Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Jel' se ide kod Palla?  (Posjeta: 23633 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #30 : 27-08-2008, 08:09:21 »
Doduše, postoje neke sumnje u uspijeh cijele operacije. Ne znam, nisam siguran, kako ćemo s Čajkom???!!! Hoće li biti gladan? Znaš, dug je put i tako to... Duda već kuha filanu papriku pa ćemo jednu kantu smrznuti, uzeti onaj prijenosni frižider i mali plinski plamenik...čisto ne vjerujem da ga mogu držati na suhoj hrani par sati...sarmu je već napravila u malim porcijicama po pola kile i stavila sve u foliju. Kruha ćemo kupiti večer prije, pošto se kreće vrlo rano. Čajko zna biti opasan kada je gladan, a kada jede, ne treba mu se približavati previše, pogotovo kada te ne pozna. I hranu mu je bolje dobaciti nego dati iz ruke, mogao bi ti ruku otkinuti. Tako da mislim da ga trebamo kod Palla držati dalje od ovih drugih ljudi koji će doć, oni nemaju iskustva. Mi smo s njim proživjeli i preživjeli mnoge gladne kopačke izlete pa već znamo kako se s time nositi. Kad ga upoznaš i nije tako strašan (uvjetno rečeno). Samo neka bude sit i miran. Ponesite i vi po par sendviča za njega, tako ćemo ga držati pod kontrolom do zagreba.  :hihihi:

Offline helleborus

Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #31 : 27-08-2008, 08:10:03 »
......e....a....jel neko možda jedva čeka subotu....?


...ma je... i onda se moram dizati u 3 ujutro  :mad2:
Zbog čega  :question: Zbog nekih par stotinjaka biljaka, par stotina posuda, zbog...  :quiet: Kao da mi tu isto nemamo par stotina biljaka i isto toliko različitih vrsta posuda. Sjetite se samo svih onih kreacija s otvorima prema dole na koje su nas uputili naši prijetelji iz Slovenije. Pa onih Čajkovih posuda neravnih rubova dobivenih rezanjem rijetkih primjeraka bačvi i kanti. Unitakne kreacije.
Al dobro, ne želim biti parti brejkerica, ipak sam ja mozak puta, ne želim da dečki zalutaju  :turpija:

p.s. Nosim jastučić i dekicu i onaj ko će sjediti sa mnom otraga u autu bit će zaposjednut (čitaj glumit će krevet)

Offline helleborus

Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #32 : 27-08-2008, 08:13:35 »
Doduše, postoje neke sumnje u uspijeh cijele operacije. Ne znam, nisam siguran, kako ćemo s Čajkom???!!! Hoće li biti gladan? Znaš, dug je put i tako to... Duda već kuha filanu papriku pa ćemo jednu kantu smrznuti, uzeti onaj prijenosni frižider i mali plinski plamenik...čisto ne vjerujem da ga mogu držati na suhoj hrani par sati...sarmu je već napravila u malim porcijicama po pola kile i stavila sve u foliju. Kruha ćemo kupiti večer prije, pošto se kreće vrlo rano. Čajko zna biti opasan kada je gladan, a kada jede, ne treba mu se približavati previše, pogotovo kada te ne pozna. I hranu mu je bolje dobaciti nego dati iz ruke, mogao bi ti ruku otkinuti. Tako da mislim da ga trebamo kod Palla držati dalje od ovih drugih ljudi koji će doć, oni nemaju iskustva. Mi smo s njim proživjeli i preživjeli mnoge gladne kopačke izlete pa već znamo kako se s time nositi. Kad ga upoznaš i nije tako strašan (uvjetno rečeno). Samo neka bude sit i miran. Ponesite i vi po par sendviča za njega, tako ćemo ga držati pod kontrolom do zagreba.  :hihihi:

Molim sve bez luka!!!! Ak mu to ponudiš, uf, ne bu dobro  :mad2:  :diablo:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #33 : 27-08-2008, 08:21:14 »
Doduše, postoje neke sumnje u uspijeh cijele operacije. Ne znam, nisam siguran, kako ćemo s Čajkom???!!! Hoće li biti gladan? Znaš, dug je put i tako to... Duda već kuha filanu papriku pa ćemo jednu kantu smrznuti, uzeti onaj prijenosni frižider i mali plinski plamenik...čisto ne vjerujem da ga mogu držati na suhoj hrani par sati...sarmu je već napravila u malim porcijicama po pola kile i stavila sve u foliju. Kruha ćemo kupiti večer prije, pošto se kreće vrlo rano. Čajko zna biti opasan kada je gladan, a kada jede, ne treba mu se približavati previše, pogotovo kada te ne pozna. I hranu mu je bolje dobaciti nego dati iz ruke, mogao bi ti ruku otkinuti. Tako da mislim da ga trebamo kod Palla držati dalje od ovih drugih ljudi koji će doć, oni nemaju iskustva. Mi smo s njim proživjeli i preživjeli mnoge gladne kopačke izlete pa već znamo kako se s time nositi. Kad ga upoznaš i nije tako strašan (uvjetno rečeno). Samo neka bude sit i miran. Ponesite i vi po par sendviča za njega, tako ćemo ga držati pod kontrolom do zagreba.  :hihihi:

Molim sve bez luka!!!! Ak mu to ponudiš, uf, ne bu dobro  :mad2:  :diablo:
Možda oće ispast fin kod Palla. Mi bumo svi bazdili po luku i ćevapima, a Čajac na finjaka...ko zna, bit će tam možda i kakva čehinja, zgodna poljakinja, kakva euforična Helga ili Hajdi, pa kad nam ga zgrabi...

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #34 : 27-08-2008, 08:29:06 »
Ma bit će on fin po pitanju hrane, zna se ponašati u civilizaciji. Nego jel vi kužite da mi s njim ne budemo mogli na kraj kad ljudi skuže da je Čajkomlat dobio ime po njemu, a izrodili su se i mali Čajkići.... ko bu s njim na kraj izašel nakon toga  :tup:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #35 : 27-08-2008, 08:32:08 »

Al dobro, ne želim biti parti brejkerica, ipak sam ja mozak puta, ne želim da dečki zalutaju  :turpija:

p.s. Nosim jastučić i dekicu i onaj ko će sjediti sa mnom otraga u autu bit će zaposjednut (čitaj glumit će krevet)

Mozak sigurno jesi, no tko je vrat? Mislim vrat okreče glavu u kojoj je mozak i tako to....

Mislim da je spavanje, aktivnost koju ćeš teško upriličiti  :diablo:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #36 : 27-08-2008, 08:50:11 »
Ma bit će on fin po pitanju hrane, zna se ponašati u civilizaciji. Nego jel vi kužite da mi s njim ne budemo mogli na kraj kad ljudi skuže da je Čajkomlat dobio ime po njemu, a izrodili su se i mali Čajkići.... ko bu s njim na kraj izašel nakon toga  :tup:
Je...je...mogla bi mu slava udariti o glavu. Ti vraga, kad proda patent tamo gore...Bil Gejc mu neće bit do koljena.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #37 : 27-08-2008, 08:51:54 »
......e....a....jel neko možda jedva čeka subotu....?


 ipak sam ja mozak puta, ne želim da dečki zalutaju  

 :histerical:  :histerical:  :histerical:  :histerical:  :histerical:  :histerical:
da, da

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #38 : 27-08-2008, 08:55:42 »
Ma bit će on fin po pitanju hrane, zna se ponašati u civilizaciji. Nego jel vi kužite da mi s njim ne budemo mogli na kraj kad ljudi skuže da je Čajkomlat dobio ime po njemu, a izrodili su se i mali Čajkići.... ko bu s njim na kraj izašel nakon toga  :tup:
Je...je...mogla bi mu slava udariti o glavu. Ti vraga, kad proda patent tamo gore...Bil Gejc mu neće bit do koljena.

Samo nek proda, pa ipak smo mu mi neki prijatelji.... bar tak izgleda.... valjda bu se i nas sjetil pa nam udjeli neku crkavicu  :threatening:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #39 : 27-08-2008, 09:01:07 »
Kužiš ti da bi njemu trebala ići lova od svakog Čajkomlata za patent? Svak ko kupi čajkomlat, mora i ČaJcu kupiti sendvič!

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #40 : 27-08-2008, 09:02:35 »
Čajkomlat od 500kn, sendvič sa sirom i šunkom. a čajkomlat od 1000kn, sir, šunka, salata, krastavci, tartar i paradajz. Grijano u mikrovalnoj ili tostirano.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #41 : 27-08-2008, 09:08:42 »
Čajkomlat od 500kn, sendvič sa sirom i šunkom. a čajkomlat od 1000kn, sir, šunka, salata, krastavci, tartar i paradajz. Grijano u mikrovalnoj ili tostirano.

To je minimum minimuma !!!
Pa taj čovjek zaslužuje puno više.... samo nek se primi posla kad već patent nije zaštitil  :histerical:

Offline Goran Cajko

Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #42 : 27-08-2008, 11:03:24 »
Sam se vi zezajte kaj se hrane tiće.... Poslje će opet bit..... e Čajko, daš malo sendvića... (nije prvi puta) U svakom slučaju napravite i vi po koji se ne bi sam vratio s puta.... :angrygirl:

Offline Marija

Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #43 : 27-08-2008, 12:09:28 »
Sam se vi zezajte kaj se hrane tiće.... Poslje će opet bit..... e Čajko, daš malo sendvića... (nije prvi puta) U svakom slučaju napravite i vi po koji se ne bi sam vratio s puta.... :angrygirl:

Čajko ekipa ti se otela kontroli ....  :zbunjen:  :girl:

Kad planirate biti gore?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Jel' se ide kod Palla?
« Odgovori #44 : 27-08-2008, 12:14:50 »
Kad planirate biti gore?

Između 9 i 10 h.... planiramo....  :verycool: