Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: psycho hrast  (Posjeta: 24418 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: psycho hrast
« Odgovori #45 : 24-04-2008, 15:09:26 »
Prenio sam hrastu vaše pozitivne poruke ... na njemu je dalje da se bori. :smile:

Kako bi naš prijatelj rekao.... toliko je ružan da je prekrasan.

Definitivno mi je ta "prekrasna ružnoća" ono što mi sve više privlači pažnju kod bonsaija i yamadorija. Mislim da je to budućnost ... Previše je "lijepih" bonsaija na svijetu pa su dosadili lagano. :mdr:

Al, ne kužim od onog bora iza, kam drvo ide.?! Ajd još jednu s pozadinom.

Ništa od fotografije. Hrast me obavijestio da mu smeta prevelika pažnja u obnavljanju korijenja. :umm:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: psycho hrast
« Odgovori #46 : 24-04-2008, 15:16:57 »
Ja neću ništa da kažem.   :beurk:
nevjerovatno da nećeš :wow:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: psycho hrast
« Odgovori #47 : 03-05-2008, 21:23:04 »
Ja neću ništa da kažem.   :beurk:
nevjerovatno da nećeš :wow:

Počinjem da ih mrzim. Ovaj što sam izvadio bez ijedng korijena počeo da baca pupoljke. Kao da me obraduje a na ljeto se sav posuši.  :P90:

Offline Marija

Odg: psycho hrast
« Odgovori #48 : 03-05-2008, 22:18:18 »
Počinjem da ih mrzim. Ovaj što sam izvadio bez ijedng korijena počeo da baca pupoljke. Kao da me obraduje a na ljeto se sav posuši.  :P90:

I ovaj naš je krenuo .... čak i gusjenicama izgleda zdravo i sočno pa su ga napale .... imam jako loše iskustvo s hrastovima i ne želim razmišljat o tome .... valjda će biti sve OK  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: psycho hrast
« Odgovori #49 : 04-05-2008, 21:59:54 »
Počinjem da ih mrzim. Ovaj što sam izvadio bez ijedng korijena počeo da baca pupoljke. Kao da me obraduje a na ljeto se sav posuši.  :P90:
valjda će biti sve OK  :hihihi:

O ne... Ja pokušavam da budem pesimističan kad je ovaj moj u pitanju...

Neće se primiti, to je nemoguće, nemoj da razmišljaš o tome...   :no:



Offline Marija

Odg: psycho hrast
« Odgovori #50 : 23-10-2008, 14:32:39 »
Naš hrast iz ove teme je davno pokojnji, vjerujem da je Čajko bio bolje sreće ....  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: psycho hrast
« Odgovori #51 : 23-10-2008, 14:40:24 »
Naš hrast iz ove teme je davno pokojnji, vjerujem da je Čajko bio bolje sreće ....  :mdr:


Ako mu se i posrečilo... nije ga on vidio od proljeća.... izgubio mu se u vrtu  :histerical:


Offline Goran Cajko

Odg: psycho hrast
« Odgovori #52 : 23-10-2008, 15:17:23 »
Naš hrast iz ove teme je davno pokojnji, vjerujem da je Čajko bio bolje sreće ....  :mdr:


Ako mu se i posrečilo... nije ga on vidio od proljeća.... izgubio mu se u vrtu  :histerical:



Imao je cijelu godinu polaganog rikavanja, a sad je cijeli žut. Jel to od jeseni il je fakat krepo saznat ćemo tek u kasno proljeće... :molitva:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: psycho hrast
« Odgovori #53 : 23-10-2008, 15:24:02 »
Naš hrast iz ove teme je davno pokojnji, vjerujem da je Čajko bio bolje sreće ....  :mdr:


Ako mu se i posrečilo... nije ga on vidio od proljeća.... izgubio mu se u vrtu  :histerical:



Imao je cijelu godinu polaganog rikavanja, a sad je cijeli žut. Jel to od jeseni il je fakat krepo saznat ćemo tek u kasno proljeće... :molitva:

Bilo bi ga šteta  :molitva:

Trebalo bi napisati neka razmišljanja o hrastovima, o kojima smo pričali.... no sad mi se ne da  :nono: