Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: psycho hrast  (Posjeta: 24579 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran Cajko

psycho hrast
« : 17-04-2008, 14:12:10 »
No comment

Offline Marija

Odg: psycho hrast
« Odgovori #1 : 17-04-2008, 14:13:46 »
koji umišljeni starkelja ..... tu se rasplesao .... kao da će ga netko uopće pogledati  :loco: :loco:

 :great:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: psycho hrast
« Odgovori #2 : 17-04-2008, 14:20:02 »
Jel to onaj s relativno malo korijena?
Teško se po fotkama skuži kak drvo uopće izgleda. Sigurno u posudi krije nebari  :mdr:

Offline gal

Odg: psycho hrast
« Odgovori #3 : 17-04-2008, 14:29:31 »
... daj koju sliku sastrane i straga! Jako interesantan! S obzirom kolko ima grančica i pupova ja bih mu odmah poskidao ove koje izlaze iz nebarija, a možda i ove dvije debele na vrhu, samo bi debele odrezao jedno 2 cm od debla da iz njih potjeraju spavajući pupovi... Osim ako nemaš neku "ludu" kreaciju na pameti... ?!

PS/ ...stvarno ste dovukli yamije svjetske klase! Čestitam!

Offline helleborus

Odg: psycho hrast
« Odgovori #4 : 17-04-2008, 14:33:54 »
Jel to onaj s relativno malo korijena?
Teško se po fotkama skuži kak drvo uopće izgleda. Sigurno u posudi krije nebari  :mdr:

Ja mislim da mu je to taj. Hrast je fenomenlan. što možda nije vidljivo na fotkama. Doduše istina je da ima malo korijena, ali nikad se ne zna. Vađen je u odlično vrijeme, netom prije otvaranja pupova. Bravo!!!!  :worthy:  :ludilo:  :whoot:

Offline Goran Cajko

Odg: psycho hrast
« Odgovori #5 : 17-04-2008, 16:20:16 »
Silkanje sa strane nije opcija jel nemrem pomaknut kadu od težine!!! :hihihi:  Neću niš rezat više. Pri kopanje je odrezan nastavak onog vrha, a ovo ostalo ostaje . Ne treba mu dodatnih šokova. Nebari kao takav nije neš specijalno,a l kod ovog drveta mi to nije bitno. Igram na kartu ekstra-starog rasplesanog hrasta. O nekakovom daljnjem dizajnu ću razmišljat tek ak se primi!!!

Offline DonQuijote

Odg: psycho hrast
« Odgovori #6 : 17-04-2008, 16:55:35 »
Čisti tenisit ha?

Offline stipa0123456789

  • Član
  • ***
  • Postova: 172
  • Lokacija: Sapci kod Sl. broda
  • Total likes: 0
  • Lud ko siba
Odg: psycho hrast
« Odgovori #7 : 17-04-2008, 17:17:06 »
... daj koju sliku sastrane i straga! Jako interesantan! S obzirom kolko ima grančica i pupova ja bih mu odmah poskidao ove koje izlaze iz nebarija, a možda i ove dvije debele na vrhu, samo bi debele odrezao jedno 2 cm od debla da iz njih potjeraju spavajući pupovi... Osim ako nemaš neku "ludu" kreaciju na pameti... ?!

PS/ ...stvarno ste dovukli yamije svjetske klase! Čestitam!
Dobra ideja. Da pokaze nebarij. :mdr:
Kad bi ljudi na svijetu govorili samo pametno
nastala bi tišina.

Offline Andrija Zokić

Odg: psycho hrast
« Odgovori #8 : 17-04-2008, 19:08:20 »
PS/ ...stvarno ste dovukli yamije svjetske klase! Čestitam!

 :yes: Držim fige da se primi!
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Aleksa

Odg: psycho hrast
« Odgovori #9 : 17-04-2008, 19:49:26 »
... daj koju sliku sastrane i straga! Jako interesantan! S obzirom kolko ima grančica i pupova ja bih mu odmah poskidao ove koje izlaze iz nebarija, a možda i ove dvije debele na vrhu, samo bi debele odrezao jedno 2 cm od debla da iz njih potjeraju spavajući pupovi... Osim ako nemaš neku "ludu" kreaciju na pameti... ?!tara
PS/ ...stvarno ste dovukli yamije svjetske klase! Čestitam!
Dobra ideja. Da pokaze nebarij. :mdr:

Kod ovog drveta nebari i nije bas toliko neophodan. Stara kora i pokret mu daju poseban karakter. Odlicno drvo!!! :whoot:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: psycho hrast
« Odgovori #10 : 17-04-2008, 20:52:01 »
Jebate, kao da mi je poznato to drvo!  :wow:  :wow:  :wow:
Jel se to meni čini il stvar otvara pupove? Znam da to još niš ne znači, al...čovjeka veseli.

Offline stipa0123456789

  • Član
  • ***
  • Postova: 172
  • Lokacija: Sapci kod Sl. broda
  • Total likes: 0
  • Lud ko siba
Odg: psycho hrast
« Odgovori #11 : 17-04-2008, 21:13:55 »

Kod ovog drveta nebari i nije bas toliko neophodan. Stara kora i pokret mu daju poseban karakter. Odlicno drvo!!! :whoot:

mislio sam i ja na koru al sam se zabuni i reko nebarij. Nisam ni gledo šta pišem. :lauhhing: :lauhhing:
Kad bi ljudi na svijetu govorili samo pametno
nastala bi tišina.

Offline nix

Odg: psycho hrast
« Odgovori #12 : 18-04-2008, 00:24:06 »

Kod ovog drveta nebari i nije bas toliko neophodan. Stara kora i pokret mu daju poseban karakter. Odlicno drvo!!! :whoot:

mislio sam i ja na koru al sam se zabuni i reko nebarij. Nisam ni gledo šta pišem. :lauhhing: :lauhhing:
:verycool:

Offline helleborus

Odg: psycho hrast
« Odgovori #13 : 18-04-2008, 08:01:52 »
Silkanje sa strane nije opcija jel nemrem pomaknut kadu od težine!!! :hihihi: 

Čini se da sve više toga neremš pomaknuti. Postoje dvije opcije kao objašnjenje: il su kante fakat jako jako teške ovak pune tenisita, il si dragi ozbiljno ostario. Znaš kaj moraš napraviti, onak ko oni kaj dižu utege: spustiš se u polučučanj, uzmeš zraka i onda se iz sveg glasa ko majmun prodereš uz piskutavo ispuštanje zraka... i hrast ti je na rukama.  :whoot:

Offline helleborus

Odg: psycho hrast
« Odgovori #14 : 18-04-2008, 08:04:21 »
Srećom da si ovog već sad posadio vani jer bi se kao i oni prije tjednima mučio u mračnoj garaži dok se prijetelj ne smiluje  :nails: