Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE  (Posjeta: 71542 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #30 : 12-03-2008, 09:58:39 »
Mario, ovo je samo alternativa, opcija  ako bi nešto iskrsnulo tako da ne budeš u grču.

Super da imamo više opcija  :great:
Hvala ti i nek opcija stoji otvorena.
Kroz razgovor s načelnikom Bistre, dalo se vidjeti koliko je sretan što prostor u koji je uložio puno truda i spasio ga od propadanja, počinje služiti ljudima i da ljudi žele koristiti isti. Kulturni centar Bistra je fenomenalno uređeno zdanje u kojem se čovjek osjeća ugodno.
No uvijek je moguće da nešto krene krivo, vjerujem da neće. U tom slučaju na istoj lokaciji (sve blizu) imamo vatrogasni dom i veliku dvoranu škole, koje su otvorene za društvene aktivnosti.

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #31 : 12-03-2008, 10:13:08 »
Kroz razgovor s načelnikom Bistre, dalo se vidjeti koliko je sretan što prostor u koji je uložio puno truda i spasio ga od propadanja, počinje služiti ljudima i da ljudi žele koristiti isti. Kulturni centar Bistra je fenomenalno uređeno zdanje u kojem se čovjek osjeća ugodno.

Fino, fino, pa neka još i kapne koju tisućicu kad je tako oduševljen  :mdr: :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #32 : 12-03-2008, 10:14:14 »
Mario, ovo je samo alternativa, opcija  ako bi nešto iskrsnulo tako da ne budeš u grču.

Super da imamo više opcija  :great:
Hvala ti i nek opcija stoji otvorena.
Kroz razgovor s načelnikom Bistre, dalo se vidjeti koliko je sretan što prostor u koji je uložio puno truda i spasio ga od propadanja, počinje služiti ljudima i da ljudi žele koristiti isti. Kulturni centar Bistra je fenomenalno uređeno zdanje u kojem se čovjek osjeća ugodno.
No uvijek je moguće da nešto krene krivo, vjerujem da neće. U tom slučaju na istoj lokaciji (sve blizu) imamo vatrogasni dom i veliku dvoranu škole, koje su otvorene za društvene aktivnosti.


Joj, baš super. Kako je to lijepo kad netko ne samo da ti izađe u susret i da ti neki prostor za korištenje, nego je uz to još sretan i ponosan kaj to može napraviti. Može li bolje?!  :smile:

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #33 : 12-03-2008, 10:15:43 »
Nije loš ni vatrogasni dom .... pruža neke dodatne mogućnosti  :lauhhing:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #34 : 12-03-2008, 10:16:06 »
Kroz razgovor s načelnikom Bistre, dalo se vidjeti koliko je sretan što prostor u koji je uložio puno truda i spasio ga od propadanja, počinje služiti ljudima i da ljudi žele koristiti isti. Kulturni centar Bistra je fenomenalno uređeno zdanje u kojem se čovjek osjeća ugodno.

Fino, fino, pa neka još i kapne koju tisućicu kad je tako oduševljen  :mdr: :mdr:

Baš mi je to proletilo kroz glavu. Ali ako je tako oduševljen... nikad se ne zna. Daj šta daš!! Ma nek nam stolove nabavi, ak ih tam već nema i bit će super.

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #35 : 12-03-2008, 10:17:50 »
Stabla i dobro društvo su važniji od prostora  :chinaman:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #36 : 12-03-2008, 10:21:44 »
Nije loš ni vatrogasni dom .... pruža neke dodatne mogućnosti  :lauhhing:

Sigurna sam da bi S bio presretan. Mogao bi do mile volje zalijevati biljke. Njega paranoja od isušivanja tla hvata od kad se otopi snijeg. Npr. već se dobro oboružao šlaufovima, špricaljkama i inim rekvizitima. I uredno ih koristi!!!!!  :loco:
Mislim, za one koji ne znaju, mi živimo u šumi sa 100% vlagom i kaljužom na dvorištu. Svako jutro nam je auto mokar kao da cijelu noć lijevala kiša, a ulazimo u auto blatnih cipela od kaljuže na travi. Ali sve to nema veze.  :tup: Rošenje je svakidašnji ritual.  :whoot:


Offline Davor

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #37 : 12-03-2008, 11:28:41 »
Mogu ja pitati kako su raspoloženi u Zaprešičkim Jelačićevim dvorima.. Znam da su tamo imali dosta toga izloženog,a i okolina je krasna (šuma).. Mislim da ima na webu Zaprešića...
Naravno da mi je i Bistra draga... kaj se mene tiće super!!!
Volim ja skoćiti do Špire... Poslje tekme... :threatening:

Offline Andrija Zokić

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #38 : 12-03-2008, 16:08:24 »
Ah, kako li je lijepo gledati kako se stvara konvencija sa Walterom Pallom a ne moram niti malo razbijati glavu oko organizacije. :mdr:

Bude li vam trebalo javljam se kao dobrovoljac da odvolontiram oko izrade dizajna plakata, pozivnica i sl. materijala! Možda ne bi bilo loše da konvencija zadrži dosadašnji izgled po pitanju "vizualnog identiteta". :chinaman:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #39 : 13-03-2008, 09:13:46 »
Provjerio sam kalendar za 2009 i vidio da Uskrs pada 12.04.09
Kako smo i ove godine termin prilagodili sa tim blagdanom, ostaju nam datumi:

4-5
18-19
25-26.04.09

Andrija, imamo te u vidu  :great:

Offline Marija

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #40 : 13-03-2008, 09:29:25 »
Jedno glupo pitanje .... zašto je ova tema pod RAZNO, a ne pod BKZ??????  :dunno:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #41 : 13-03-2008, 09:43:33 »
Jedno glupo pitanje .... zašto je ova tema pod RAZNO, a ne pod BKZ??????  :dunno:
Pa...uza svo dužno poštovanje i ljubav prema BKZ-u koju svi gajimo u velikoj mjeri, to nije projekt BKZ-a već privatna inicijativa nekoliko pojedinaca u kojoj nam BKZ svakako može pomoći. Osim toga, BKZ se može izjasniti kao suorganizator i to bi moglo biti dobro. Osim toga, kada smo dogovarali gostovanje Mr Palla u Zagrebu, nismo pitali BKZ i članstvo, pa sada ne bilo ni fer da organizaciju navaljujemo na BKZ kao gotov čin. Dakle, BKZ i naš privatni inicijativni odbor ćemo se dogovoriti o varijanti naše "kompe".  :hihihi:

Offline helleborus

Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #42 : 13-03-2008, 09:43:51 »
Provjerio sam kalendar za 2009 i vidio da Uskrs pada 12.04.09
Kako smo i ove godine termin prilagodili sa tim blagdanom, ostaju nam datumi:

4-5
18-19
25-26.04.09

Andrija, imamo te u vidu  :great:

Kak se sad čini, i po onom kaj je Pall jučer javio S-u (doduše ja sam otišla spat pa ono nisu provjerene informacije) on bi najrađe došao onaj vikend kad je Uskrs. Mislim da će svi ovdje biti izvan sebe ak bu tak, pa je ponudio i alternativu koje ćemo se mi držat ko pijan plota, a to je 18-19. 04. Al to će vam još S napisati točno.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #43 : 13-03-2008, 09:46:48 »
Provjerio sam kalendar za 2009 i vidio da Uskrs pada 12.04.09
Kako smo i ove godine termin prilagodili sa tim blagdanom, ostaju nam datumi:

4-5
18-19
25-26.04.09

Andrija, imamo te u vidu  :great:
U jučerašnjoj korespondemciji s Pallom, on je ponudio baš Uskršnji vikend, a jedino kao rezervu 18-19. Rekao sam mu da mislim da puno ljudi neće moći doći jer će htjeti biti s familijama i da mislim da je varijanta 18-19 bolja. Čekam njegov odgovor i mislim da ćemo datum uglaviti možda već danas.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: NAJAVA: Walter Pall 2009. travanj, Zagreb kraj BISTRE
« Odgovori #44 : 13-03-2008, 09:48:48 »

Bude li vam trebalo javljam se kao dobrovoljac

 :great: