Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Pisanje tekstova za početnike!?  (Posjeta: 24492 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #30 : 07-10-2008, 09:00:51 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....

Otkrio sam više društvenokorisnih opcija, no sve se svodi na to da.... Dudu ne treba voditi u lov na yamadori !!!
Postaje korisna u edukativnom dijelu bonsai scene, a Ž ekipa, doma nosi odlične yamadorie  :verycool:

Bravo Duda, imaš moju apsolutnu podršku u tvojim edukativnim doprinosima zajednici  :takoTreba:

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #31 : 07-10-2008, 09:10:31 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....

Otkrio sam više društvenokorisnih opcija, no sve se svodi na to da.... Dudu ne treba voditi u lov na yamadori !!!

Vidim da ti smetam!!!! Već si to rekao jednom, a sad si to i napisao ... šmrc... :cry:  :cry:  :cry:

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #32 : 07-10-2008, 09:14:25 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....

Imala sam neke tekstove od prije kad sam imala nekih drugih planova s njima. kako se oni nisu ostvarili šteta da samo stoje u mom kompu...nadam se da će nekome poslužiti.

Ono kaj se tiče osnova uzgoja... to je vrlo šturo... onak se kod nekih stavki čini možda i krivo napisano... no mislim da je ipak dobro da bude osnova na hrpu, a sve one posebne situacije, kad npr. biljku treba prihraniti i s čime ju prihraniti kroz hladnije dane, ili točno kakvo tlo koristiti, i ostalo treba biti obrađeno svako za sebe kao kompletan i cjelovit tekst.

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #33 : 07-10-2008, 09:17:49 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....

Postaje korisna u edukativnom dijelu bonsai scene, a Ž ekipa, doma nosi odlične yamadorie  :verycool:


Ž ekipa nije Ž ekipa bez četvrtog člana... jel jasno  :threatening:

Osim toga znate dobro ko vam je pokazao i odveo vas do ovih 'rudnika zlata'... zato nemoj da više čujem ... ovaj... gospodine predsjedniče kakvi su to diskriminirajući ispadi  :beurk:  :nevin:

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #34 : 07-10-2008, 09:18:55 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....


Bravo Duda, imaš moju apsolutnu podršku u tvojim edukativnim doprinosima zajednici  :takoTreba:

A sve si mislim... možda jednog dana od svih ovih tekstova izađe i neka vrlo vrlo korisna knjiga, tko to zna... pa si mislim... pa nek i moje ime tamo stoji  :svetac:  :whistle:

Offline Marija

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #35 : 07-10-2008, 09:22:14 »
Prostora na serveri ima .... ako bude volje za pisanje tekstova .... možemo to negdje fino složiti.... sve ideje koje imate recite pa ćemo zajednički vidjeti što i kako dalje....  :tlab:

Za sada ćemo sve trpati u tu temu za početnike ...  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #36 : 07-10-2008, 09:24:24 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....

Otkrio sam više društvenokorisnih opcija, no sve se svodi na to da.... Dudu ne treba voditi u lov na yamadori !!!

Vidim da ti smetam!!!! Već si to rekao jednom, a sad si to i napisao ... šmrc... :cry:  :cry:  :cry:

Draga moja naj se plakat.....  :love:
Evo javno obečavam da ću te u idućem pohodu (vrlo brzo) na ramenima nositi cijelo vrijeme, ne bi li imala što bolji pregled terena  :ljub: i otkrila nam visokopotencijalni primjerak koji mi nismo u stanju primjetiti  :love:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #37 : 07-10-2008, 09:28:42 »
Ž ekipa nije Ž ekipa bez četvrtog člana... jel jasno  :threatening:

Jasno  :nails:

Osim toga znate dobro ko vam je pokazao i odveo vas do ovih 'rudnika zlata'... zato nemoj da više čujem ... ovaj... gospodine predsjedniče kakvi su to diskriminirajući ispadi  :beurk:  :nevin:

Čuj predsjedniče..... ne ulizuj se  :jezik:
Priznajem, odvela si nas, no iscizelirane oči manijalkalnih yamadorimanijaka otkrile su potencijalne primjerke..... mislim na cjelu Ž ekipu  :ljub:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #38 : 07-10-2008, 09:29:58 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....


Bravo Duda, imaš moju apsolutnu podršku u tvojim edukativnim doprinosima zajednici  :takoTreba:

A sve si mislim... možda jednog dana od svih ovih tekstova izađe i neka vrlo vrlo korisna knjiga, tko to zna... pa si mislim... pa nek i moje ime tamo stoji  :svetac:  :whistle:

Draga, pisci bonsai knjiga ti baš i ne kotiraju dobro u HR .... razmisli kud srljaš  :dipl:

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #39 : 07-10-2008, 09:42:06 »
Helle nam se otela kontroli ... piše manijakalno ...  :great: :bravoPrika: :love:
još malo pa će krenuti sa scenarijima za sapunice....


Bravo Duda, imaš moju apsolutnu podršku u tvojim edukativnim doprinosima zajednici  :takoTreba:

A sve si mislim... možda jednog dana od svih ovih tekstova izađe i neka vrlo vrlo korisna knjiga, tko to zna... pa si mislim... pa nek i moje ime tamo stoji  :svetac:  :whistle:

Draga, pisci bonsai knjiga ti baš i ne kotiraju dobro u HR .... razmisli kud srljaš  :dipl:

Ne ne. Vrijeme je za novu scenu pisanih uradaka. To će biti jedno zajedničko djelo. Iskustveno, ne prepisivačina. A tada...
To ti je kao da usporediš jedan jeftini crtić na kiosica za 29 kuna s diznijevim npr. kraljem lavova. Nema nikakvih dodirnih točaka.
Često puta si razmišljam o tome kako je hrpetina odličnih profesora s našeg faksa umrla ili otišla u penziju a da za sobom nisu ostavili ništa, ili gotovo ništa. Ljudi su lijeni i ne da im se pisati i zapisivati. I ja sam takva. Ali ponekad me pukne pa si mislim... zašto ne. Ponekad!! Brzo me prođe. Nažalost.

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #40 : 07-10-2008, 09:43:28 »
Ž ekipa nije Ž ekipa bez četvrtog člana... jel jasno  :threatening:

Jasno  :nails:

Osim toga znate dobro ko vam je pokazao i odveo vas do ovih 'rudnika zlata'... zato nemoj da više čujem ... ovaj... gospodine predsjedniče kakvi su to diskriminirajući ispadi  :beurk:  :nevin:

Čuj predsjedniče..... ne ulizuj se  :jezik:
Priznajem, odvela si nas, no iscizelirane oči manijalkalnih yamadorimanijaka otkrile su potencijalne primjerke..... mislim na cjelu Ž ekipu  :ljub:

Nije da želim pokupiti svu slavu, ali.... lako je kuhat kad ti netko da krumpire, pečnicu, nož i sol.  :hi:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #41 : 07-10-2008, 09:48:37 »
Nije da želim pokupiti svu slavu,....

Ma da.... viš kak bi se čovjek prevaril  :mdr:
 :love:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #42 : 07-10-2008, 09:52:25 »
To će biti jedno zajedničko djelo. Iskustveno, ne prepisivačina.

A onda je to drugo nekaj, se razme!

A jel mogu ja obuhvatiti područja o tlu, prihrani, vodnom režimu, estetici i borovima u cijelosti.... nije valjda da puno tražim  :whistle:

Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #43 : 07-10-2008, 10:00:09 »
To će biti jedno zajedničko djelo. Iskustveno, ne prepisivačina.

A onda je to drugo nekaj, se razme!

A jel mogu ja obuhvatiti područja o tlu, prihrani, vodnom režimu, estetici i borovima u cijelosti.... nije valjda da puno tražim  :whistle:

Počni s nečim... To bi bio moj savjet za početak.  :love:

Prepisivanje???!!! Kopiranje!!!??? Ma je. Pa da svako doda neki svoj dio iskustva i kroz nekoliko godina imat ćemo remek djelo.



Offline helleborus

Odg: Pisanje tekstova za početnike!?
« Odgovori #44 : 07-10-2008, 10:00:44 »
Nije da želim pokupiti svu slavu,....

Ma da.... viš kak bi se čovjek prevaril  :mdr:
 :love:

 :svetac:  :turpija:  :turpija: