Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Zmija - Zmija  (Posjeta: 16929 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nix

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #30 : 15-04-2008, 00:07:28 »
Ymije... Hmm... Imao sam ja par bliskih susreta... Nije da ih e nesto bojim, samo kad ih vidim stanem i polako se udaljim. Sto se blavora tice, bas su mi simpaticni i par puta sam ih hvatao (rukama), isto kao gusteri samo su sporiji. Inace, za sve koji su skloni gmizavcima, hvatajte ih ujutro jer su tada hladni i izlaze na sunce da se ugriju, a kada su hladni ne mogu brzo da bjeze. Uvece ih ne mozete uhvatiti.  :mdr:

A zmije jesu gluve kao sto Mario kaze ali one izuzetno dobro registruju pokret i imaju jos jedno culo koje mi nemamo mislim a ima neke veze sa onim palacanjem jezika..  :mdr: :mdr: :mdr:

I da, drzao sam pitona kada sam bio u Bg. Neki covjek ga je drzao i ja pitao koliko je tezak a on meni: 'Evo ti pa vidi sam' i stavio mi zmijurinu oko vrata... Osjecaj je super, uopste nisu ljigave kao sto izgledaju.  :mdr: Jos nisam imao priliku da gledam kako se hrane.  :mdr: :mdr:


ko je sad štreber??  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Offline Marija

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #31 : 16-04-2008, 09:25:49 »
Ja sam mislio da vama dole u kršu zmije dođu ko nama vrapci, pa da drukčije reagirate.

Eh, ja sam sa otoka na kojem su mungosi pobili sve zmije ..... tako da u cijelo svoje djetinjstvo na selu istu nikada nisam vidjela ..... nisam odgajana kao da zmije uopće postoje ..... to ti je nešto kao što eskimi nemaju riječ za rat  :gigle:

.... zato mi tako teško pada kada je vidim       http://smg.photobucket.com/albums/v319/tankexmortis/Smileys/93c18967.gif
Zmija - Zmija
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sivac68

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #32 : 23-04-2009, 09:46:41 »
ZDRAVI BILI !!!

Offline Andrija Zokić

Odg: Zmija - Zmija
« Odgovori #33 : 23-04-2009, 13:37:45 »
andbonsai.com ~ andbonsai studio