Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Smreka oblikovana  (Posjeta: 3976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Smreka oblikovana
« : 25-02-2008, 11:02:29 »
Ova smreka je kod mene 7g. No nit je gnojena niti dirana. Trebao bi je presaditi da vidim kakav joj je korijen. Ovak sam si ja nju za početak formirao. Pucajte s kritikama.

Offline Aries

Odg: Smreka oblikovana
« Odgovori #1 : 10-03-2008, 10:42:41 »
Ajde sad da ja kao početnik probam primjetiti. Ja bih granu zaokruženu crvenim eliminirao, a ono drugo "deblo (plavo malrice prilagodio da popuni nastalu šupljinu pa da drvo dobije lijepi "trokut"...Inače i to mi se čini kao sitnica...

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Smreka oblikovana
« Odgovori #2 : 10-03-2008, 10:48:29 »
Ajde sad da ja kao početnik probam primjetiti. Ja bih granu zaokruženu crvenim eliminirao, a ono drugo "deblo (plavo malrice prilagodio da popuni nastalu šupljinu pa da drvo dobije lijepi "trokut"...Inače i to mi se čini kao sitnica...

Dobro si primjetio. Ta zbrka s donjom granom je za sad ostavljena, pa i tvoja ideja ima otvorena vrata i smisla. Na smreki ima previše grana i toga sam svjestan. Kad mi dođe nova inspiracija, smreka će izgubiti pola grana najmanje.

Offline Aries

Odg: Smreka oblikovana
« Odgovori #3 : 10-03-2008, 10:54:01 »
Kada gledam tvoju smreku, prisjetim se onih slika iz moje knjige i čini mi se da je drvo super osim tog detaljčića sa donjom granom.  Meni osobro se jako sviđa, a sad, ako bi se držali pravila ko pijan plota...vjerojatno bi se našlo par grana viška.... :mdr:
No to je tak sa svime... Meni je krepal nedavno jedan sad sam u dilemi kaj kupiti...Mislim da ću do štrka u Bjelovar jedan dan....

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Smreka oblikovana
« Odgovori #4 : 10-03-2008, 10:58:23 »
Kada gledam tvoju smreku, prisjetim se onih slika iz moje knjige i čini mi se da je drvo super osim tog detaljčića sa donjom granom.  Meni osobro se jako sviđa, a sad, ako bi se držali pravila ko pijan plota...vjerojatno bi se našlo par grana viška.... :mdr:
No to je tak sa svime... Meni je krepal nedavno jedan sad sam u dilemi kaj kupiti...Mislim da ću do štrka u Bjelovar jedan dan....

Vidjet ću više kad drvo prebacim u plitku posudu, sad mi je preduboko u tegli i malo me to zbunjuje.

Offline Aries

Odg: Smreka oblikovana
« Odgovori #5 : 10-03-2008, 13:10:55 »
Vjerojatno ćeš i morati malo same grančice pri vrhovima potkratiti kako bi dobil onaj cakum-pakum look...  :whoot: