Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: zelkova-pomoc!  (Posjeta: 6693 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eLeNaA

zelkova-pomoc!
« : 05-03-2007, 08:08:59 »
dobila sam drvce i nisam imala pojma o tome...izgledao je normalno stavila sam ga u sobu u kojoj se grije i opali su listovi,sto da napravim i kako je najbolje zaljevati? jel bolje da ga drzim na prozoru ili da stavim na balkon?ako ga ostavim tu di je mislim da ce umrijet :frown: hvala unaprijed

Offline DonQuijote

Odg: zelkova-pomoc!
« Odgovori #1 : 05-03-2007, 08:49:26 »
Prošvrljaj ovdje po forumu. Imaš dobrih savjeta u kutku za početnike. MOžda se još da spasiti.

Offline Tomica_Zg

Odg: zelkova-pomoc!
« Odgovori #2 : 14-03-2007, 21:57:56 »
dobila sam drvce i nisam imala pojma o tome...izgledao je normalno stavila sam ga u sobu u kojoj se grije i opali su listovi,sto da napravim i kako je najbolje zaljevati? jel bolje da ga drzim na prozoru ili da stavim na balkon?ako ga ostavim tu di je mislim da ce umrijet :frown: hvala unaprijed

Pozdrav!
ja sam isto nabavio zelkovu ili japanski brijest stajala je u unutrašnjosti kuće pa su joj počeli žutiti i otpadati listovi.zatim sam je preselio vani u polusjenu i redevito ju zaljevam pa je puno bolje pročitao sam da u prirodi je u parkovima pa mislim da bi trebala biti vani.nadam se da ti neče "umrijeti" :glasses: