Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Radno druženje i redizajn bora  (Posjeta: 13302 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #30 : 18-06-2008, 14:17:58 »
Kužim priču, no i dalje mi ostaje neki trun u oku koji me smeta ... a ne vidim ga... moram se malo odmaknuti da bolje vidim  :tlab:

mene "bode" taj zavoj na deblu ....  :dunno:
Ma mislim da svakoga to bode...nažalost, znaš da je nepopravljivo.  :tup: Možda bi se onaj najizbočeniji dio, ona kvrga na konveksitetu zavoja mogla pretvoriti u shari, malo izdeljati, pa bi se na taj način smanjilo izbočenje i neprirodnost kvrge. Možda, rekoh!?  Da je moje drvo ja bi o tome ozbiljno razmišljao. To je jedina finta vizualno bar donekle neutralizirati .  :umm:
Da, mislio sam si tako nešto napraviti, zapravo, flomasterom je po njemu nacrtano kako će shari izgledati. Jedino moram pričekati da mi žene ne bude doma jedno mjesec, dva :mdr:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #31 : 18-06-2008, 14:19:53 »
... izmesarenim borekom, ...

Mesnica kod Sebastijana i Dubravke

 :histerical:  :histerical:  :histerical:
 :lol:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #32 : 19-06-2008, 08:01:06 »
Ili drvarnica!  :gigle:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #33 : 19-06-2008, 08:02:28 »
Molim vas pričajte tiho, šapčite čak, bolje da Don ovo ne čuje. Mislim da i nakon ovog trenutnog zahvata, čovjek nemirno spava  :nails:
Jooooj zaboravil sam vam reči kak je supruga reagirala kad ga je vidjela. To je inaće njezino omiljeno drvce i jako ga voli. Kad sam ga furao na radionicu rekao sam da neće biti ništa drastično. :whistle:
Vraćam se ja, dakle, doma sa izmesarenim borekom, žena ga vidi, podraga ga po granama i veli-
O jadni moj, oprosti što sam te izdala!
:histerical:  :histerical:  :histerical: fenomenalno

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #34 : 19-06-2008, 08:06:42 »
Ili drvarnica!  :gigle:

Kako god to nazvali, najbitnije je da je to od milja i da smo svi bogatiji za iskustva koja smo podjelili  :yupi:
Jednostavno se nemre opisati doživljaj tog ozračja kad više ljudi radi na jednoj stvari i svi žele dati svoj najbolji dio, pa to mora uspjeti i rezultirati pozitivom!
 :great:

Offline helleborus

Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #35 : 19-06-2008, 08:54:51 »
Ili drvarnica!  :gigle:

Kako god to nazvali, najbitnije je da je to od milja i da smo svi bogatiji za iskustva koja smo podjelili  :yupi:
Jednostavno se nemre opisati doživljaj tog ozračja kad više ljudi radi na jednoj stvari i svi žele dati svoj najbolji dio, pa to mora uspjeti i rezultirati pozitivom!
 :great:

Da, da. Jel da kak je super atmosfera!!!! Nekak se osjećam da smo si svi svoji. Baš bude gušt. I vrijeme proleti. I rezultati budu dobri.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Radno druženje i redizajn bora
« Odgovori #36 : 19-06-2008, 08:58:38 »
Ili drvarnica!  :gigle:

Kako god to nazvali, najbitnije je da je to od milja i da smo svi bogatiji za iskustva koja smo podjelili  :yupi:
Jednostavno se nemre opisati doživljaj tog ozračja kad više ljudi radi na jednoj stvari i svi žele dati svoj najbolji dio, pa to mora uspjeti i rezultirati pozitivom!
 :great:

Da, da. Jel da kak je super atmosfera!!!! Nekak se osjećam da smo si svi svoji. Baš bude gušt. I vrijeme proleti. I rezultati budu dobri.

 :love: