Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Pigalica vilica  (Posjeta: 11819 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Pigalica vilica
« : 23-10-2008, 11:59:15 »
Našao sam na netu, zanimljivo riješenje pigalice, koja vrlo snažno nadopunjuje osnovniosnovni alat za piganje. Fotka je negdje s neta, a skicu sam napravio brzinski. Več na proljeće, trebat će mi za neke zahvate.

Offline Marija

Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #1 : 23-10-2008, 12:14:57 »
Našao sam na netu, zanimljivo riješenje pigalice, koja vrlo snažno nadopunjuje alat za piganje. Fotka je negdje s neta, a skicu sam napravio brzinski. Več na proljeće, trebat će mi za neke zahvate.

Nisam ni sumnjala ....  :girl: to za borove koje si izvadio ove godine   :nono: :zamisljen:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #2 : 23-10-2008, 12:22:11 »
Našao sam na netu, zanimljivo riješenje pigalice, koja vrlo snažno nadopunjuje alat za piganje. Fotka je negdje s neta, a skicu sam napravio brzinski. Več na proljeće, trebat će mi za neke zahvate.

Nisam ni sumnjala ....  :girl: to za borove koje si izvadio ove godine   :nono: :zamisljen:

A, neeeee. Ti borovi dolaze na red tek 2010, najranije!

Neki drugi  :tlab:

Offline Marija

Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #3 : 23-10-2008, 14:10:24 »
A, neeeee. Ti borovi dolaze na red tek 2010, najranije!

nećeš dirat borove dvije godine ....  :zabezeknut: :zabezeknut: :zbunjen:

Ljudi mislim da je netko oteo Maria, zaključao ga u podrum i pod njegovim imenom se ulogirao na HBF  :diablo:  :tup:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #4 : 23-10-2008, 14:16:19 »
A, neeeee. Ti borovi dolaze na red tek 2010, najranije!

nećeš dirat borove dvije godine ....  :zabezeknut: :zabezeknut: :zbunjen:

Ljudi mislim da je netko oteo Maria, zaključao ga u podrum i pod njegovim imenom se ulogirao na HBF  :diablo:  :tup:

I to tek krajem 2010 dolaze na red. Negdje u 11 mj. kaj se tiče piganja.
Do tad ću raditi na drvima koje imam dulje doma, i nabavljati nova drva. Tak sistematično, iz godine u godinu.... dobivam spreman i oporavljen materjal.... Samo je trebalo početi i trenirati strpljenje kolko tolko  :verycool:

Offline Marija

Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #5 : 23-10-2008, 14:21:31 »
I to tek krajem 2010 dolaze na red. Negdje u 11 mj. kaj se tiče piganja.
Do tad ću raditi na drvima koje imam dulje doma, i nabavljati nova drva. Tak sistematično, iz godine u godinu.... dobivam spreman i oporavljen materjal.... Samo je trebalo početi i trenirati strpljenje kolko tolko  :verycool:

Ti neznani čovječe .... odbijam daljnju komunikaciju ....  :nono:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Goran Cajko

Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #6 : 23-10-2008, 14:22:23 »
Našao sam na netu, zanimljivo riješenje pigalice, koja vrlo snažno nadopunjuje alat za piganje. Fotka je negdje s neta, a skicu sam napravio brzinski. Več na proljeće, trebat će mi za neke zahvate.

Nisam ni sumnjala ....  :girl: to za borove koje si izvadio ove godine   :nono: :zamisljen:

A, neeeee. Ti borovi dolaze na red tek 2010, najranije!

Neki drugi  :tlab:
moš mislit... :hihihi:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #7 : 23-10-2008, 14:29:20 »
Ti neznani čovječe .... odbijam daljnju komunikaciju ....  :nono:

Moš mislit  :histerical:
E....gledam cijeli dan Pallov blog i putovanja, kolko tu inspiracije i riješenja ima, da se čovjeku u glavi zavrti. Zadnji izleti koje sam prohodao, pokazali su ogromnu količinu materjala kraj kojeg sam prošao i tražio bolje, kod Palla vidim vrlo slične komade, koji uz male intervencije i kuteve gledanja, postaju impresivne kreacije. Negdje u mozgu se probam vratiti nekoliko mj. u nazad i ja sam ne vidim više onog Maria, koji je nestrpljivo, sve želio ugurati u jedan dan kao da je zadnji. Ode vaš kolektor Mario u zaborav.....
Naviknut ćeš se, kao i ostali....

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #8 : 23-10-2008, 14:34:58 »
Našao sam na netu, zanimljivo riješenje pigalice, koja vrlo snažno nadopunjuje alat za piganje. Fotka je negdje s neta, a skicu sam napravio brzinski. Več na proljeće, trebat će mi za neke zahvate.

Nisam ni sumnjala ....  :girl: to za borove koje si izvadio ove godine   :nono: :zamisljen:

A, neeeee. Ti borovi dolaze na red tek 2010, najranije!

Neki drugi  :tlab:
moš mislit... :hihihi:

a....kad ti velim... buš videl  :tlab:

Offline Marija

Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #9 : 23-10-2008, 14:35:07 »
Moš mislit  :histerical:
E....gledam cijeli dan Pallov blog i putovanja, kolko tu inspiracije i riješenja ima, da se čovjeku u glavi zavrti. Zadnji izleti koje sam prohodao, pokazali su ogromnu količinu materjala kraj kojeg sam prošao i tražio bolje, kod Palla vidim vrlo slične komade, koji uz male intervencije i kuteve gledanja, postaju impresivne kreacije. Negdje u mozgu se probam vratiti nekoliko mj. u nazad i ja sam ne vidim više onog Maria, koji je nestrpljivo, sve želio ugurati u jedan dan kao da je zadnji. Ode vaš kolektor Mario u zaborav.....
Naviknut ćeš se, kao i ostali....


Prošlo je 2 sata, molim te siđi u podrum i odnesi mu nešto da pojede .... reci mu da dolazim u subotu s Čajkomlatom  i počinjem kopat tunel s druge strane .... ali psssst! 
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Pigalica vilica
« Odgovori #10 : 23-10-2008, 14:43:52 »
Moš mislit  :histerical:
E....gledam cijeli dan Pallov blog i putovanja, kolko tu inspiracije i riješenja ima, da se čovjeku u glavi zavrti. Zadnji izleti koje sam prohodao, pokazali su ogromnu količinu materjala kraj kojeg sam prošao i tražio bolje, kod Palla vidim vrlo slične komade, koji uz male intervencije i kuteve gledanja, postaju impresivne kreacije. Negdje u mozgu se probam vratiti nekoliko mj. u nazad i ja sam ne vidim više onog Maria, koji je nestrpljivo, sve želio ugurati u jedan dan kao da je zadnji. Ode vaš kolektor Mario u zaborav.....
Naviknut ćeš se, kao i ostali....


Prošlo je 2 sata, molim te siđi u podrum i odnesi mu nešto da pojede .... reci mu da dolazim u subotu s Čajkomlatom  i počinjem kopat tunel s druge strane .... ali psssst! 

 :great:
OK psssst!