2007, 07:44:55 »
 :yupi: auuuu hahahahah  :histerical: :histerical: :histerical: :histerical: :histerical:  :mdr: :rofl: :rofl:
Long live the friendship of all the people of the world


"Even monkeys fall out of trees." - by John Y Naka

Offline Mister No

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #9 : 16-09-2007, 07:46:34 »
One manje kvalitetne sam ostavio babi na cuvanje... A ove bolje (Acera) sam dovukao ovamo... :rofl:
Znači ipak nisi jedini bonsaista u CG   :no:   .... i tvoja baka ih uzgaja  :smile:

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Mislim da ona i ne zna sta uzgaja... Prosle godine sam jedan grab posadio u bastu, na proljece, ja trcim da vidim jel' olistao, kad ono nema nicega! Pitam ja babu za to, a ona mi samo odgovoi: "Iscupala sam ga! Ma ajde bre, dje si vidio da grab raste u bastu?"  :surprised: :rofl: :rofl:

 :yupi: :histerical: :histerical: :rofl: :rofl: :histerical: :histerical:
Long live the friendship of all the people of the world


"Even monkeys fall out of trees." - by John Y Naka

Offline Marija

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #10 : 16-09-2007, 09:28:42 »
 :gigle:

Don je slao psa u Japan na školovanje ... pa nema ti druge nego da isto učiniš i ti s tvojom babom. :rofl:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Marija

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #11 : 08-05-2010, 19:26:54 »
Strava .... mislim da su se svi puževi iz Kaštela sjatili u našem vrtu  :umm:  :angrygirl:

Mali .... veliki ... s kućicama i bez kućica....
Ne primjećujem neku štetu ali me strašno iritiraju jer su na sve strane. Jel' ima neka ekološka opcija za otjerati ih.

Evo jednog bezobraznog prizora s Tijekovog graba   :sheep:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline cile

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #12 : 08-05-2010, 20:14:03 »
baš hrpa puževa , ljek je piva i sol i meni su napadali .Zakopaš čašu bilo kakvu  u zemlju tako da je vrh čase u razini  sa zemljom  i unutra natočiš pivo ( karlovačko) i kad se skupe u čašu jednostavno ih transportiraš di već hoćeš ali ti bi mogla zakopati kantu koliko ih imaš.  :hihihi:

Offline Bruno

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #13 : 09-05-2010, 13:17:59 »
znači gajba karlovačke !?

Offline Tijek

Odg: Čisti bezobrazluk!
« Odgovori #14 : 09-05-2010, 14:53:43 »
možda i mene pronađeš u čaši kraj puževa... naravno, ako budeš koristila pivo