Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb  (Posjeta: 28590 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline helleborus

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #15 : 01-10-2008, 11:13:06 »
Dakle situacija je slijedeća... ne samo Mare da ćeš ti završiti u mračnom podrumu nego... Tamo će završiti Sebastijan jer je zanemario svoje dužnosti, Hrvoje jer se lažno predstavljao, Čajo jer je skupljao pare i imao pristup računu a nije imao za to zakonsko pravo, Tubikanac jer je nekom drugom olako dao da se koristi BKZ računom... Vidim li ja tu proširenu 'operaciju index'??!! :zabezeknut:


Dona si zaboravila .... kao član BKZ-a je za DBK dilao časopise .....

IZDAJNIK.  :tuca:

Ja vidim da se tu koješta kuhalo... i iskuhalo.

No, dobro... šalu na stranu... najvažnije je da se sad svi skupe i lijepo riješe sve probleme, nesuglasice, nesporazume, nepotpisane zapisnike, potpisane zapisnike, članstvo, nečlanstvo, dogovore ciljeve, zadatke, podijele uloge, zadaće, pozicije, ...uf bit će napeto.  :nails:

A dok se vi budete 'roštiljali', a uskok vam visio nad vratom... ja ću lijepo uživati u prirodi, žumberak, ozalj, ručak, kestenijada - tamo me vode moji nadređeni na izlet. Imat ću oči sirom otvorene... možda vidim nešto zanimljivo  :tlab:  :tlab:  :tlab:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #16 : 01-10-2008, 11:15:48 »
... šalu na stranu...

I svi ćemo zastraniti  :histerical:

Offline hknezovi

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #17 : 01-10-2008, 11:41:41 »
Pogledaj forum po kojem pišeš i objasni sastanak koji je odražan na tvoju inicijativu gdje si zahtjevao svoju smjenu. Da budem točniji 03.07.2007. Zapisnik sa tog sastanka postoji ( napravljen ponovo na tvoju inicijativu ). Ukoliko ne želiš da budem predsjednik kluba mogao si to reći na bilo kojem satstanku na kojem se nisi pojavio, a niti si platio članarinu za prošlu godinu. Time nisi više ni bio član kluba sve do 6 mj. ove godine kad sam osobno preuzeo iz tvojih ruku novac za ovu godinu i uplatio ga umjesto tebe na račun.

Istina moj propust je u tome što to nisam predao u registar udruga, ali to zasigurno nije pravi razlog jer ti do sada to nije smetalo.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline helleborus

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #18 : 01-10-2008, 11:56:49 »
Pogledaj forum po kojem pišeš i objasni sastanak koji je odražan na tvoju inicijativu gdje si zahtjevao svoju smjenu. Da budem točniji 03.07.2007. Zapisnik sa tog sastanka postoji ( napravljen ponovo na tvoju inicijativu ). Ukoliko ne želiš da budem predsjednik kluba mogao si to reći na bilo kojem satstanku na kojem se nisi pojavio, a niti si platio članarinu za prošlu godinu. Time nisi više ni bio član kluba sve do 6 mj. ove godine kad sam osobno preuzeo iz tvojih ruku novac za ovu godinu i uplatio ga umjesto tebe na račun.

Istina moj propust je u tome što to nisam predao u registar udruga, ali to zasigurno nije pravi razlog jer ti do sada to nije smetalo.

Mislim da forum nije mjesto za takve rasprave. Koliko sam upoznata u subotu će doći svi aktivni bonsaisti na sastanak te se tamo treba na licu mjesta raspraviti i objasniti sve nejasnoće, propuste i ostalo. Ovako pisanjem na forumu samo bespotrebno polemiziramo pred ljudima koje to ne zanima te može doći do još većih i dubljih nejasnoća među 'nama' jer se sve ne može reći u par rečenica na forumu. Najbolje je da se svi skupimo u što većem broju i vidimo gdje je 'zapelo'.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #19 : 01-10-2008, 12:11:24 »
Pogledaj forum po kojem pišeš i objasni sastanak koji je odražan na tvoju inicijativu gdje si zahtjevao svoju smjenu. Da budem točniji 03.07.2007. Zapisnik sa tog sastanka postoji ( napravljen ponovo na tvoju inicijativu ). Ukoliko ne želiš da budem predsjednik kluba mogao si to reći na bilo kojem satstanku na kojem se nisi pojavio, a niti si platio članarinu za prošlu godinu. Time nisi više ni bio član kluba sve do 6 mj. ove godine kad sam osobno preuzeo iz tvojih ruku novac za ovu godinu i uplatio ga umjesto tebe na račun.

Istina moj propust je u tome što to nisam predao u registar udruga, ali to zasigurno nije pravi razlog jer ti do sada to nije smetalo.
Tvoj je propust što svoje predsjedništvo nisi i proveo pravno, ukoliko ti je bilo stalo. Jednom prilikom se pozivaš na legalitet kada hoćeš blokirati stvari, a s druge strane godinu dana nisi formalno pravno napravio ništa.
Što znači da je stvar i nepostojeća. Zapisnik ne vrijedi, to jest, ukoliko i postoji, u subotu ćemo napraviti novi. I zapisnik i izbor.
A to što na forumu piše...kome je do toga uostalom stalo. To je samo čakulanje. I na plotu je pisalo "pička" pa su se mnogi našpranjili.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #20 : 01-10-2008, 12:12:19 »
Pogledaj forum po kojem pišeš i objasni sastanak koji je odražan na tvoju inicijativu
Ja nisam tebi dužan ništa objašnjavati.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #21 : 01-10-2008, 12:15:38 »
jer ti do sada to nije smetalo.
Možda mi nije smetalo to, ali smetalo mi je štošta drugo. A svakako je tebi, kao legalistu trebalo jako smetati. A od prije dva dana, smeta mi štrašno. I to sve. I svašta. Jer si našao za shodno da ti smeta ono što ti odgovara. Onakav odnos i blamaža koju sebi dopuštaš ne može proći. Prema meni se nitko tako ne ponaša. O svemu smo razgovarali i sve smo dogovarali. Ti si ipak odlučio sebi dati veći značaj nego što ti je namijenjeno. E pa tako ne bu išlo. Sad bu ovak. Sad meni smeta sve. Sada je kasno, prošo voz.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #22 : 01-10-2008, 12:20:26 »
jer ti do sada to nije smetalo.
Možda mi nije smetalo to, ali smetalo mi je štošta drugo. A od prije dva dana, smeta mi štrašno. I to sve. I svašta. Onakav odnos i blamaža koju sebi dopuštaš ne može proći. O svemu smo razgovarali i sve smo dogovarali. Ti si ipak odlučio sebi dati veći značaj nego što ti je namijenjeno. E pa tako ne bu išlo. Sad bu ovak. Sada je kasno, prošo voz.

Misli na ljepe stvari i drage ljude koje te okružuju, ništa nije vrijedno vlastitog mira.
Subota je dan da se donese riješenje krize!

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #23 : 01-10-2008, 12:21:27 »
Hrvoje, dobrodošao si na sastanak na kojem ionako više nećemo o ovome raspravljati. Danas sam bio na Gradu i stvar je jasna. Možeš doći glasovati za predsjednika... itd. A možeš se i kandidirati. Pa ak te izaberu...samo naprijed.

Offline VedranC

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #24 : 01-10-2008, 15:08:22 »
a dobro... ja sam mislio doći i upoznati ljude ali vidim da će tematika biti više političke prirode, a pošto nisam uopće upoznat sa situacijom, niti mislim da bih se osjećao najugodnije u ovakvoj konfliktnoj atmosferi, ipak ću odustati za sada... nadam se da će se stvari riješiti pozitivno...čini mi se da je malo premalo bonsaista u HR da se još i dodatno usitnjavaju u klubove, lobije i interesne grupe ( s tim imam iskustva na jednom drugom hobističkom polju).

a možda je i stvar u promjeni vremena ,majkujoj.... 
..apsolutni početnik...

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #25 : 01-10-2008, 15:42:33 »
a dobro... ja sam mislio doći i upoznati ljude ali vidim da će tematika biti više političke prirode, a pošto nisam uopće upoznat sa situacijom, niti mislim da bih se osjećao najugodnije u ovakvoj konfliktnoj atmosferi, ipak ću odustati za sada... nadam se da će se stvari riješiti pozitivno...čini mi se da je malo premalo bonsaista u HR da se još i dodatno usitnjavaju u klubove, lobije i interesne grupe ( s tim imam iskustva na jednom drugom hobističkom polju).

a možda je i stvar u promjeni vremena ,majkujoj.... 

Svi članovi su dobrodošli i odluka je na pojedincu. Upoznavanje se može obaviti u svakom trenutku.
Razumijem tvoj stav i pozdravljam tvoju želju za pozitivnim rješenjem  :great:

Offline DonQuijote

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #26 : 01-10-2008, 16:27:55 »

Dona si zaboravila .... kao član BKZ-a je za DBK dilao časopise .....

IZDAJNIK.  :tuca:

 Pih, biti izdajnik je sitnica u odnosu na činjenicu da sam član zločinačke organizacije koja, citiram:
 podliježe kriminalnom postupku urote radi financiske dobiti.: gotov citat. :happy2:


 
 

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #27 : 02-10-2008, 08:28:34 »
...čini mi se da je malo premalo bonsaista u HR da se još i dodatno usitnjavaju u klubove, lobije i interesne grupe ( s tim imam iskustva na jednom drugom hobističkom polju).
To je tako i nikada se neće promijeniti. Ljudi su ti jedna nedobra vrsta, i umjesto da rade zajedno za boljitak i da bi im svima bilo lakše, vječno se dijele. Ja imam iskustva u Hrvatsko-japanskom društvu, Haiku društvu i Bonsai Klubu Zagreb već desetak godina i uvijek je bilo tako. Nepromjenjivo. Utopija je uopće protiv toga se i boriti. To ti je kao i socijalizam i samoupravljanje, dobro zamišljeno ali nemoguće.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #28 : 02-10-2008, 08:51:28 »
I mnogi drugi ljudi koji imaju daleko više iskustva od mene, prepričavali su mi iste stvari. Zato, čini se, sve mora hodati znatno sporijim tempom nego što bi moglo. Zato, također, mnogi ljudi odluče povući se od svih tih svinjarija i raditi svoj posao ili hobi koji vole u miru...štoviše, u kontemplativnom miru, jer to i jest smisao. Zamisli kada ti ono što najviše voliš postane muka i uzrujavanje zbog neprestanih natezanja. A još jedan sindrom koji je prisutan...uvijek imaš "huškača" koji uživaju u tome da rade takve splačine. To ih zabavlja. To im donosi značaj koji inače, samim postojanjem svojim nemaju. Na kraju, dogodi se i to, da kada u svoj toj učmalosti i nenapretku netko odluči i pokrenuti nešto, odmah se stvori nekoliko anđela čuvara koji stvar blokiraju, ili bar otežavaju iz ko zna kojih svojih razloga. Zato nam je tako kao već i jest, zato smo tu gdje jesmo, zato ćemo se micati puževim korakom i sve će biti najteže moguće koliko već može biti. U svemu ovome ne mislim konkretno ni na kakve nedavne događaje, bar ne u ozbiljnijoj mjeri, već na poznate mi situacije koje doživljavam već godinama ponovo i ponovo. Ako si nov u tome, može te uzrujati. Ako pak nisi, onda ti je sve jasno i poznato odavno.

Offline helleborus

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #29 : 02-10-2008, 09:05:02 »
I mnogi drugi ljudi koji imaju daleko više iskustva od mene, prepričavali su mi iste stvari. Zato, čini se, sve mora hodati znatno sporijim tempom nego što bi moglo. Zato, također, mnogi ljudi odluče povući se od svih tih svinjarija i raditi svoj posao ili hobi koji vole u miru...štoviše, u kontemplativnom miru, jer to i jest smisao. Zamisli kada ti ono što najviše voliš postane muka i uzrujavanje zbog neprestanih natezanja. A još jedan sindrom koji je prisutan...uvijek imaš "huškača" koji uživaju u tome da rade takve splačine. To ih zabavlja. To im donosi značaj koji inače, samim postojanjem svojim nemaju. Na kraju, dogodi se i to, da kada u svoj toj učmalosti i nenapretku netko odluči i pokrenuti nešto, odmah se stvori nekoliko anđela čuvara koji stvar blokiraju, ili bar otežavaju iz ko zna kojih svojih razloga. Zato nam je tako kao već i jest, zato smo tu gdje jesmo, zato ćemo se micati puževim korakom i sve će biti najteže moguće koliko već može biti. U svemu ovome ne mislim konkretno ni na kakve nedavne događaje, bar ne u ozbiljnijoj mjeri, već na poznate mi situacije koje doživljavam već godinama ponovo i ponovo. Ako si nov u tome, može te uzrujati. Ako pak nisi, onda ti je sve jasno i poznato odavno.

I koliko god ti situacija bila jasna i poznata opet se čovjek nervira i izgubi živce. Valjda je i to u ljudskoj prirodi. Težak je trnovit put do duševnog mira, do primjene zena. Ako se on uopće može primjeniti.