Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ljubljana 2008 - mala reportaža  (Posjeta: 20944 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: Ljubljana 2008 - mala reportaža
« Odgovori #30 : 21-05-2008, 14:29:53 »
Pa ne bih se složila .... kod nas je 2-3 čovjeka rade kompletnu organizaciju  a kod njih u svemu sudjeluje 15-ak ljudi.

Pa to i znači da su organiziraniji. :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Ljubljana 2008 - mala reportaža
« Odgovori #31 : 21-05-2008, 14:49:26 »
Andrija po onome tamo viđenom puuuno su ispred nas...ovo je samo dio slika.....vjeruj bilo je tamo drva od Slovenaca kakvih kod nas niko nema......

Često sam na njihovom forumu i pratim slovensku scenu. Matija (Tijek) je moj prijatelj i stalno se dopisujemo preko chata tako da znam za njihova stabla ...
Moje je mišljenje da kada bi na hrpu stavili sva hrvatska i sva slovenska stabla (od yamadorija do gotovo gotovih bonsaija (pošto u ove 2 scene nema niti jedan dovršeni bonsai)) i kada bi pozvali neke bonsai autoritete npr. Kimuru, Palla, Loa, Invernizzija ... i rekli im da ocijene stabla mislim da bi konačna ocjena bila jako slična.
Ovo ne pišem jer je nešto zavidim slovencima nego zato jer je to moje mišljenje koje imam već duže vrijeme.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Aleksa

Odg: Ljubljana 2008 - mala reportaža
« Odgovori #32 : 21-05-2008, 20:14:24 »
Ono što ja mogu da procijenim sa slika je da stvarno nije tolika razlika u kvalitetu stabala izmedju Slovenaca i Hrvata. Mislim da se slovenci možda duže bae bonsaijem pa im drva iugledaju 'gotovija', ali po kvalitetu stabala ste izjednačeni.  :sarcastic: