Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 3D prikaz bonsaija - anaglifi  (Posjeta: 13612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nix

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #15 : 09-04-2008, 10:24:50 »
50.09 ± 0.95 mas     :hihihi: :hihihi:

Offline sivac68

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #16 : 09-04-2008, 10:54:56 »
50.09 ± 0.95 mas     :hihihi: :hihihi:

to je aldebaranova paralaksa :mdr:

traži se paralaksa njegove ekliptike
ZDRAVI BILI !!!

Offline nix

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #17 : 09-04-2008, 11:44:19 »
predajem se  :dunno: :dunno: 

Offline Aleksa

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #18 : 10-04-2008, 21:55:07 »
50.09 ± 0.95 mas     :hihihi: :hihihi:

A meni kažete da sam štreber!  :no: :no:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #19 : 11-04-2008, 08:49:14 »
Odlična odluka... imaš cugu kad se vidimo  :verycool:

Dužnost je svakog člana HBF-a da uzorke šalje na testiranje u Labos  :teacher:  .... bravo Sivac  :tlab:
Vidiš, baš dobro da ste me sjetili. A taman su mi tetki rekli da treba donijet uzorak stolice na analizu i ko za inat, naš bolnički laboratorij ne radi...počinjem imat ideje...

Offline Marija

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #20 : 11-04-2008, 08:57:02 »
Dužnost je svakog člana HBF-a da uzorke šalje na testiranje u Labos  :teacher:  .... bravo Sivac  :tlab:
Vidiš, baš dobro da ste me sjetili. A taman su mi tetki rekli da treba donijet uzorak stolice na analizu i ko za inat, naš bolnički laboratorij ne radi...počinjem imat ideje...

šaljiiii  :yupi: :lauhhing:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #21 : 11-04-2008, 09:20:19 »
Odlična odluka... imaš cugu kad se vidimo  :verycool:

Dužnost je svakog člana HBF-a da uzorke šalje na testiranje u Labos  :teacher:  .... bravo Sivac  :tlab:
Vidiš, baš dobro da ste me sjetili. A taman su mi tetki rekli da treba donijet uzorak stolice na analizu i ko za inat, naš bolnički laboratorij ne radi...počinjem imat ideje...

Žao mi je što nisam u mogučnosti  analizirati tetinu stolicu, krepala mi cvrcnklapna za auspuhlager na aparatu i sad čekam da stigne iz daleka  :chinaman:
 :na:
 :threatening:

Offline nix

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #22 : 11-04-2008, 10:55:03 »
50.09 ± 0.95 mas     :hihihi: :hihihi:

A meni kažete da sam štreber!  :no: :no:

znao sam, aleksa, znao sam..... (kao da je to loše  :hihihi: :hihihi: )

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #23 : 15-04-2008, 12:53:35 »
Tek sam sad uspio vidjeti fotku s početka posta kroz naočale koje mi je poslao Sivac (Fala kolega) .

Ludilo brale, fenomenalno, došlo mi da ga rukama dohvatim, a svašta će ljudi smisliti, .... nego jel zna neko kak su napravili mobitel? Meni to nije jasno  :dunno:

 :histerical:

Offline Marija

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #24 : 15-04-2008, 13:07:51 »
Tek sam sad uspio vidjeti fotku s početka posta kroz naočale koje mi je poslao Sivac (Fala kolega) .

Ludilo brale, fenomenalno, došlo mi da ga rukama dohvatim, a svašta će ljudi smisliti, .... nego jel zna neko kak su napravili mobitel? Meni to nije jasno  :dunno:

 :histerical:

Mislim da se ovako zaista dobro stječe osjećaj dubine, a time i položaj grana u krošnji i da bi ovo trebalo koristiti

P.S. Zvala sam dobavljača u Kini -  cvrcnklapnu za auspuhlager neće se moći nabaviti bar još nekoliko mjeseci .... radi ovih nemira oko Tibeta... nadam se da to neće u  potpunosti onemogućiti daljnja laboratorijska izraživanja  :frown:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #25 : 15-04-2008, 13:21:41 »
Mislim da se ovako zaista dobro stječe osjećaj dubine, a time i položaj grana u krošnji i da bi ovo trebalo koristiti

Ma fenomenalno se vidi i bilo bi dobro kad bi zaživilo takav način prikaza ili nešto takvo.

P.S. Zvala sam dobavljača u Kini -  cvrcnklapnu za auspuhlager neće se moći nabaviti bar još nekoliko mjeseci .... radi ovih nemira oko Tibeta... nadam se da to neće u  potpunosti onemogućiti daljnja laboratorijska izraživanja  :frown:

Improvizirao sam taj dio pa laboratorij polako radi.
Trenutno sam u fazi ispitivanja raznih pojedinačnih gnojiva, a kako se reakcije na drvima sporo primječuju, u testiranje sam uvrstio kaktuse moje drage. Ono što je prije dva tjedna bila neka gomoljasta nakupina iglica, sad je kondor koji hoće poletjeti kroz prozor. Nadam se da će joj ljubimci preživjeti moje testove, no ja sam jako zadovoljan napretkom  :verycool:

Offline sivac68

Odg: 3D prikaz bonsaija - anaglifi
« Odgovori #26 : 16-05-2008, 16:14:20 »
stanovnici metropole i okolice svi po cvike u cinestar-a

http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=21
ZDRAVI BILI !!!