Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Što je baked loam?  (Posjeta: 53388 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline helleborus

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #90 : 18-09-2007, 13:21:45 »
Bili smo. nije bog zna kaj. možda treba ići još dalje. Šuma je dosta očišćena i sve puno visokih stabala. trebamo naći neku čistinu gdje bi moglo biti nižeg drveća ili možda uz put. Mi smo neki dan išli gledati u kamenolom. No nemreš ući unutra. Imaju čuvara tak da ne znamo ima li tamo možda nekaj zanimljivo.  Ali svakako sam 'za' da prvo treba 'pročešljati' ono pred nosom.
Mi za ovu godinu , odnosno za proljeće imamo toliko toga za kopati po žumberku i samoborskom da nemam pojma kad ćemo to sve napraviti. Sve su to ogromni primjerci tak da smo već napravili užu selekciju i opet ih ima puno. ne znam ni gdje ćemo to stavljati. Koliko je vaš grunt? Možda ćemo morat žicati udomitelje- bar za neko vrijeme. jer bojim se da ćemo već nakon jedne sezone morat zaboravit na vrt i roštiljanje jer neće biti mjesta.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #91 : 18-09-2007, 13:35:34 »
Bili smo. nije bog zna kaj. možda treba ići još dalje. Šuma je dosta očišćena i sve puno visokih stabala. trebamo naći neku čistinu gdje bi moglo biti nižeg drveća ili možda uz put. Mi smo neki dan išli gledati u kamenolom. No nemreš ući unutra. Imaju čuvara tak da ne znamo ima li tamo možda nekaj zanimljivo.  Ali svakako sam 'za' da prvo treba 'pročešljati' ono pred nosom.

Ak je čiščena, onda uzalud trud, možda dalje no ...
Kamenolom je i mene privlačio no nikak da odem tam.

Mi za ovu godinu , odnosno za proljeće imamo toliko toga za kopati po žumberku i samoborskom da nemam pojma kad ćemo to sve napraviti. Sve su to ogromni primjerci tak da smo već napravili užu selekciju i opet ih ima puno. ne znam ni gdje ćemo to stavljati. Koliko je vaš grunt? Možda ćemo morat žicati udomitelje- bar za neko vrijeme. jer bojim se da ćemo već nakon jedne sezone morat zaboravit na vrt i roštiljanje jer neće biti mjesta.

Jedva čekam odlazak s vama na vaše terene, nadam se da poziv još uvijek stoji. Obečajem da ću biti pristojan  :yes:
Ak vam treba bilo kakvo udomljavanje, grunt je 1500 m2 pa bum reskeral jen čošak za vaša drva  :mdr:. Šalim se, samo vi kopajte i ja ću vam pomoči, ima kod mene mjesta za sve vaše i naše yamadorie  :great:

Offline helleborus

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #92 : 19-09-2007, 12:30:17 »
Fala, fala. Svakako očekuj invaziju kroz nekoliko godina. Jedino ak nam se ne ukaže neka prilika pa kupimo još koji komadić zemlje u kvartu. A kaj se tiče terena. Svakako. Trebaju nam snažne ruke jer je ovo na žumberku vraški daleko od auta. Pokušavao osmisliti neka kolica, skopiva po mogućnosti, tad da nam ne zauzimaju puno mjesta u autu. Možda neko ima neku ideju ili zna di se tak nekaj može nabaviti. Trebaju biti dobri kotači jer je trena di se vozi dosta neravan i kos. To bi možda Don mogao nekaj sklepat, a ti onda Mario provjeriš s nekoliko pokusa mogu li kolica izdržati tu težinu, padinu i neravninu  :mdr:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #93 : 19-09-2007, 12:48:12 »
Fala, fala. Svakako očekuj invaziju kroz nekoliko godina. Jedino ak nam se ne ukaže neka prilika pa kupimo još koji komadić zemlje u kvartu. A kaj se tiče terena. Svakako. Trebaju nam snažne ruke jer je ovo na žumberku vraški daleko od auta. Pokušavao osmisliti neka kolica, skopiva po mogućnosti, tad da nam ne zauzimaju puno mjesta u autu. Možda neko ima neku ideju ili zna di se tak nekaj može nabaviti. Trebaju biti dobri kotači jer je trena di se vozi dosta neravan i kos. To bi možda Don mogao nekaj sklepat, a ti onda Mario provjeriš s nekoliko pokusa mogu li kolica izdržati tu težinu, padinu i neravninu  :mdr:

Vidim, počeli smo se šamarati, no to je među frendovima dozvoljeno  :great:
Ak Seba misli kopati nekaj slično onom juniperusu, imam ja u blizini terena gdi može iskopati gomile korijena koji nisu od baš tog drveta koje si je on zamislio, a i autom se može prići bliže da se ne nosi daleko :mdr:

Kaj se tiće kolica... Mislim da bi nosila bila puno praktičnija... I naravno, dvojica koji ne trebaju biti previše pametni  :histerical:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #94 : 19-09-2007, 12:58:54 »
Kupio sam jučer "liapor fit". Sve što je več rečeno neču ponavljati jer je točno.
Namočio sam ga u vodi cca. 2h, ocjedio i stavio u škrinju. To sam napravio u 3 posude. Prvu sam izvadio nakon 12h, drugu ću nakon 24h, a treču za tj. dana. Liapor koji je u škrinji proveo 12h, nakon vađenja je bio sljepljen (smrznt), točnije voda je bila smrznuta. Zalio sam ga vodom i on se odmrznuo a da se ni komadič nije raspao ili pustio i jednu mrvicu sitnije granulacije. Probao sam ga gnječiti jednog o drugi među prstima i tu se dogodilo nebitno mrvljenje, tek poneki oštriji vršak. Da budem precizniji, lomio se samo jedan dio liapora, kolko sam ja uspio skužiti, u smjesi ima dvije vrste sirovine, jedna je okruglasta i glatka (nešto svjetlija), dok je druga oštra i rupičasta kao vapnenac npr, no puno kompaktnija. Ta razlika se vidi i na slici koju je poslao Zen. Prvo sam mislio da je ta oštrija struktura samo slomljena ova okruglasta, no nije tak. To su dvije smjese, valjda gline, pomješane. Liapor jednim dijelom pluta na vodi, točan rezultat i zapažanja dat ću kad ga dulje vremena ostavim u vodi, možda potone kad se dobro natopi vodom. A ako Gal več zna kak reagira po tom pitanju, nek napiše.
Ja ču sigurno u liapor uz dodatak nešto zemlje (kupovne) saditi nešto borova, mislim da će to biti super jer se voda neče zadržavati u posudi, a bor će se boriti da upije što više vode kad skuži termine zaljevanja. Boja liapora je vrlo prihvatljiva i u suhom i u mokrom stanju, a granulacija je izmišljena za bonsai posude, izgleda super.



Liapor zamrznut 24h, kao i onaj 6 dana, izdržao je test i pouzdan je na niske temperature. Na škriji je pisalo -20.
Posadio sam jedan bor u liapor u subotu pa bumo vidli, mislim Gal več gleda  :smile:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #95 : 19-09-2007, 13:06:40 »
Već spomenuti test o zadržavanju vlage u nekom vremenskom periodu između tenesita i liapora se odgađa do daljnjega jer je jučerašnji pljusak dobrano natopio posude. Naravno ja sam kriv jer ih nisam maknuo  :ange:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #96 : 20-09-2007, 10:59:14 »
Liapor za sada drži korak sa tenesitom po pitanju zadržavanja vlage. Taman pomislim da se mješavina posušila, no čim izvadim štapić iz mješavine, on dokaže da je vlaga konstantna, suši se samo površinski slo koji isuši vjetar, no predvečer se ponovno sve navlaži, a u jutro je gornji sloj, kao da je zalijan.
PS
Bor u liaporu još djeluje fit, sudim to po mladim izbojima koji se nisu promjenili. Znam da bor ima spore reakcije, no mislim si da bi i mladi izdanci to trebali prije pokazati.

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #97 : 31-10-2007, 13:36:46 »
Ovo sa linka bi Marija i Andrija mogli provjeriti. Ovakvu ponudu još nisam našao, fakat imaju svega.

http://sjeme.hr/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,147/Itemid,31/
Kaštel Stari Zagorski put 25a
tel. 021/230-728


Bila sam do Sjemena u centralnom dućanu u Splitu i morala sam mu slovkat e-k-s-p-a-n-d-i-r-a-n-a  glina a onda je zatresao glavom da oni to ne drže....  :tup: ali kao možda ima u skladištu...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #98 : 05-11-2007, 07:55:27 »
Bila sam do Sjemena u centralnom dućanu u Splitu i morala sam mu slovkat e-k-s-p-a-n-d-i-r-a-n-a  glina a onda je zatresao glavom da oni to ne drže....  :tup: ali kao možda ima u skladištu...

...  :histerical: , to me podsjetilo kad sam ja u trgovini građevnim materijalom tražio elastificirani polistiren - stiropor koji ima određena elastična svojstva... pitam ja tipa: imate li elastificiranog stiropora? a on meni mudro odgovori: ...je gospon, svi su vam plastificirani!! (pritom je mislil na pvc omot u koje su ploče pakirane)...

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #99 : 26-11-2007, 17:01:58 »
Tenisita kako stvari stoje nema za kupiti u Splitu i okolici, prema našim saznanjima....

Liapora ima za kupiti u dućanu Intermont2 koji se nalazi na brzoj cesti između Solina i Sućurca.
50 litara - 80 kuna
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #100 : 26-11-2007, 17:08:45 »
Liapor je stvarno nevjerovatan - u ovoj našoj mješavini od 75% kad uliješ vodu odmah sve prolazi, divota  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline MARKO

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #101 : 26-11-2007, 17:12:35 »
Ma znam.. ali ja se slomijem za nac obicnu zemlju na korculi a kamo li taj liapol..  nema mi druge nego za split.. ili mozda zamolim koju cvjecaru u korculi da mi naruce.. vidit cu..

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #102 : 26-11-2007, 17:15:45 »
Ma znam.. ali ja se slomijem za nac obicnu zemlju na korculi a kamo li taj liapol..  nema mi druge nego za split.. ili mozda zamolim koju cvjecaru u korculi da mi naruce.. vidit cu..

Mi smo liapor teško našli i u Splitu. To nije nešto čega ima u cvjećarama nego u dućanima sa građevinskim materijalom.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline MARKO

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #103 : 26-11-2007, 17:18:20 »
Ajme još gore.. Ma ja mislim da cu ito u vađenje sa dobrom starom pržinom sa cu kad dodjem do liapola pocet prakticirat njega.. jer ako cu cekat da nađem liapol strah me da cu zakasnit i ostat bez borova..

Offline Marija

Odg: Što je baked loam?
« Odgovori #104 : 26-11-2007, 17:27:50 »
Ma ja mislim da cu ito u vađenje sa dobrom starom pržinom

Pržinom?! Misliš na šljunak?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai