Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina  (Posjeta: 18685 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #15 : 22-02-2007, 23:01:34 »
Ja sam razmisljao da malo pronjuskam po Baru, da vidim ima li neko zainteresovan za bonsai... Cisto da se druzimo... Ne usudjujem se, ljudi jos ne mogu ni da shvate sta je to! Zato cutim...  :frown:

A i neka prijateljica se spominjala  :love:

 :rofl: :rofl:  :666:

Offline marinko beg

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #16 : 22-02-2007, 23:13:47 »
Ja sam razmisljao da malo pronjuskam po Baru, da vidim ima li neko zainteresovan za bonsai... Cisto da se druzimo... Ne usudjujem se, ljudi jos ne mogu ni da shvate sta je to! Zato cutim...  :frown:
Sta je!?...bojis se ludnice? :rofl: :rofl: :rofl:
M

Offline sa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #17 : 23-02-2007, 08:35:42 »
Ja sam razmisljao da malo pronjuskam po Baru, da vidim ima li neko zainteresovan za bonsai... Cisto da se druzimo... Ne usudjujem se, ljudi jos ne mogu ni da shvate sta je to! Zato cutim...  :frown:

A čuj Aleksa, moji najbliži prijatelji mene ne razumiju što vidim u Bonsai-u, kad sam bio na službenom putu u Splitu (skoro upoznao Mariju), tip iz firme mi je par dana mast vadio u stilu Saša voli Bonsai-e "nježan momak", tako da uvijek će biti ljudi koji će propustiti poantu priče, ali samo naprijed i okupi ekipu pored sebe, sigurno ih ima.

Offline Aleksa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #18 : 23-02-2007, 16:22:43 »
Ja sam razmisljao da malo pronjuskam po Baru, da vidim ima li neko zainteresovan za bonsai... Cisto da se druzimo... Ne usudjujem se, ljudi jos ne mogu ni da shvate sta je to! Zato cutim...  :frown:
Sta je!?...bojis se ludnice? :rofl: :rofl: :rofl:
M

Pa...Moglo bi se reci... :rofl: Ako primijetite da sam malo duzi period odsutan sa foruma, znate gdje da me trazite!  :lol: :lol:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #19 : 07-11-2007, 19:33:06 »
Pozdrav svima,

frustriran nepostojanjem Bonsai kluba na području Varaždina i željom da postanem napredniji u tom predivnom hobiju pala mi je na pamet ideja da se okupe svi koji imaju neke veze, znanja ili želje u vezi bonsai-a.

Imam ideja kako to odraditi samo me zanima da li se može skupiti nekolicina ljudi da to ima smisla.

Naravno može se zajednički putovati na npr. prezentaciju g. Waltera Palla u Split i podijeliti troškove, bezbroj mogučnosti.

Anybody ... :neutral:

s OBZIROM DA SAM JA TU U BLIZINI VARAŽDINA JA SAM ZA TO DA TI SE PRIKLJUĆIM,PA MOŽEMO U ODREĐENOM TRANUTKU I NEŠTO ORGANIZIRATI.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Marija

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #20 : 08-11-2007, 17:22:59 »
dragi međumurci, organizirani u klub ili ne, dobrodošli ste u Kaštela na konvenciju s Pallom u 8-9. III. 2008.  ;)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Protagonist

  • Član
  • ***
  • Postova: 65
  • Lokacija: Našice
  • Total likes: 0
  • U divljaka luk i strijela
Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #21 : 13-11-2007, 16:23:36 »
Bez puno vremena, bez vikenda u Vz.. mozda nadjem koji sat da popijemo pifo... recimo Simphony? :)  :yipi:

Offline DonQuijote

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #22 : 14-11-2007, 15:20:59 »
To je neka nova piva? :mdr:

Offline Melon

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #23 : 14-06-2014, 22:15:43 »
Poštovanje ljudi, nisam htio otvarati novu temu nego sam našao ovu. Inače da se opet predstavim XD, zovem se Stjepan iz okolice Slavonskog Broda prije nekoliko godina sam krenuo s ovim hobijem no zbog faksa nisam htio previše ulaziti u to te sam to zamrzao  i evo već drugu godinu sjedim u Varaždinu, pa sam se sad htio ponovo aktivirati i htio vidjeti jel ima još kakvih ljudi ovdje u okolici za druženje, dodjelu savjeta ili ako netko iskusniji želi mladog šegrta malo podućiti   face .
Lijep pozdrav

Offline alexhor

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #24 : 16-06-2014, 09:54:35 »
Imaš Radovana u Nedelišću (uglavnom super bjelogorica), Adriana u Čakovcu (uglavnom super crnogorica), ja sam u Ludbregu (uglavnom super početnik)

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #25 : 16-06-2014, 13:30:36 »
Imaš Radovana u Nedelišću (uglavnom super bjelogorica), Adriana u Čakovcu (uglavnom super crnogorica), ja sam u Ludbregu (uglavnom super početnik)


hhmmm. :cry: ...i ja iz blizine Čakovca (3/4 polu početnik...koji još nije super)

Offline brko

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #26 : 16-06-2014, 16:19:32 »
Imaš Radovana u Nedelišću (uglavnom super bjelogorica), Adriana u Čakovcu (uglavnom super crnogorica), ja sam u Ludbregu (uglavnom super početnik)
  -jako lijepo rećeno,kratko i jezgrovito ,ali moraš znati da skromnost i poštenje vode u siromaštvo,pa šta ak si poćetnik samo ti šibaj nprijed.

Offline Melon

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #27 : 16-06-2014, 17:00:18 »
Ma bitno da ima ljudi ;-), a mpra se krenuti od negdje tako da smo mi svi jednom početnici dok ne svladano neke osnove  :dipl:

Offline Luxy

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #28 : 16-06-2014, 19:08:02 »
Ako ima netko iz Rijeke ili okolice ja sam spremna biti mentoree/naučnik  :dipl:

Offline jurica

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #29 : 16-06-2014, 20:18:25 »
Ako ima netko iz Rijeke ili okolice ja sam spremna biti mentoree/naučnik  :dipl:
Ima Sanjiko !
A Grabar i ja smo ti malo dalja okolica .