Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?  (Posjeta: 24667 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marinko beg

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #15 : 21-03-2007, 11:08:03 »
Tko je taj Boninni,od svih talijana nikad cuo za njega?
M

http://www.bonsajklub.si/
Gledao sam fotke njegovih radionica, čovjek je čarobnjak.
Jeste carobnjak za hrvatske uvjete,ali za evropske nije.Ne moze se on sa Pallom usporedit.Ali crta izvrsno,sto jeste,jeste.

M

Offline marinko beg

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #16 : 21-03-2007, 11:10:45 »
vrlo su važni učitelji tjelesnog u osnovnim školama koji stvaraju bazu i mogu za nogomet zainteresirati sve klince iz susjedstva.
Pazi da te ti ucitelji ne upute u krivu bazu.Dogadja se to i u Evropi,a sigurno i ovdje.

M

Offline Kre

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #17 : 21-03-2007, 11:12:01 »

Možda će moja primjedba biti neumjesna, a i unaprijed se ispričavam (zbog prozivanja) čovjeku kojeg ne poznajem, a toliko je puta spomenut na ovom forumu - P. Vrgoč, dakle zašto njega ne bi pokušali dovesti za početak, a u susjedstvu vam je?! Ili ste već pokušali?

Ja probao par puta, prije desetak godina prvi put, imao je isti stav kao i danas. Čovjek je samotnjak, netreba ga zbog toga linčovat.  :smile:

Viš, imam fotke sa Boninijeve radionice u Ljubljani od prije par godina, objesil bum to na forum, kad ih nađem i smanjim za web.

 :jap:

Offline DonQuijote

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #18 : 21-03-2007, 11:15:29 »
Tko je taj Boninni,od svih talijana nikad cuo za njega?
M

http://www.bonsajklub.si/
Gledao sam fotke njegovih radionica, čovjek je čarobnjak.
Jeste carobnjak za hrvatske uvjete,ali za evropske nije.Ne moze se on sa Pallom usporedit.Ali crta izvrsno,sto jeste,jeste.

M
Ah Pall je jedan. Meni su njegova bjelogorična drvca uzor i san koji teško da ću ikada ostvariti, ali koliko sam shvatio i Boninni je vrlo priznat majstor. Gledao sam fotke neke njegove radionice i to što je uradio od običnog, jadnog drvca, za mene je ravno čudu.

Offline marinko beg

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #19 : 21-03-2007, 11:22:59 »
koliko sam shvatio i Boninni je vrlo priznat majstor.
Ne nije,poznat je u Sloveniji i ovdje.

M

Offline gal

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #20 : 21-03-2007, 12:17:27 »
Zašto bih ih izlagala poludovršene? Što bi me moglo natjerati na to osim želje za pokazivanjem? A nju nemam. Kad budem zadovoljna njima za 3-4 godine vidjet ćete ih.

E sad ispada da se ja volim pokazivati!  :frown:

Offline marinko beg

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #21 : 21-03-2007, 12:19:22 »
Zašto bih ih izlagala poludovršene? Što bi me moglo natjerati na to osim želje za pokazivanjem? A nju nemam. Kad budem zadovoljna njima za 3-4 godine vidjet ćete ih.

E sad ispada da se ja volim pokazivati!  :frown:
To je druga stvar Gal,ti pokazujes yamadorije i pitas za savjet.

M

Offline DonQuijote

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #22 : 21-03-2007, 12:21:02 »
Zašto bih ih izlagala poludovršene? Što bi me moglo natjerati na to osim želje za pokazivanjem? A nju nemam. Kad budem zadovoljna njima za 3-4 godine vidjet ćete ih.

E sad ispada da se ja volim pokazivati!  :frown:

Gal samo šalji i dalje fotke pliiiiiz 8) Ako ćemo svi stavljati samo ono čime smo zadovoljni, onda fotki uopće neće ni biti :lol:

Offline Marija

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #23 : 21-03-2007, 12:24:44 »
E sad ispada da se ja volim pokazivati!  :frown:
Ma, neee!
Mislila sam na izlaganje polugotovih primjeraka, a ne na stavljanje izvađenih yamadorija na forum ... :smile: radi razmjene savjeta i sl.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #24 : 21-03-2007, 12:26:04 »
Btw Marinko, imaš Ti kakvu net galeriju? Vidio sam jedno Tvoje drvo na Hansovoj galeriji i čini mi se odlično. Imaš li nešto čime si zadovoljan i što bi s ponosom pokazao?



Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #25 : 21-03-2007, 12:32:55 »
A zašto uopće jedno ili drugo? Što fali jednom i drugom zajedno?  ;)

Bonsai je ionako individualan, zna li itko, bez gledanja na internet, nabrojat tri najjača japanska bonsai kluba?  :jap:

Druženje bilo kakvog tipa, pa čak i ova forumska pisanja uvijek su bolja od toga da sam sjediš u vrtu i diviš se vlastitoj muci, oni "trikovi" i cake koje spominjemo na radionicama, sve smo saznali u neobaveznim razgovorima, takorekuć uz kavu, ili u Boninijevom slučaju, uz pizzu  :smile:
Bogu hvala, dolazi nam Pall, doći će i Bonini, radionice tu i tamo, izložbe tu i tamo, pa kaj je tu loše?
Budite strpljivi, Božja kola se polako voze.  :jap:
Tako je Krešo.
Potpisujem.  :great:

Offline marinko beg

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #26 : 21-03-2007, 13:43:54 »
Btw Marinko, imaš Ti kakvu net galeriju? Vidio sam jedno Tvoje drvo na Hansovoj galeriji i čini mi se odlično. Imaš li nešto čime si zadovoljan i što bi s ponosom pokazao?



Galeriju,nemam.Hans ima vise galerija a tamo je i moj mugo na kamenu.Ja cu galeriju napravit kad budem osjecao da sam je vrijedan.Za to mi treba vise od 4-5 gotovih bonsaia.

M

Offline DonQuijote

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #27 : 21-03-2007, 14:51:51 »

Šteta što svi ne stavite fotke ovdje, pa makar to i ne bili savršeni primjerci.
Aha, sada sam pronašao i taj pinus mugo. Jako je lijep. Što oni kamenčići s lijeve i desne strane nebarija znače? Oni uspravni, kao od tamnog granita. Imaju neku funkciju ili su dekoracija?

Offline Andrija Zokić

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #28 : 21-03-2007, 15:27:29 »
Kao što sam napisao, slažem se sa dovođenjem majstora izvana, zato i dolazim na Palla :mdr:, ali realno, kome je od nas on trenutno potreban?, nama koji smo 10-ak godina u tom hobiju, a ima nas 20-ak.

Pa radionice takvog tipa i ne trebaju vise od 20-ak ljudi.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Izložbe ili radionice, pitanje je sad!?
« Odgovori #29 : 21-03-2007, 15:29:41 »
A zašto uopće jedno ili drugo? Što fali jednom i drugom zajedno?  ;)

Pa da, zasto ne zajedno! Nisam protiv toga. Ali ja mislim da treba staviti naglasak na kvalitetne radionice kojih jos nema u hrvatskoj za razliku od izlozbi.
andbonsai.com ~ andbonsai studio