Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!  (Posjeta: 24281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #15 : 19-03-2007, 14:38:50 »
Kao da je to i bitno! Nemojmo liječiti ego na takvim bezveznim stvarima. To je sve sporedno. Meni osobno su bitne jedino biljke, a kako će bilo tko bilo koga zvati i zašto...I don t give a f..k
Ma naravno da je tako ... :smile:

samo kažem da novinari vole raditi reportaže bez da se prethodno raspitaju o temi.
Na jednom gostovanju na lokalnoj televiziji nas je novinar sav uvjeren u svoju pamet upitao: Da li pričate s bonsaima i puštate im glazbu?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Kre

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #16 : 19-03-2007, 14:50:55 »
Pa i meni je to pomalo smiješno, moram priznat. Hvatate se tu za kojekakve nes(p)retne izraze kao da ljudi znaju o čemu pričaju.  :mdr:
Ako ste već skloni pljuvanju, recite onda " Jao Krešica, al ga s...š, sve u šesnaest, ... " .  :smile:

Budimo realni, bilo kakva promocija ovog predivnog hobija je bolja od nikakve, i svi se ionako bavimo time prvenstveno iz vlastitog gušta. Meni je jedino žao što nisu na kraju priloga objavili kontakt telefon i web adresu kluba, ali, bože moj, ko će htjet, naći će nas.

Zen budizam neide sa ego tripovima, gorčinom, jalom, i sličnim hrvatskim sportovima.
Prihvatite bonsai kao stil života, biti će nam svima ljepše!
 :jap:

Offline Andrija Zokić

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #17 : 19-03-2007, 15:03:04 »
Jedan mudrac je rekao: "Kada bi netko spomenuo zutu boju i kada bi svi znali na koju zutu on tocno misli, svijet bi bio sretan". Bitno je znati sto je sto i tko je tko.
Meni ne smeta to sto je on rekao da postoje tri majstora jer ja znam koliko tu majstora ima. I vjerujem Sandevu kada kaze da ga nije briga da li je majstor ili ne. Svatko sa ovoga foruma moze se neupucenoj osobi hvaliti da je majstor. To uopce nije problem. Meni je zao tih neupucenih jer ispadaju prevareni. Iz postovanja prema pravim majstorima nemojmo se nazivati majstorima.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #18 : 19-03-2007, 15:08:11 »
Pa i meni je to pomalo smiješno, moram priznat. Hvatate se tu za kojekakve nes(p)retne izraze kao da ljudi znaju o čemu pričaju.  :mdr:
Ako ste već skloni pljuvanju, recite onda " Jao Krešica, al ga s...š, sve u šesnaest, ... " .  :smile:

Budimo realni, bilo kakva promocija ovog predivnog hobija je bolja od nikakve, i svi se ionako bavimo time prvenstveno iz vlastitog gušta. Meni je jedino žao što nisu na kraju priloga objavili kontakt telefon i web adresu kluba, ali, bože moj, ko će htjet, naći će nas.

Zen budizam neide sa ego tripovima, gorčinom, jalom, i sličnim hrvatskim sportovima.
Prihvatite bonsai kao stil života, biti će nam svima ljepše!
 :jap:
Potpisujem Krešićin tekst. Čovjek govori. Ko ima uši da čuje, čuti će! Dvanaest bodova za Krešu. Krešo  tvelf poinc, L Krešooo duz puan

Offline marinko beg

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #19 : 19-03-2007, 15:11:15 »
Spiker je spomenuo tri majstora.
Spiker je pokazao  očerupanu margotu  kineskog brijesta kao da je ono bonsai  :smile:
Čovjek ne zna ne možeš mu zamjeriti...
Meni to sve vise lici na penjing nego na bonsai.Mozda oni teze ka kineskoj kulturi uzgajanja minijaturnih drva.

M

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #20 : 19-03-2007, 15:11:49 »
Jezuš koliko priče zbog jedne riječi :rofl: Novinar je dečko od možda 23 godine i odšacao je ko nama prisutnim telcima početnicima pomaže i objašnjava osnove i toga je proglasio majstorom. Obična terminološka nezgrapnost. Nije naime naglasio da su tu u pitanju pojasevi kao u karateu pa tako i majstor može biti prvi dan, drugi dan...treči pa tako sve do mjesec dana ako ne i godinu :mdr:
Krešica uvijek naglašava da smo svi mi u Hr. početnici, neko veći neko manji, a neko zauvijek :mdr:

Offline Marija

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #21 : 19-03-2007, 15:14:12 »
Jedan mudrac je rekao: "Kada bi netko spomenuo zutu boju i kada bi svi znali na koju zutu on tocno misli, svijet bi bio sretan".
Meni ne smeta to sto je on rekao da postoje tri majstora jer ja znam koliko tu majstora ima. I vjerujem Sandevu kada kaze da ga nije briga da li je majstor ili ne. Svatko sa ovoga foruma moze se neupucenoj osobi hvaliti da je majstor. To uopce nije problem. Meni je zao tih neupucenih jer ispadaju prevareni. Iz postovanja prema pravim majstorima nemojmo se nazivati majstorima.
Slažem se s Andrijom!

Inače, moji komentari nisu bili zlonamjerni pa me smeta nepotrebno spominjanje ego - tripa, samo radi iznošenja drukčijeg mišljenja! Kvaliteta je bitna kategorija kako kod promocije tako i kod bonsaija. Bolje imati 1 dobar bonsai nego 1000 mallsaija.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #22 : 19-03-2007, 15:27:18 »
Dajte vi radije skoknite na onaj topic sa Galovom bukvom pa prokomentirajte moj prvi virtual u životu :klanja se:
Pustimo sad rasprave o pojasevima u bonsaiu :lol:
Ja osobno imam bijeli :mdr:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #23 : 19-03-2007, 15:38:29 »
Jedan mudrac je rekao: "Kada bi netko spomenuo zutu boju i kada bi svi znali na koju zutu on tocno misli, svijet bi bio sretan".
Meni ne smeta to sto je on rekao da postoje tri majstora jer ja znam koliko tu majstora ima. I vjerujem Sandevu kada kaze da ga nije briga da li je majstor ili ne. Svatko sa ovoga foruma moze se neupucenoj osobi hvaliti da je majstor. To uopce nije problem. Meni je zao tih neupucenih jer ispadaju prevareni. Iz postovanja prema pravim majstorima nemojmo se nazivati majstorima.
Slažem se s Andrijom!

Inače, moji komentari nisu bili zlonamjerni pa me smeta nepotrebno spominjanje ego - tripa, samo radi iznošenja drukčijeg mišljenja! Kvaliteta je bitna kategorija kako kod promocije tako i kod bonsaija. Bolje imati 1 dobar bonsai nego 1000 mallsaija.
Draga Mare!  :love: Nisam niti mislio da je komentar zlonamjeran, a što se spominjanja ego tripa tiče, to ide SVE NAS. Ljudi, kao da je to važno. Meni ne treba da me se ikako zove osim po imenu! Ili prezimenu, ukoliko mi se netko službeno obraća. Ostalo je nebitno. Tko je koliko dobar u tome što radi neće presuditi nikakve izmišljene titulice i pjesnički sročena imena, nego kvaliteta i ljepota drveća koje ima ili koje će jednoga dana imati. Možete me zvati Sebastijan, neki kažu Sebo, a neki samo S. A može i Spajdermen.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #24 : 19-03-2007, 15:40:28 »
Jezuš koliko priče zbog jedne riječi :rofl: Novinar je dečko od možda 23 godine i odšacao je ko nama prisutnim telcima početnicima pomaže i objašnjava osnove i toga je proglasio majstorom. Obična terminološka nezgrapnost. Nije naime naglasio da su tu u pitanju pojasevi kao u karateu pa tako i majstor može biti prvi dan, drugi dan...treči pa tako sve do mjesec dana ako ne i godinu :mdr:
Krešica uvijek naglašava da smo svi mi u Hr. početnici, neko veći neko manji, a neko zauvijek :mdr:
Točno. Bravisimo. :great:

Offline Marija

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #25 : 19-03-2007, 15:44:50 »
Ja sam za forum sa različitim mišljenjima, ali ne za forum sa bespotrebnim tenzijama!

Treba uzeti u obzir da ovje imamo samo pisanu riječ koja nema intonacije i da lako dođe do toga da se krivo razumijemo! Ali ne treba biti ni tako osjetljiv i hvatat se za svaku riječ .... generalno gledano nitko ovdje nije zlonamjeran ...  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline marinko beg

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #26 : 19-03-2007, 15:46:56 »
Samo da kazem sta mislim.Po meni je tebi ipak najvaznije ucenje a tek onda slava,sto ne bih mogao da recem za druge.Dakle tebe itekako respektiram iako te ne poznam.
M

Offline Kre

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #27 : 19-03-2007, 15:52:56 »
Sorry Marija, nisam mislio na nikog posebno, samo sam naveo klasične discipline u forumskim sportovima.  :mdr:

Ja respektiram sve ljude !

 :jap:

Offline Aleksa

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #28 : 19-03-2007, 21:30:30 »
Spiker je spomenuo tri majstora.
Spiker je pokazao  očerupanu margotu  kineskog brijesta kao da je ono bonsai  :smile:
Čovjek ne zna ne možeš mu zamjeriti...

Jeste, gledao sam snimak kod druga! Bas sam se lijepo nasmijao... Covjek ozbiljno obucen, kao da pricao o nekoj kataklizmi, a pored njega onaj jadnicak!  :rofl: :rofl:

Offline Pinus

Odg: Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!
« Odgovori #29 : 20-03-2007, 11:29:41 »
A Tebe su isto izmesarili. Jedino što si fotogeničan :mdr:

Hmmm ... pa mogao se Hrvoje malo počešljatihttp://i66.photobucket.com/albums/h276/DianneOnly/wink3.gif
Bonsai klub Zagreb na TV!!!!!!!!


On se ne češlja, ekcentričan je. Nije sad na big braderu, pa da mora glumit.