Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall-Late summer meeting 2008  (Posjeta: 45468 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksa

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #60 : 01-09-2008, 21:12:50 »
Prokleta bila Crna Gora i viza i moje godine i sve neka ide dodjavola!  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Offline gal

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #61 : 01-09-2008, 21:13:44 »
...kak sam bedast!  :mad3: Ja sam morao gledati vrbe i neke ptičurine u Kurčevom ritu... Baš vam naiskrenije zavidim!  :mad3:
PS/ ...hvala na fotkama i dojmovima!

Offline sivac68

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #62 : 01-09-2008, 21:40:47 »
Jednog dana kad ću raditi ono što želim i biti totalno neovisan od platnih lista kojekavih poduzeća.... ja ću kupiti neki udobni kombi i otpeljati na sve na Tajvan !  :chinaman:


Tajvan je otok, koliko me pamćenje služi .... a i poprilično je daleko, pa predlažem da kao Mister No fino kupiš Pajper ....  :mdr:

To znam.... no ima trajekat do tam  :mdr:
No Pajper mi se vrlo dopada

a da kupiš kanader? ionako ćeš ga kupovat kroz koju godinu za zalivanje yamadorija a mi ćemo se nekako stisnit u spremniku do tajvana
ZDRAVI BILI !!!

Offline Marija

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #63 : 01-09-2008, 21:43:40 »
a da kupiš kanader? ionako ćeš ga kupovat kroz koju godinu za zalivanje yamadorija a mi ćemo se nekako stisnit u spremniku do tajvana

lukavo nema šta ...... kanader bi olakšao i folijarno prihranjivanje  :whistle:
... damo ti lovu za kerozin i ti onda svakog 1., 10. i 20. u mjesecu odeš na putovanje po cijeloj Hrvatskoj i to temeljito odradiš da se ne mislimo o doziranju, vrsti, sastavu i sl.  :dipl:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #64 : 02-09-2008, 08:10:25 »
a da kupiš kanader? ionako ćeš ga kupovat kroz koju godinu za zalivanje yamadorija a mi ćemo se nekako stisnit u spremniku do tajvana

lukavo nema šta ...... kanader bi olakšao i folijarno prihranjivanje  :whistle:
... damo ti lovu za kerozin i ti onda svakog 1., 10. i 20. u mjesecu odeš na putovanje po cijeloj Hrvatskoj i to temeljito odradiš da se ne mislimo o doziranju, vrsti, sastavu i sl.  :dipl:

Pa nije ti ovo Slovenija.....  :happy2:

Offline Marija

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #65 : 02-09-2008, 08:28:09 »
Pa nije ti ovo Slovenija.....  :happy2:

 :lauhhing: :lauhhing: :lauhhing:

Da , da ipak ali uz malo planiranja puta mogao bi sve u Hrvatskoj prihranit.... čak i Sloveniju. Njih ne bi trebao dodatno kalkulirati u trošak jer kada budeš nadlijetao kod Gala, ono što se odbije i poprska okolo, bit će taman za cijelu Sloveniju. Nema troška - čista dobit.  :dipl:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #66 : 02-09-2008, 08:38:07 »
Pa nije ti ovo Slovenija.....  :happy2:

 :lauhhing: :lauhhing: :lauhhing:

Da , da ipak ali uz malo planiranja puta mogao bi sve u Hrvatskoj prihranit.... čak i Sloveniju. Njih ne bi trebao dodatno kalkulirati u trošak jer kada budeš nadlijetao kod Gala, ono što se odbije i poprska okolo, bit će taman za cijelu Sloveniju. Nema troška - čista dobit.  :dipl:
Ma ne isplati se. Preveliko ulaganje. Za Sloveniju su dovoljne i ručne prskalice.
Pa šta ne znaš, Slovenci ti se dogovaraju. Pa svake godine drugi prska voćnjak ili vinograd. Jer kad jedan napuni onu petlitarsku leđnu i počne špricat, pošprica i svima ostalima.  :hihihi:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #67 : 02-09-2008, 08:38:27 »
Pa nije ti ovo Slovenija.....  :happy2:

 :lauhhing: :lauhhing: :lauhhing:

Da , da ipak ali uz malo planiranja puta mogao bi sve u Hrvatskoj prihranit.... čak i Sloveniju. Njih ne bi trebao dodatno kalkulirati u trošak jer kada budeš nadlijetao kod Gala, ono što se odbije i poprska okolo, bit će taman za cijelu Sloveniju. Nema troška - čista dobit.  :dipl:

Da dobro govoriš, mogao bi to izrganizirati, nego jel nije malo riskantno da ja vozim kanader?!?!? Danas ti avioni često padaju, a gubitak ovakvog potencijala skrivenog u meni bi bio nenadoknadiv  :dunno:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #68 : 02-09-2008, 08:39:45 »
Pa nije ti ovo Slovenija.....  :happy2:

 :lauhhing: :lauhhing: :lauhhing:

Da , da ipak ali uz malo planiranja puta mogao bi sve u Hrvatskoj prihranit.... čak i Sloveniju. Njih ne bi trebao dodatno kalkulirati u trošak jer kada budeš nadlijetao kod Gala, ono što se odbije i poprska okolo, bit će taman za cijelu Sloveniju. Nema troška - čista dobit.  :dipl:

 nego jel nije malo riskantno da ja vozim kanader?!?!?
Ne brini. Ja ću vozit.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #69 : 02-09-2008, 08:42:37 »
Pa nije ti ovo Slovenija.....  :happy2:

 :lauhhing: :lauhhing: :lauhhing:

Da , da ipak ali uz malo planiranja puta mogao bi sve u Hrvatskoj prihranit.... čak i Sloveniju. Njih ne bi trebao dodatno kalkulirati u trošak jer kada budeš nadlijetao kod Gala, ono što se odbije i poprska okolo, bit će taman za cijelu Sloveniju. Nema troška - čista dobit.  :dipl:

 nego jel nije malo riskantno da ja vozim kanader?!?!?
Ne brini. Ja ću vozit.

Ne dolazi u obzir !!!
Angažirat čemo nekog kao Pall, imamo mi važnijih poslova !!!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #70 : 02-09-2008, 09:09:52 »
...kak sam bedast!  :mad3:

Pokušaj se opametiti do druge godine  :na:

Offline Goran Cajko

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #71 : 02-09-2008, 10:27:55 »
Ne brini. Ja ću vozit.


neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :tup: :wow: :question: :nails: :nails: :nails:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #72 : 02-09-2008, 10:31:26 »
Ne brini. Ja ću vozit.


neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :tup: :wow: :question: :nails: :nails: :nails:

Čuj Čajac.... potpuno razumijem tvoje reakcije, kao i Duda, no pokušao sam biti blag prema dragom nam prijatelju.... mislim da su alge po dvorištu dovoljan šok, sad još i surova stvarnost njegvih vozačkih vještina.... to bi ga moglo dotući.... a dobar nam je  :svetac:

Offline Andrija Zokić

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #73 : 02-09-2008, 11:01:33 »
Ovo sam tek danas malo osvjestio.... kad smo u subotu rekli.... idemo i iduće godine....
Prvo sam mislio pa kaj bum opet gledal ovo kaj sam sad vidio. No več danas bi ponovo otišao tamo, tek mi se danas počelo javljati milijardu pitanja na koje si ne mogu dati odgovor, a leže u vrtu našega Palla. Vjerujem da ću za godinu dana, uz svu izmjenjenu percepciju i pristup, u taj vrt doći puno svjesniji pojma bonsai i točno znati što gdje tražiti, učiti i prepoznati.

Ovo je i moj film u glavi. :hippy:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Walter Pall-Late summer meeting 2008
« Odgovori #74 : 02-09-2008, 16:53:32 »
Pinki mi je iz Slovenije poslao sliku .... pa evo
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai