Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Zmija - Zmija  (Posjeta: 16930 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #15 : 11-04-2008, 13:18:44 »
Ok, ja sam s  ovom sezonom kopanja završio !!!  :nails: :nails: :nails:

Ajde, ajde. Pa znaš da je Mario prvi na meti. To je zakon prirode. Prvo stradaju slabi i bolesni članovi neke zajednice. Nećeš ti sam tak lako. Jedino ak te ščepa neki medo jer u tebi ugleda dobar (masan  :mdr: ) zalogaj.

Zakon Prirode je neizbježan  :histerical:

Offline Marija

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #16 : 11-04-2008, 13:26:02 »
e koja smo mi nacija .... cijenjenog i uglednog znanstvenika bi bacili medvjedima  :loco: :loco:

sram vas biloooo :threatening:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #17 : 11-04-2008, 13:31:16 »
e koja smo mi nacija .... cijenjenog i uglednog znanstvenika bi bacili medvjedima  :loco: :loco:

sram vas biloooo :threatening:
Paaa...pa trebao bi ispitati kako je to kad te napadne medvjed  i onda napisati recenziju. Zar ne? Pa zato ga imamo.

Offline helleborus

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #18 : 11-04-2008, 13:43:20 »
e koja smo mi nacija .... cijenjenog i uglednog znanstvenika bi bacili medvjedima  :loco: :loco:

sram vas biloooo :threatening:

Ne krivo ste shvatili... Maria će napasti zmije, a Čajko je na udaru mede.

Offline Goran Cajko

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #19 : 11-04-2008, 14:14:52 »
Zmija ili medo ??? :umm:

Mislim da ću u sljedećim ekspidicijama ću hodat na začelju kolone, pozorno pazeći kako na životinje tako i na članove ekipe!!!

Offline helleborus

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #20 : 11-04-2008, 14:17:05 »
Zmija ili medo ??? :umm:

Mislim da ću u sljedećim ekspidicijama ću hodat na začelju kolone, pozorno pazeći kako na životinje tako i na članove ekipe!!!

Onda ću ti ja pokupiti sve najbolje drveće pred nosom he heeeee, he he he he he heeeeee  :na:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #21 : 11-04-2008, 14:20:36 »
Onda ću ti ja pokupiti sve najbolje drveće pred nosom he heeeee, he he he he he heeeeee  :na:

Ništ novoga   :na:

Offline helleborus

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #22 : 11-04-2008, 14:26:47 »
Onda ću ti ja pokupiti sve najbolje drveće pred nosom he heeeee, he he he he he heeeeee  :na:

Ništ novoga   :na:

A to ti je dobro izvježbano oko sakupljača sjemenki. E, da ti po cijele dane tražiš sjemenke na drveću i drugim biljkama, mačji kašalj bi ti bilo vidjeti dobro drvo. A pazi ti ovo, još sam i kratkovidna.  :tlab:  Je te sad sram???  :tup:

Offline nix

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #23 : 11-04-2008, 14:34:52 »
Još nabavi naočale i.....

Offline Goran Cajko

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #24 : 11-04-2008, 14:36:45 »
Problem je kaj on sporo hoda!!! Koljena i to...

Dok on dojde na lokaciju, mi več iskopali!!!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #25 : 11-04-2008, 14:38:08 »
Onda ću ti ja pokupiti sve najbolje drveće pred nosom he heeeee, he he he he he heeeeee  :na:

Ništ novoga   :na:

A to ti je dobro izvježbano oko sakupljača sjemenki. E, da ti po cijele dane tražiš sjemenke na drveću i drugim biljkama, mačji kašalj bi ti bilo vidjeti dobro drvo. A pazi ti ovo, još sam i kratkovidna.  :tlab:  Je te sad sram???  :tup:

Nije stvar kaj ti vidiš drvo prije mene, nego dok S, Č i ja izađemo iz auta ti več obiđeš tri brda u okolici, ko divokoza i zaključak se sam nameće  :threatening:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #26 : 11-04-2008, 14:39:25 »
Problem je kaj on sporo hoda!!! Koljena i to...

Dok on dojde na lokaciju, mi več iskopali!!!

Tak nekak  :dunno:

Offline Aleksa

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #27 : 11-04-2008, 15:07:13 »
Ymije... Hmm... Imao sam ja par bliskih susreta... Nije da ih e nesto bojim, samo kad ih vidim stanem i polako se udaljim. Sto se blavora tice, bas su mi simpaticni i par puta sam ih hvatao (rukama), isto kao gusteri samo su sporiji. Inace, za sve koji su skloni gmizavcima, hvatajte ih ujutro jer su tada hladni i izlaze na sunce da se ugriju, a kada su hladni ne mogu brzo da bjeze. Uvece ih ne mozete uhvatiti.  :mdr:

A zmije jesu gluve kao sto Mario kaze ali one izuzetno dobro registruju pokret i imaju jos jedno culo koje mi nemamo mislim a ima neke veze sa onim palacanjem jezika..  :mdr: :mdr: :mdr:

I da, drzao sam pitona kada sam bio u Bg. Neki covjek ga je drzao i ja pitao koliko je tezak a on meni: 'Evo ti pa vidi sam' i stavio mi zmijurinu oko vrata... Osjecaj je super, uopste nisu ljigave kao sto izgledaju.  :mdr: Jos nisam imao priliku da gledam kako se hrane.  :mdr: :mdr:

Offline Marija

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #28 : 11-04-2008, 15:09:52 »
e koja smo mi nacija .... cijenjenog i uglednog znanstvenika bi bacili medvjedima  :loco: :loco:

sram vas biloooo :threatening:
Paaa...pa trebao bi ispitati kako je to kad te napadne medvjed  i onda napisati recenziju. Zar ne? Pa zato ga imamo.

Najbolje da šjor Laborant napiše popis onoga što testira (područje svoje specijalizacije) ..... jer ga je Seba počeo zasipati kakicama, medvjedima ....  :gigle:
 P.S osim toga nemamo mi laboratorij i sredstva kao "Horejšio" iz CSI-a  :dunno:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #29 : 11-04-2008, 15:14:27 »
e koja smo mi nacija .... cijenjenog i uglednog znanstvenika bi bacili medvjedima  :loco: :loco:

sram vas biloooo :threatening:
Paaa...pa trebao bi ispitati kako je to kad te napadne medvjed  i onda napisati recenziju. Zar ne? Pa zato ga imamo.

Najbolje da šjor Laborant napiše popis onoga što testira (područje svoje specijalizacije) ..... jer ga je Seba počeo zasipati kakicama, medvjedima ....  :gigle:
 P.S osim toga nemamo mi laboratorij i sredstva kao "Horejšio" iz CSI-a  :dunno:


Ma nije S mislio na kakicu, nije on takav. Teta mu ima jednu antiknu stolicu koju bi trebalo analizirati, i laboratorijski ispitati da se zna koj postupak restauracije zahtjeva.  :histerical: