Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Zaljevanje  (Posjeta: 25796 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adrian

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #15 : 13-09-2014, 07:53:24 »
Hmmmmm, je li netko zalijevao zadnjih desetak dana???

Offline grabar

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #16 : 13-09-2014, 13:19:36 »
ja jesam pre par dana

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Zaljevanje
« Odgovori #17 : 13-09-2014, 21:53:48 »
Ja zalijevam svaki dan....dio drvaca koja su uz kuću sa istočne strane....tu ne padne ni kap makako kiša pljuštala !!  :whistle: :zalijevanje:

Offline Adrian

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #18 : 14-09-2014, 07:24:26 »
Ja nisam već 3 tjedna, a kak izgleda s vremenom neću ni do sredine marta. Malo ti dojde da razmisliš o premokrim supstratima???? Stalno u prevlažnom od rujna do marta, a opet sve preživi.
No dobro, crkne u ljeti kad je zrak 35°C, a supstrat u posudi 65°C.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Zaljevanje
« Odgovori #19 : 14-09-2014, 10:30:43 »
Vele da prelazimo u Oceansku klimu.Onda bumo i mi uzgajali sutropske i mediteranske vrste. :tlab:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Luc de Fuc

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #20 : 15-09-2014, 18:38:33 »
Hmmmmm, je li netko zalijevao zadnjih desetak dana???
zadnjih 10 dana?? prije zadnjih mjesec dana! to je jedina stvar koja mi je ok kod ove kišurine od ljeta...
ček dis aut:
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/09/14/oni-tvrde-da-je-zavera-u-hrvatskoj-se-umjetno-izazivaju-klimatske-promjene-kako-bi-se-uzgajala-gmo-hrana-zbog-gladi/

Offline gal

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #21 : 16-09-2014, 07:29:49 »

Offline Luc de Fuc

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #22 : 16-09-2014, 10:05:01 »

ček dis aut:
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/09/14/oni-tvrde-da-je-zavera-u-hrvatskoj-se-umjetno-izazivaju-klimatske-promjene-kako-bi-se-uzgajala-gmo-hrana-zbog-gladi/
...jooj poludim na ovakve napise, cloud seeding  uglystupid ma daa, baš! Sadit će Bill Gates rižu u hrvatskoj, ma jeeah....
svak ima pravo na svoje mišljenje...jel tak?
nemoraš zato poludit gal, ak ti je to sve bezveze onda nemaš brige...sve ti je za pet...al ja se ne sjećam ravnih auspuh linija od avijona koji se zadržavaju na nebu satima kad sam bio mlađi...je je, to je kondenzat, moš mislit...priče za ovce...
kažeš bill gates je dobrotvor...aha je je, zato je evo nakon njegovih intervencija u africi baš super...

Offline gal

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #23 : 16-09-2014, 12:54:25 »
svak ima pravo na svoje mišljenje...jel tak?
nemoraš zato poludit gal, ak ti je to sve bezveze onda nemaš brige...sve ti je za pet...al ja se ne sjećam ravnih auspuh linija od avijona koji se zadržavaju na nebu satima kad sam bio mlađi...je je, to je kondenzat, moš mislit...priče za ovce...
kažeš bill gates je dobrotvor...aha je je, zato je evo nakon njegovih intervencija u africi baš super...
ccccccc... jel sam ja to tebe u živac?!  :hihihi: sori nisam htio!  :ljub: ...ajmo rađe o drfcima  :zalijevanje:

Offline Luc de Fuc

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #24 : 16-09-2014, 13:29:58 »
ma kaaki živac...sam sam se zabrinuo da ne poludiš  :haaaahaaaaa:   :ljub:
nego oš kupit koju kalinu? imam ih brrrrate mili na lopate... liijepe maaale sa krošnjama, maa znaaaš kaaake...ko sa slike...  :hi:

Offline gal

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #25 : 16-09-2014, 14:28:39 »
nego oš kupit koju kalinu? imam ih brrrrate mili na lopate... liijepe maaale sa krošnjama, maa znaaaš kaaake...ko sa slike...  :hi:
1. Kalina? Jel to neko cvijeće? :mdr:
2. Mala drfca moram izbjegavat, slabi mi vid...   :wow:
3. Jes našel s kim ćeš trgovat!  face
4. Formiraj ih u one kugle, spirale... u miki mausa i šilju, stavi bilo koju cijenu i prodat ćeš! Dolaze Sisvete, zapikni koju krizantemu i s njima na Mirogojček, prolazi garant! uglystupid
Nema nade za bonsai u HR.  tuzic
...jojštosenalupetah!

Offline Adrian

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #26 : 16-09-2014, 19:37:41 »
A zalijevanje?

Offline alexhor

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #27 : 17-09-2014, 10:50:15 »
A zalijevanje?
Aha, teorije zavjere i slobodna trgovina su hijackale Adrianov post oko zalijevanja.
Dakle, ni ja ne zalijevam jer ništa nije pod strehom... a i sad se vidi kolika je prednost jako velikih rupa za drenažu...

Offline Luc de Fuc

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #28 : 17-09-2014, 12:44:57 »
A zalijevanje?
Aha, teorije zavjere i slobodna trgovina su hijackale Adrianov post oko zalijevanja.
Dakle, ni ja ne zalijevam jer ništa nije pod strehom... a i sad se vidi kolika je prednost jako velikih rupa za drenažu...
SORRY ADRIAN! mea klupa, mea klupa, mea maximirska klupa!  :hi:

ja niš ne zalijevam...

Offline Adrian

Odg: Zaljevanje
« Odgovori #29 : 17-09-2014, 16:01:36 »
Ma ja razmišljao kak se svi pazimo premokrih supstrata, a po 6 mjeseci uzastopce imamo mokre i ne trebamo zalijevati. I onda drvo kihne ljeti u prevrućem supstratu!
Sjećam se kak sam na Durmitoru gledal borove kak rastu iz jezera!!! :dunno: