Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai Izložba Zagreb  (Posjeta: 41772 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #30 : 13-08-2008, 15:09:28 »
Molim vas da pogledate kaj bi od drveća nosili na izložbu. Naime, trebalo bi svakoj biljčici pridružiti i validno latinsko, a ako postoji i hrvatsko, ime. Ukoliko ne znate o kojoj se vrsti radi (znači i ime roda i vrste) poslikajte biljku pa da je pokušamo odrediti. Znam da s Azaleama vlada totalni kaos jer ima puno križanaca, kultivara i tako to, ali možemo bar pokušati. Možda ste dobili s njima i neku cduljicu na kojoj nekaj piše.

Na mojoj je bilo čak dvije ceduljice. Na jednoj je pisalo- bonsai
a na drugoj- rasprodaja - 30%

Offline stipa0123456789

  • Član
  • ***
  • Postova: 172
  • Lokacija: Sapci kod Sl. broda
  • Total likes: 0
  • Lud ko siba
Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #31 : 13-08-2008, 18:48:29 »
Kada bi bilo najbolje doci??? Mislim kada je najudarniji termin i kad bude najvise bonsai-a??? Da znam kada da dodjem...
Kad bi ljudi na svijetu govorili samo pametno
nastala bi tišina.

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #32 : 14-08-2008, 11:16:00 »
Bonsaia će biti isti broj čitavo vrijeme, jedino ako neko ne ukrade pokoji :hihihi:

Offline stipa0123456789

  • Član
  • ***
  • Postova: 172
  • Lokacija: Sapci kod Sl. broda
  • Total likes: 0
  • Lud ko siba
Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #33 : 14-08-2008, 11:39:40 »
Super... Onda dolazim kad mi bude bolje...
Kad bi ljudi na svijetu govorili samo pametno
nastala bi tišina.

Offline helleborus

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #34 : 25-08-2008, 11:32:28 »
Molim vas da pogledate kaj bi od drveća nosili na izložbu. Naime, trebalo bi svakoj biljčici pridružiti i validno latinsko, a ako postoji i hrvatsko, ime. Ukoliko ne znate o kojoj se vrsti radi (znači i ime roda i vrste) poslikajte biljku pa da je pokušamo odrediti. Znam da s Azaleama vlada totalni kaos jer ima puno križanaca, kultivara i tako to, ali možemo bar pokušati. Možda ste dobili s njima i neku cduljicu na kojoj nekaj piše.

Na mojoj je bilo čak dvije ceduljice. Na jednoj je pisalo- bonsai
a na drugoj- rasprodaja - 30%

Niš, morat ćemo se odlučiti za jednu od njih. Ja predlažem rasprodaja 30%. Možda netko uleti i s kakvom dobrom lovom.   :mdr:

Offline hknezovi

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #35 : 29-08-2008, 14:01:14 »
Evo nakon velike gužve plakati su otišli u tisak i napokon malo vremena da se javim.

Do sada je prijavljeno deset drveća, pa vas molim da ih prijavite što prije kako bi se mogla provesti lista za glasanje. 
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #36 : 29-08-2008, 14:16:51 »
Dragi Hrvoje, ti me uvijek iznenadiš količinom informacija, bio u gužvi ili ne  :lol:

Ja sam baš jutros gledao jel imam kaj za izložbu i ak ću onak iskreno.... nemam. Azalea je kod mene tek godinu dana i doživjela je popriličan restajling, no još uvjek je ne smatram mojom predstavnicom za izložbu, a pogotovo da ispod nje piše moje ime. Nekak bi više volio da drvo za izložbu, bude dijelo mojih ruku i duše.

Offline hknezovi

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #37 : 29-08-2008, 14:18:46 »
Pa to je već vidljivo nakon rada škarorukog :rofl:
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Kiki

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #38 : 29-08-2008, 14:27:23 »
Evo izloba se bliži i mene zanima kako najlakše doč do botaničkog dal je stanica na kojoj staje dvojka ok ili :question:

i da kad počinje :) ukolko sati i dal če bit možda kakva predavanja  :dipl:
Najte kaj zamerit :)

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #39 : 29-08-2008, 14:33:10 »
Evo izloba se bliži i mene zanima kako najlakše doč do botaničkog dal je stanica na kojoj staje dvojka ok ili :question:

i da kad počinje :) ukolko sati i dal če bit možda kakva predavanja  :dipl:

Joj kak se tebi žuri.... pa izložba je tek za 7 dana. Detaljne informacije i program će biti u subotu u 7h objavljene u svim medijima  :histerical:

Mislim Kiki ovo nema veze s tobom, a dragi Hrvoje, fakat je trebalo dati više informacija o izložbi, pa neki program, ma puno više svega....
Jel uopće negdje objavljeno nešto o izložbi? Osim 3/4 rečenice na nekom od foruma.

Offline hknezovi

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #40 : 29-08-2008, 15:28:31 »
Je i bit će toga još više.
Detaljne informacije i program će biti u subotu u 7h objavljene u svim medijima  :histerical:

Blizu si istine
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline stipa0123456789

  • Član
  • ***
  • Postova: 172
  • Lokacija: Sapci kod Sl. broda
  • Total likes: 0
  • Lud ko siba
Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #41 : 29-08-2008, 15:30:29 »
Ja bih voli da bude makar 20 bonsaia akih takih al da ih bude jer ce mi bti to prvi put da idem na izlozbu i da vidim bonsai... Jedma cekam  :hihihi: :hihihi: :hihihi: :jupi: :jupi:
Kad bi ljudi na svijetu govorili samo pametno
nastala bi tišina.

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #42 : 29-08-2008, 15:51:17 »
Je i bit će toga još više.
Detaljne informacije i program će biti u subotu u 7h objavljene u svim medijima  :histerical:

Blizu si istine

Pa dobro Hrvoje ja naprosto ne mogu vjerovati da nemaš tri minute da napišeš pošteni post i kažeš ljudima što i kako s tom izložbom. Kako si to zamislio, što će sve biti, treba li ti pomoć,  kojeg tipa i slično. Ovako šture obavijesti članstvu i ostalima, iritiraju te na Tebe prebacuju svu odgovornost jer jednostavno ne daješ informacije koje su potrebne i koje bi kao predsjednik trebao davati.
Kaj se igramo tajanstvenog Alana?

Offline alan

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #43 : 29-08-2008, 19:57:13 »
Citat:
Kaj se igramo tajanstvenog Alana?
Nisam tajanstven! :go: :blush:

Offline Kiki

Odg: Bonsai Izložba Zagreb
« Odgovori #44 : 30-08-2008, 13:40:17 »
Kaj bit če u subotu 6 u novinama di se održava  :question: i kad  :question:


kaj ni to malo pre kasno  :lol:
Najte kaj zamerit :)