Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Krajolici  (Posjeta: 55918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krajolici
« Odgovori #90 : 07-01-2009, 11:43:44 »
Mario je profi pa to on gleda takvim očima... meni su slike skroz impresivne i fenomenalne. Lijepo se vide boje (bez obzira kaj se sunce prema fotiću) kaj je meni važno... Možda je to moj doseg gledanja....  :dunno:

Profi ili ne... zadnja fotka bi sigurno bila kvalitetnija bez granja u gornjem lijevom čošku, a predzadnja fotka bi bila odlična da se Igor pomaknuo više u ljevo, izbjegao ovo šiblje dolje desno i drvo ostavio u trečini ljeve strane fotke.... Jel tak? Naravno da je.

Probajte malo pažnje posvetiti detaljima o kojima pričam i fotke će odskočiti u ukupnom dojmu promatrača  :chinaman:

Offline helleborus

Odg: Krajolici
« Odgovori #91 : 07-01-2009, 11:49:53 »
Mario je profi pa to on gleda takvim očima... meni su slike skroz impresivne i fenomenalne. Lijepo se vide boje (bez obzira kaj se sunce prema fotiću) kaj je meni važno... Možda je to moj doseg gledanja....  :dunno:

Profi ili ne... zadnja fotka bi sigurno bila kvalitetnija bez granja u gornjem lijevom čošku, a predzadnja fotka bi bila odlična da se Igor pomaknuo više u ljevo, izbjegao ovo šiblje dolje desno i drvo ostavio u trečini ljeve strane fotke.... Jel tak? Naravno da je.

Probajte malo pažnje posvetiti detaljima o kojima pričam i fotke će odskočiti u ukupnom dojmu promatrača  :chinaman:

Ma ne sumnjam ja u tvoj sud  :nevin: Samo nemam tak izvježbano oko pa me zadovoljavaju puno niži kriteriji. Valjda.

Offline gal

Odg: Krajolici
« Odgovori #92 : 07-01-2009, 13:30:58 »
...Probajte malo pažnje posvetiti detaljima o kojima pričam i fotke će odskočiti u ukupnom dojmu promatrača  :chinaman:
...iz tvojih usta u tvoje uši! I to svaki put kad se dohvatiš mobitela sa namjerom da ovdje nekaj postaš!  :svejedno:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krajolici
« Odgovori #93 : 07-01-2009, 13:49:56 »
...Probajte malo pažnje posvetiti detaljima o kojima pričam i fotke će odskočiti u ukupnom dojmu promatrača  :chinaman:
...iz tvojih usta u tvoje uši! I to svaki put kad se dohvatiš mobitela sa namjerom da ovdje nekaj postaš!  :svejedno:

Da, nema smisla  :dunno:

Offline Aleksa

Odg: Krajolici
« Odgovori #94 : 11-01-2009, 23:44:21 »
Ove slike sam napravio u Decembru .... Bludenz

Bilo je jedno fino, suncano jutro  :love:


Joooooj.... Jooooj.... Igoreeee.... Prvo što mi pada na pamet kad vidim ove fotke jesu oni paganski rituali, kad se skineš go i plešeš po šumama pri punom Mjesecu...  :ludilo: :gigle:

Offline Adrian

Odg: Krajolici
« Odgovori #95 : 24-07-2012, 18:40:37 »
Nije u slici nego u tekstu.

Offline Adrian

Odg: Krajolici
« Odgovori #96 : 24-07-2012, 19:00:38 »
Još malo za romantike.

Offline Adrian

Odg: Krajolici
« Odgovori #97 : 11-01-2013, 23:23:06 »
Još neka sjećanja, danas ih je bilo puno.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Krajolici
« Odgovori #98 : 12-01-2013, 20:23:08 »
Ovakav bor sa malo boljim muvingom sam vidio prošlo ljeto na krku koji stoji iznad ceste na jednoj stjeni. Dosta dugo me je držala ideja da ga izvadim, no pošto mu je korjen ko zna gde u stijeni, naj vjerojatnije bi povuko samo žilu i nebi postigo niš.No sve u svemu krasan primjerak si mi pokazo :hihihi:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Marija

Odg: Krajolici
« Odgovori #99 : 13-01-2013, 14:05:55 »
Ovakav bor sa malo boljim muvingom sam vidio prošlo ljeto na krku koji stoji iznad ceste na jednoj stjeni.
Eto sad znamo gdje je Krk. Iznad ceste na stijeni  :happy2:
Sorry, Bocko, nisam mogla izdržat :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Syringa

Odg: Krajolici
« Odgovori #100 : 18-03-2013, 11:23:46 »
Pozdrav!
Evo da malo išćeprkam iz arhive neke fotke prije nego što sam bio "zaražen" virusom bonsaizma. Šteta, jer tek sad vidim pored kakvih prekrasnih primjeraka drveća i kamenja sam prolazio bez da zastanem i divim se. Evo jedna od prošle godine (prosinac) Anića Kuk - Paklenica.

Offline nkocbek

Odg: Krajolici
« Odgovori #101 : 19-04-2013, 16:59:20 »
 kakav bi to ja bil varaždinec a da nisam videl ravnu goru i ivanšcicu u živo.nemam puno slika
ali bar nekaj.prve tri slike su ravna gora i četvrta je ivanščica.siguran sam da su galu poznati planinarski putevi iz pravca ivanca.
ja sam prošao sva tri pravca. tri konja, žgano vino i pionirac.ovaj zadnji je stvarno za prave planinare u kondiciji.

Offline Adrian

Odg: Krajolici
« Odgovori #102 : 20-04-2013, 21:34:37 »
Ja pa sam ispentral svo stijenje sa desne strane konja i pionira. Si znal da ima tam i dvije spilje, da ima stijena 30 m vertikale, da ima prevjes 2 m ispod kojeg zimi spavaju srne.....

Offline DonQuijote

Odg: Krajolici
« Odgovori #103 : 21-04-2013, 00:53:07 »
Tu dole, ispod ovih stijena, ak sam dobro prepoznal krajolik i ak je to Ravna gora, mi punica ima kućicu, i sve si nekak mislim da za koju godinu prodam sve kaj imam u Zagrebu i odem tam živjeti.

Offline nkocbek

Odg: Krajolici
« Odgovori #104 : 21-04-2013, 09:09:12 »
adrijan vjerujem da si zmeril ivanščicu uzduš i poprek.
imaš možda kakvu uspomenu u bonsai posudi?.

znači don ti si zagorski zet,lijepo.
za bonsai lov ravna gora i ivanščica su nekaj bogom dano.