Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE  (Posjeta: 72263 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #105 : 11-09-2008, 18:26:05 »
Stavljam slike Kulturnog centra Bistra, mjesta održavanja "III. bonsai konvencije s bonsai majstorom Walterom Pallom - Bistra 2009." Danas smo išli pregledati prostor. Inače, organizacija je u punom laufu. Sastanči se redovito, pišu se dopisi, sve se čini da će sve biti mrak dobro. Postoji već preliminarni nacrt događanja u subotu i nedjelju.
Danas nas je Kulturni Centar Bistra ( ubuduće KCB) iznenadio. To je j skroz nov i moderan prostor, s ooooogromnom dvoranom, puno stolica, fenomenalnim osvijetljenjem (direktnim i indirektnim), uredan i s velikim parkiralištem za cca 50setak automobila. Tako da s parkiranjem nećete imati nikakvih problema, stajete kraj vrata i riješeno. Također, to će biti super za lakši transport biljaka. Evo slika:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #106 : 11-09-2008, 18:27:54 »
...

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #107 : 11-09-2008, 18:28:53 »
...

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #108 : 11-09-2008, 18:35:28 »
Uskoro, za cca mjesec, mjesec i pol dana, možete očekivati detaljan raspored događanja u ta dva dana, kao i pravila sudjelovanja, rokove prijave i kotizacije. Nadam se da se veselite svemu kao i mi svi.
Pozdravlja Vas Vaš
Organizacijski odbor III. Bonsai konvencije s Walterom Pallom - Bistra 2009.

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #109 : 12-09-2008, 08:26:17 »
Izgleda odično, ali ništa drugo nismo ni očekivali....  :love:  s prozora se doduše ne može skočit u more ali  u oduševljenju se da trčati kroz polje kukuruza .... :whoot:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #110 : 12-09-2008, 08:30:06 »
KUlturini dom izgleda odlično. Sve novo, uredno, lijepo. Dvorana je odlična. Prilično velika. Tako da neće biti problema ako Zagreb i ostali navale. Za sve ima mjesta  ;)

Okruženje odlično, melem za prirodnjake koji će se skupiti tu u travnju. Nećemo doduše čuti 'lupanje' valova i glasanje galebova, ali ima tu prekrasnih bregova i medvjeda  :tlab:... a nemojmo zaboraviti i veliki parking (bez naplate).
U blizini nema drugih zabavnih sadržaja što garantira neometano i koncentrirano praćenje kongresa (ko je došao nema gdje pobjeć  :quiet:)

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #111 : 12-09-2008, 08:33:43 »
Svaki dan vidim KCB jer prolazim kraj njega, no tek sad me oduševio nutrinom. Vjerujem da će nam svima biti ugodno i opušteno, u druženju i naukovanju. Hvala S na fotkama!

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #112 : 12-09-2008, 08:40:21 »
Svaki dan vidim KCB jer prolazim kraj njega, no tek sad me oduševio nutrinom. Vjerujem da će nam svima biti ugodno i opušteno, u druženju i naukovanju. Hvala S na fotkama!

Vidim Mario da si od jutra krenuo sa zahvalama.   :girl: Samo nemoj da se pretvori u sapunicu dodjele oskara  :jezik: ... hvala mami što me rodila, tati što me usmjerio, susjedu koji mi je otvorio oći, šefu koji mi je dao priliku, ...   :verycool:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #113 : 12-09-2008, 08:42:54 »
Svaki dan vidim KCB jer prolazim kraj njega, no tek sad me oduševio nutrinom. Vjerujem da će nam svima biti ugodno i opušteno, u druženju i naukovanju. Hvala S na fotkama!

Vidim Mario da si od jutra krenuo sa zahvalama.   :girl: Samo nemoj da se pretvori u sapunicu dodjele oskara  :jezik: ... hvala mami što me rodila, tati što me usmjerio, susjedu koji mi je otvorio oći, šefu koji mi je dao priliku, ...   :verycool:

Hvala ti Duda što mi dozvoljavaš da ti budem prijatelj  :worthy:

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #114 : 12-09-2008, 08:55:58 »
Hvala ti Duda što mi dozvoljavaš da ti budem prijatelj  :worthy:

 ;)

Nego, vidite da je dobro i plodonosno okupljanje svakojakih vrsta. Evo, i izložba, koja je bila standardnog izgleda drveća kao i prošlih godina, donijela je svoje. Ako ništa drugo saznali smo mjesto kupovine supstrata za posude. Ali znam da je i puno više od toga. Drago mi je.

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #115 : 12-09-2008, 08:57:14 »
Vidim Mario da si od jutra krenuo sa zahvalama.   :girl: Samo nemoj da se pretvori u sapunicu dodjele oskara  :jezik: ... hvala mami što me rodila, tati što me usmjerio, susjedu koji mi je otvorio oći, šefu koji mi je dao priliku, ...   :verycool:

Postoje određene mjere protiv takvih .... zbanirat ćemo ga da samo slike može stavljat na forum  :yupi: :love:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #116 : 12-09-2008, 08:57:22 »
A i ljudima smo već najavljivali Palla i mogli smo im iz prve ruke reći o čemu se radi. Dakle reklama je već počela.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #117 : 12-09-2008, 09:01:24 »
Vidim Mario da si od jutra krenuo sa zahvalama.   :girl: Samo nemoj da se pretvori u sapunicu dodjele oskara  :jezik: ... hvala mami što me rodila, tati što me usmjerio, susjedu koji mi je otvorio oći, šefu koji mi je dao priliku, ...   :verycool:

Postoje određene mjere protiv takvih .... zbanirat ćemo ga da samo slike može stavljat na forum  :yupi: :love:

Ako te zanimaju fotke mojih laboratorijskih tlapnji i eksperimenata, drage volje ću ih slati.... moja drva ćeš moći vidjeti tek uživo  :jezik:

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #118 : 12-09-2008, 09:03:35 »
Vidim Mario da si od jutra krenuo sa zahvalama.   :girl: Samo nemoj da se pretvori u sapunicu dodjele oskara  :jezik: ... hvala mami što me rodila, tati što me usmjerio, susjedu koji mi je otvorio oći, šefu koji mi je dao priliku, ...   :verycool:

Postoje određene mjere protiv takvih .... zbanirat ćemo ga da samo slike može stavljat na forum  :yupi: :love:

Ako te zanimaju fotke mojih laboratorijskih tlapnji i eksperimenata, drage volje ću ih slati.... moja drva ćeš moći vidjeti tek uživo  :jezik:

A kad se Mario zainati  :grrrrrr: .... tu nema popuštanja. Tvrd ko kamen, što kamen, ko dijamant. Možda brušenjem možeš nešto pokušat, ali nejde to... tvrd je to orah.  :tuptup:

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #119 : 12-09-2008, 09:08:41 »
Trebamo otvorit posebnu temu - "Inaćenje i prepucavanje s Mariom" .... jer ovako razvlačimo normalne teme ...   :sretan:

Kad budete znali detalje program i sve ostalo za konvenciju predlažem otvaranje nove teme pa da te informacije budu na početku, a ne u ovom kupusu ovdje .... i onda ćemo je linkati iz headera HBF-a gdje je već najava  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai