Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tko je bonsai majstor?  (Posjeta: 12436 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Tko je bonsai majstor?
« Odgovori #15 : 30-05-2008, 23:24:38 »
i.Moja baka je uvijek pričala sa svojim biljkama,svi smo joj se smijali,a njene biljke su uvijek bile zdrave i vesele.Pričajte,osjetite ih. :yes: :yes: :love: VJERUTE U ONO ŠTO RADITE!
Ja im čitam svašta. Pjesme, romane, humorističke tekstove i slično. Kada im čitam nešto smiješno, točno vidim kako se grane tresu od smijeha. Jedino jedan bor nema uopće smisla za humor, njemu radije pokazujem slikovnice

Offline nix

Odg: Tko je bonsai majstor?
« Odgovori #16 : 31-05-2008, 01:47:45 »
Ja im čitam svašta. Pjesme, romane, humorističke tekstove i slično. Kada im čitam nešto smiješno, točno vidim kako se grane tresu od smijeha. Jedino jedan bor nema uopće smisla za humor, njemu radije pokazujem slikovnice

 :histerical: :histerical: :lauhhing: :histerical:

ja svojim ribicama pričam i tepam i govorim nove viceve, ali one mene ne obadavaju, kao i Don Quijotov bor - samo u igri nije slikovnica nego hrana  :hihihi:
skrenusmo s teme. kad sam tek počeo biti kolektor bonsai internetskih stranica, naišao sam prvo na Pallove (koja slučajnost  :mdr: )
i bio sam fasciniran svime: slikama, člancima, blogovima i jednom simpatičnom licu koji me posjeća na ne znam ni ja koga.
onda počnem ulaziti na druge blogove i web stranice bonsai majstora, ali nigdje ni prilično toliko savjeta, informacija kao kod Palla. ne kažem da treba suditi bonsaistu prema blogu, ali sumnjam da bi bilo koji drugi bonsai majstor objavio post u kojem govori koja stabla mu umiru, itd. i onda dođem na forum i čujem da je Pall u Kaštelima; bio sam izvan sebe...
I pravi bonsai majstor nikad sebe neće nazivati majstorom, niti će zahtjevati da ga tako zovu...