Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Radite li vi folijarno prihranjivanje?!  (Posjeta: 62536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline batke

Odg: Radite li vi folijarno prihranjivanje?!
« Odgovori #45 : 25-03-2013, 18:34:27 »
Izvini i ti i svi ostali,tek kad sam proćitao odgovor shvatio sam koju glupost pitam

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Radite li vi folijarno prihranjivanje?!
« Odgovori #46 : 15-06-2013, 14:32:35 »
magic P što je to točno? Mislim si da nagovorim par zagrebačkih enthusiasta da na jesen idemo kopat mugače a pošto sa mugačima nemam sreče trebalo bi nekaj takvo magično, ili da postanem alkemičar :loco: rekao sam več da nevjerujem u jesenska vađenja al kad vidim drva od adriana padne mi :surprised:  jedan dead mugo sam vidio kod Ldf i jao koje je to drvo bilo a tolike sam ih uništio ,totalni pinusocid. Dok nigri sam malo tepam i odma se primi! Magic P??
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Adrian

Odg: Radite li vi folijarno prihranjivanje?!
« Odgovori #47 : 16-06-2013, 09:57:25 »
MagicP je formulacija kojom možeš i folijarno i zalijevati. Omjer N/P, formulacija omjera kationskih i anionskih spojeva i popratnog je mnamijenjena da provocira i stimulira ukorijenjivanje. Budući da crnogorica bilo kad izvađena ima zelenu masu, ja ga odavno koristim i folijarno u slijedu sa Drinom ili Amalgerolom, ili tu i tamo zalijem nnjime ako vidim da se primilo. A sad da i ja baš imam uspjeha sa vađenjem, hhhmmmmm
Uglavnom sva mlađa koja je na mjestu vađenja bila bujna, jaka se najčešće prima, a stara, sa raspucanom korom, malim prirastom, prelijepa, prekrasna, uglavnom crkne za godinu ili dvije.
I onda kad nakon 5 godina one primljene staviš u bonsai posudu na sunce sve skuhaš ko idiot jer vjeruješ da borovi jaaako vole sunce. :question:

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Radite li vi folijarno prihranjivanje?!
« Odgovori #48 : 16-06-2013, 12:37:24 »
moji su pod strehom osim preljepog alepskog bora koji je pod kišobranom.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Radite li vi folijarno prihranjivanje?!
« Odgovori #49 : 16-06-2013, 12:39:19 »
kužim sad za magicP . Na str ih baš nekužim jer mobilna verzija je koma
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!