Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: MBM  (Posjeta: 49189 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: MBM
« Odgovori #75 : 11-12-2007, 13:59:55 »
Pozovi je ručak i spremi joj slabo pečenu jegulju  :lauhhing:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: MBM
« Odgovori #76 : 11-12-2007, 14:03:39 »
Toplo se nadam da se Donovoj punici ne bude ništ dogodilo ovih dana... mogli bi biti suučesnici s predumišljajem. Sreča da CSI Zagreb još ne funkcionira  :histerical:

Offline DonQuijote

Odg: MBM
« Odgovori #77 : 11-12-2007, 14:13:12 »
Pozovi je ručak i spremi joj slabo pečenu jegulju  :lauhhing:
Ne pomaže. Ona ih jede žive :whistle:

Offline Andrija Zokić

Odg: MBM
« Odgovori #78 : 11-12-2007, 14:28:04 »
Ne pomaže. Ona ih jede žive :whistle:

Bože! :wow: Pa to je zvijer!!!
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: MBM
« Odgovori #79 : 07-07-2008, 14:11:30 »
Bio sam danas opet malo u MBM-u. Tek onako, navratio i dobro prošao. Naime kako su im svi bonsai pokrepali, posude prodaju po 15 kn kom. Kupio sam pet, šest komada uopće mi ne trebaju ali kad je tak jeftino.
 Sve im je pokrepalo osim onih skupih burgerianuma. Onaj fantastični pinus parviflora, sjećate se, onaj na kojemu je Hrvoje radio Jin, a čija je cijena bila 28 000 kn, upravo umire. 80% iglica je suho. Drže ih u stakleniku i ne žele ih izvaditi da ih neko ne ukrade. Ne žele ni spustiti cijene jer vele da bi izgubili. Ovako, kad za tjedan dana rikne do kraja, će valjda zaraditi :jezik:
Strašno. Kakva šteta, tako fenomenalno drvo. Katastrofa.
No, htio sam reći da odete i pokupite još to malo posuda što je ostalo jer teško da će ih ikada ponovo naručiti. Zgadio im se bonsai.

Offline Kume

Odg: MBM
« Odgovori #80 : 07-07-2008, 18:58:03 »
daj ak neko ide neka mi se javi molim vas

Offline Marija

Odg: MBM
« Odgovori #81 : 08-07-2008, 08:04:48 »
daj ak neko ide neka mi se javi molim vas

Je Kume svi smo tu samo za tebe, ako ti bilo što treba iz bilo kojeg grada u Hrvatskoj slobodno se ti javi  :tup: :tup:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Goran Cajko

Odg: MBM
« Odgovori #82 : 08-07-2008, 10:18:07 »
Bio sam danas opet malo u MBM-u. Tek onako, navratio i dobro prošao. Naime kako su im svi bonsai pokrepali, posude prodaju po 15 kn kom. Kupio sam pet, šest komada uopće mi ne trebaju ali kad je tak jeftino.
Sve im je pokrepalo osim onih skupih burgerianuma. Onaj fantastični pinus parviflora, sjećate se, onaj na kojemu je Hrvoje radio Jin, a čija je cijena bila 28 000 kn, upravo umire. 80% iglica je suho. Drže ih u stakleniku i ne žele ih izvaditi da ih neko ne ukrade. Ne žele ni spustiti cijene jer vele da bi izgubili. Ovako, kad za tjedan dana rikne do kraja, će valjda zaraditi :jezik:
Strašno. Kakva šteta, tako fenomenalno drvo. Katastrofa.
No, htio sam reći da odete i pokupite još to malo posuda što je ostalo jer teško da će ih ikada ponovo naručiti. Zgadio im se bonsai.

Naravno da im krepava, kad nemaju ni vremena ni talenta za tako nešto. Ovakva drva zahtjevaju puno veću pozornost od svih onih ostalih nafutranih biljaka kod njih. Oni su jednostavno dućan kojih zanima brzo okretanje love, a uz to imaju kadar da te b.. sačuva. Nikog realno tam nije bilo briga za to. Kad su krenuli s tim prve godine imali su super drva po "normalnim" cijenama i to su sve prodali vrlo brzo, pa se to nastavilo i drugu godinu. Onda su se polakomili i dofurali (meni barem) ultra skupa drva i totralno smeće za soma kuna. Pa ko bi normalan kupio tak nešto. Ispravka; bilo je onih Parviflori i Azalea koje su ok. Kaj se krađe tiće to je po mojem mišljenju prića za sebe.

Offline zagorje

Odg: MBM
« Odgovori #83 : 07-08-2008, 18:00:12 »
Danas sam bio u MBM. Katastrofa. Ni biljaka ni posuda. Četri posušena pinusa na polici i moja želja da ih otkupim radi posuda završila je tako da je babuskara došla sa kolicima sve utovarila i bacila u smeće.
To je hrpa idiota koja ne zna ni trgovati a kamoli brinuti za povjerene im biljke. Još su živa tri javora totalno zapuštena po nevjerojatnoj cijeni od 6-9 tisuća kn na koje oni daju 30% popusta.
Za tu cijenu kod mene kupim šumu i berem vrganje. Alata nema, žice nema, ustvari kupio sam tanjur od terakote i doma ću ga preraditi u neku posudu dok ne nadjem prikladnu.

Offline stipa0123456789

  • Član
  • ***
  • Postova: 172
  • Lokacija: Sapci kod Sl. broda
  • Total likes: 0
  • Lud ko siba
Odg: MBM
« Odgovori #84 : 08-08-2008, 15:26:41 »
Jel ima neko da je iz slavonije i da je bio u Đakovačkom MBM-u... Ja planiram ic pa da nebude da uzalud idem...
Kad bi ljudi na svijetu govorili samo pametno
nastala bi tišina.

Offline Marija

Odg: MBM
« Odgovori #85 : 08-08-2008, 15:30:04 »
Danas sam bio u MBM. Katastrofa. Ni biljaka ni posuda. Četri posušena pinusa na polici i moja želja da ih otkupim radi posuda završila je tako da je babuskara došla sa kolicima sve utovarila i bacila u smeće.
To je hrpa idiota koja ne zna ni trgovati a kamoli brinuti za povjerene im biljke. Još su živa tri javora totalno zapuštena po nevjerojatnoj cijeni od 6-9 tisuća kn na koje oni daju 30% popusta.
Za tu cijenu kod mene kupim šumu i berem vrganje. Alata nema, žice nema, ustvari kupio sam tanjur od terakote i doma ću ga preraditi u neku posudu dok ne nadjem prikladnu.

žalosno .....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai