Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb  (Posjeta: 28595 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #30 : 02-10-2008, 09:13:58 »
I mnogi drugi ljudi koji imaju daleko više iskustva od mene, prepričavali su mi iste stvari. Zato, čini se, sve mora hodati znatno sporijim tempom nego što bi moglo. Zato, također, mnogi ljudi odluče povući se od svih tih svinjarija i raditi svoj posao ili hobi koji vole u miru...štoviše, u kontemplativnom miru, jer to i jest smisao. Zamisli kada ti ono što najviše voliš postane muka i uzrujavanje zbog neprestanih natezanja. A još jedan sindrom koji je prisutan...uvijek imaš "huškača" koji uživaju u tome da rade takve splačine. To ih zabavlja. To im donosi značaj koji inače, samim postojanjem svojim nemaju. Na kraju, dogodi se i to, da kada u svoj toj učmalosti i nenapretku netko odluči i pokrenuti nešto, odmah se stvori nekoliko anđela čuvara koji stvar blokiraju, ili bar otežavaju iz ko zna kojih svojih razloga. Zato nam je tako kao već i jest, zato smo tu gdje jesmo, zato ćemo se micati puževim korakom i sve će biti najteže moguće koliko već može biti. U svemu ovome ne mislim konkretno ni na kakve nedavne događaje, bar ne u ozbiljnijoj mjeri, već na poznate mi situacije koje doživljavam već godinama ponovo i ponovo. Ako si nov u tome, može te uzrujati. Ako pak nisi, onda ti je sve jasno i poznato odavno.

I koliko god ti situacija bila jasna i poznata opet se čovjek nervira i izgubi živce. Valjda je i to u ljudskoj prirodi. Težak je trnovit put do duševnog mira, do primjene zena. Ako se on uopće može primjeniti.

Život je iluzija, a sloboda teško dostižan cilj.

Offline hknezovi

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #31 : 02-10-2008, 12:26:20 »
Hrvoje, dobrodošao si na sastanak na kojem ionako više nećemo o ovome raspravljati. Danas sam bio na Gradu i stvar je jasna. Možeš doći glasovati za predsjednika... itd. A možeš se i kandidirati. Pa ak te izaberu...samo naprijed.

Ja nikad nisam bio protiv sastanka i drage bi volje došao to riješiti, ali sastanak je u 10:00 sati i tada radim. Zasigurno nisam jedini, stoga bih predložio da se sastanak održi u 19:00 sati. Jer do tada bi vjerojatno svi članovi mogli biti u mogučnosti i prisustvovati.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Kre

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #32 : 02-10-2008, 12:56:44 »
Jep, dođem i ja u 7 navečer, i djeco, dajte se prestanite prepucavati na forumu, ajmo prljavi veš riješiti među sobom, uz kavu/pivu/rakiju, a ostavimo forum za obavijesti i slikice.
 :chinaman:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #33 : 02-10-2008, 13:02:33 »
Hrvoje, dobrodošao si na sastanak na kojem ionako više nećemo o ovome raspravljati. Danas sam bio na Gradu i stvar je jasna. Možeš doći glasovati za predsjednika... itd. A možeš se i kandidirati. Pa ak te izaberu...samo naprijed.

Ja nikad nisam bio protiv sastanka i drage bi volje došao to riješiti, ali sastanak je u 10:00 sati i tada radim. Zasigurno nisam jedini, stoga bih predložio da se sastanak održi u 19:00 sati. Jer do tada bi vjerojatno svi članovi mogli biti u mogučnosti i prisustvovati.
Ok, termin sastanka promijenjen. sastanak Kluba na istoj adresi u 19.00h

Offline Andrija Zokić

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #34 : 02-10-2008, 21:09:19 »
Jep, dođem i ja u 7 navečer, i djeco, dajte se prestanite prepucavati na forumu, ajmo prljavi veš riješiti među sobom, uz kavu/pivu/rakiju, a ostavimo forum za obavijesti i slikice.
 :chinaman:

Pozdrav Kreši! :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #35 : 03-10-2008, 10:57:15 »
Potvrdili dolazak na sastanak Kluba:

Goran Čajko
Don
Krešica
Zoki Pavlov
Goran Pavletić
Mario
Duda
Hrvoje
Ivana?
Ja

Super, 10 ljudi. Svakako je  bitno je da su Osnivači tu: Krešica, Zoki, Pavletić, Čajko i ja.

Offline helleborus

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #36 : 03-10-2008, 12:11:04 »
Potvrdili dolazak na sastanak Kluba:

Goran Čajko
Don
Krešica
Zoki Pavlov
Goran Pavletić
Mario
Duda
Hrvoje
Ivana?
Ja

Super, 10 ljudi. Svakako je  bitno je da su Osnivači tu: Krešica, Zoki, Pavletić, Čajko i ja.

Da, mislim da je jako važno da svi koji dolaze potvrde svoj dolazak  :hvalaaa: ...jer ipak se radi o našem dvorištu  :zabezeknut:

Offline VedranC

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #37 : 03-10-2008, 12:59:45 »
pa evo , ako ima mjesta i ako je ok, došao bih ipak i ja, u društvu Zokija Pavlova
..apsolutni početnik...

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #38 : 03-10-2008, 13:14:34 »
pa evo , ako ima mjesta i ako je ok, došao bih ipak i ja, u društvu Zokija Pavlova
samo naprijed

Offline hknezovi

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #39 : 04-10-2008, 08:59:27 »
Dolaze još:

Dejan
Marko i
Ivan
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Marija

Odg: Poziv na sastanak Bonsai Kluba Zagreb
« Odgovori #40 : 06-10-2008, 08:49:17 »
Citat:
4.10.2008 na redovnoj godišnjoj skupštini BKZ, ostavku je podnijelo dosadašnje predsjedništvo. Izabrano je novo predsjedništvo BKZ:

Mario Stefanović – Predsjednik
Krešimir Pološki – Dopredsjednik
Goran Čajko – Tajnik

U ime predsjedništva, zahvaljujem se svim članovima koji su nam svojim glasom iskazali povjerenje !

Čestitke novoizabranoj ekipi  :great: :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai