Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein  (Posjeta: 13757 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Igor

Odg: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein
« Odgovori #15 : 08-12-2008, 20:59:26 »
Aha ko kumice na placu, uvijek ti uz dobru mrkvu proba uvaliti i neku manje dobru :happy2: To je  zabavno

Da Done, samo se ti smiji ... bila je to ziva borba dok sam ga uspijeo nagovoriti da mi proda mahaleba!  :mad3:

Offline Marija

Odg: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein
« Odgovori #16 : 08-12-2008, 21:04:44 »
Aha ko kumice na placu, uvijek ti uz dobru mrkvu proba uvaliti i neku manje dobru :happy2: To je  zabavno

Da Done, samo se ti smiji ... bila je to ziva borba dok sam ga uspijeo nagovoriti da mi proda mahaleba!  :mad3:

Hmmm ... a možda je on toliko dobar trgovac da ti samo misliš da ti je on to jedva prodao  :hihihi: :gigle:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Igor

Odg: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein
« Odgovori #17 : 08-12-2008, 21:27:21 »
Da moguce, nebi me cudilo  :mdr: Ali reci mi ti - kako se ti svidja stablo od moga mahaleba?

Offline Marija

Odg: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein
« Odgovori #18 : 09-12-2008, 08:21:00 »
Da moguce, nebi me cudilo  :mdr: Ali reci mi ti - kako se ti svidja stablo od moga mahaleba?

Rašeljka odlično i obilno baca nove izboje ... jedino moraš paziti sa nametnicima, ispušta nekakve sokove i nametnici je često napadaju.

Mislim da ona nije baš stablo za neke literati verzije, tako da bi je možda mogao skratiti ... ali ima još vremena za razmišljanje o tome  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein
« Odgovori #19 : 09-12-2008, 12:32:28 »
Aha ko kumice na placu, uvijek ti uz dobru mrkvu proba uvaliti i neku manje dobru :happy2: To je  zabavno

Da Done, samo se ti smiji ... bila je to ziva borba dok sam ga uspijeo nagovoriti da mi proda mahaleba!  :mad3:

Šalim se malo. To što on radi je fenomenalno. Odlična ideja, dobra zarada, posao koji možeš voljeti, doza otkačenosti, ukratko fenomenalno.
Ima mnogo ljudi koji bi jamadori, a ne da im se pentrati, nemaju kondicije, nemaju vremena, ne da im se kopati i slično. NJima super.
 A super je i njemu jer poljoprivredom sasvim sigurno ne bi zaradio toliko koliko može zaraditi jamadorijima, a osim toga, druži se s ljudima koji imaju iste interese, bavi se poslom koji voli, na zraku je... ukratko, takve bi si umirovljeničke dane svako poželio.

Offline Igor

Odg: Yamadori zvijezda Wolfgang Käflein
« Odgovori #20 : 09-12-2008, 13:25:11 »
Rašeljka odlično i obilno baca nove izboje ... jedino moraš paziti sa nametnicima, ispušta nekakve sokove i nametnici je često napadaju.

Mislim da ona nije baš stablo za neke literati verzije, tako da bi je možda mogao skratiti ... ali ima još vremena za razmišljanje o tome  :hihihi:

Da i ja to mislim. Literati nije prirodni stil ovoga stabla. Gornji dio se je svejedno osusio, tako da ce mahaleb jednog dana nizi biti.

Aha ko kumice na placu, uvijek ti uz dobru mrkvu proba uvaliti i neku manje dobru :happy2: To je  zabavno

Da Done, samo se ti smiji ... bila je to ziva borba dok sam ga uspijeo nagovoriti da mi proda mahaleba!  :mad3:

Šalim se malo. To što on radi je fenomenalno. Odlična ideja, dobra zarada, posao koji možeš voljeti, doza otkačenosti, ukratko fenomenalno.
Ima mnogo ljudi koji bi jamadori, a ne da im se pentrati, nemaju kondicije, nemaju vremena, ne da im se kopati i slično. NJima super.
 A super je i njemu jer poljoprivredom sasvim sigurno ne bi zaradio toliko koliko može zaraditi jamadorijima, a osim toga, druži se s ljudima koji imaju iste interese, bavi se poslom koji voli, na zraku je... ukratko, takve bi si umirovljeničke dane svako poželio.

Da, od toga se nemoze zivjeti. Ali ako si pensionist, onda je to sigurno dobra mogucnos jos dodatno koji euro zasluziti.  :yes:
Ja inace radije sam kopam stablo, nego da si od nekoga kupujem. Samo to, sto on u vrtu ima - to je prva liga.  :drooling: