Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina  (Posjeta: 17612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sa

Pozdrav svima,

frustriran nepostojanjem Bonsai kluba na području Varaždina i željom da postanem napredniji u tom predivnom hobiju pala mi je na pamet ideja da se okupe svi koji imaju neke veze, znanja ili želje u vezi bonsai-a.

Imam ideja kako to odraditi samo me zanima da li se može skupiti nekolicina ljudi da to ima smisla.

Naravno može se zajednički putovati na npr. prezentaciju g. Waltera Palla u Split i podijeliti troškove, bezbroj mogučnosti.

Anybody ... :neutral:

Offline Libero

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #1 : 22-02-2007, 12:25:09 »
Ja sam tu, al nemam baš jako puno vremena...

Offline Marija

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #2 : 22-02-2007, 12:36:03 »
Ne trebate imati klub da bi se družili... ;)

Što se klubova u Hrvatskoj tiče niti jedan od njih ne funkcionira idealno. Možda će se neki ljutit što ovo pišem, ali to je činjenica...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #3 : 22-02-2007, 13:45:41 »
Libero ... aloha,

nemam ni ja inače nešto previše vremena, ali ako nas se skupi nekolicina, možemo od grada tražiti neke prostorije, može to biti druženje jednom u dva tjedna npr. ne znam ...

Ajde nek se javi još netko tko ima volje, pa ćemo vidjeti.

Pozdrav

Offline sa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #4 : 22-02-2007, 13:48:36 »
U pravu si Marija, u biti nema idealnog niti u drugim klubovima i sportovima, ali su veće šanse da će se nešto pametnoga dogoditi ako se ljudi druže, upoznaju, izmjenjuju iskustva itd.

Ali sto ljudi sto čudi .... vidjet ćemo ...

Offline Zlatko

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #5 : 22-02-2007, 13:54:48 »

Što se klubova u Hrvatskoj tiče niti jedan od njih ne funkcionira idealno. Možda će se neki ljutit što ovo pišem, ali to je činjenica...

Ma nije moguće.  :surprised: :gasp: Zvuči tako poznato.
Ja samo skupljam stabla za svoje unuke.

Offline Marija

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #6 : 22-02-2007, 13:57:29 »
Ma nije moguće.  :surprised: :gasp:
Jest ... mene nije sram priznati barem što se tiče DBK-a.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #7 : 22-02-2007, 14:11:28 »
By the way Marija, još si mi uvijek dužna mali bonsai ružmarina koji si mi obečala  ;)

Sad si misliš, o čemu ovaj ...

Čuli smo se prošle godine kad sam bio službeno u Splitu, tražio sam od tebe savjet gdje da kupim bonsai masline, pa si me uputila u MBM i obećala mladi bonsai ružmarina, ali nikako se nismo našli i otišao ja za Varaždin.

Tako da .... kad sam u Splitu ...  :666:

Offline Marija

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #8 : 22-02-2007, 14:16:37 »
Sjećam se ... mislim da sam imala neki službeni put pa da se nisam imala vremena... :smile:

E. da znaš što je bilo s tim malim ružmarinima ... posadila sam ih u rupe na parkingu ... i mislim da su sada jedno 4 puta veći nego lani....

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #9 : 22-02-2007, 15:17:49 »
Ajde super, ja sam kupio maslinu, ali na žalost nije preživjela. Samo sam je presadio i nisam puno orezivao korijen samo površinski i do kraja ljeta amen.

Možda nagla promjena klime.

Mada postavio sam si pravilo ... kad kupim ili izvadim drvo, nema diranja sigurno godinu dana, neka raste i prilagođava se.

Ajde ako bude sreće da se i upoznamo, ako ću imati vremena i ako neka ekipa iz Varaždina bude imala volje rado bih vidio g. Waltera Palla kako radi. Bio sam na njegovoj stranici iiii mrak  :surprised:

Adios

Offline Marija

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #10 : 22-02-2007, 15:23:05 »
Mada postavio sam si pravilo ... kad kupim ili izvadim drvo, nema diranja sigurno godinu dana, neka raste i prilagođava se.

Odlično pravilo za sve nas!

Ajde ako bude sreće da se i upoznamo, ako ću imati vremena i ako neka ekipa iz Varaždina bude imala volje rado bih vidio g. Waltera Palla kako radi. Bio sam na njegovoj stranici iiii mrak  :surprised:

Drago mi je da je tako i vjerujem da ćemo se vidjeti  :yes:
A što se dogovora tiče ... možeš se dogovoriti i s nekim iz Zagreba i podijeliti troškove!
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline veljko

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #11 : 22-02-2007, 21:28:18 »
Ne trebate imati klub da bi se družili... ;)

Što se klubova u Hrvatskoj tiče niti jedan od njih ne funkcionira idealno. Možda će se neki ljutit što ovo pišem, ali to je činjenica...
Opet se mene proziva... :slap: :mdr:

Offline Aleksa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #12 : 22-02-2007, 22:52:29 »
Ja sam razmisljao da malo pronjuskam po Baru, da vidim ima li neko zainteresovan za bonsai... Cisto da se druzimo... Ne usudjujem se, ljudi jos ne mogu ni da shvate sta je to! Zato cutim...  :frown:

Offline Marija

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #13 : 22-02-2007, 22:54:29 »
Ja sam razmisljao da malo pronjuskam po Baru, da vidim ima li neko zainteresovan za bonsai... Cisto da se druzimo... Ne usudjujem se, ljudi jos ne mogu ni da shvate sta je to! Zato cutim...  :frown:
Ti i baka možete osnovat klub  :jap:
A i neka prijateljica se spominjala  :love:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Druženje ili osnivanje kluba na području Varaždina
« Odgovori #14 : 22-02-2007, 22:59:44 »
Da, CRNOGORSKI BONSAI KLUB...  :rofl: :rofl: Mogu zamisliti lica (malobrojnih) zainteresovanih posjetilaca kad pred njih izadje baba od 75 godina i 15-ogodisnjak...  :rofl: :rofl: