Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Yamadori bukva  (Posjeta: 45693 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marinko beg

Yamadori bukva
« Odgovori #15 : 18-03-2007, 16:22:09 »
Evo moje vizije ove vrhunske bukve.Ovo je itekako izvedljivo,i to mozda za samo 5 godina!
Eto Gal,pa ako ti bukva ugine,(ne daj bog)mozes se dodatno jesti! :lol:

M

Offline Andrija Zokić

Yamadori bukva
« Odgovori #16 : 18-03-2007, 19:17:05 »
Evo moj virtual vrlo slican kao Begov, samo s malo njeznijom krosnjom. Nedostaje na ovim virtualima straznje grane koje daju dubinu krosnji. To bi mi bilo lakse nacrtati na papiru nego na kompjuteru, ali bi duze trajalo.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Yamadori bukva
« Odgovori #17 : 18-03-2007, 20:53:29 »
Pa dobro kako radite te viruale ? Fotoshop ili što?

No back to topic, meni i na jednom i na drugom virtualu bukva izgleda kao da se popiknula, nekako neuravnoteženo. Ne velim da ja mogu bolje, samo primjećujem. Kako bi bilo da se malo nagne unatrag?

Offline Andrija Zokić

Yamadori bukva
« Odgovori #18 : 18-03-2007, 21:36:09 »
Pa dobro kako radite te viruale ? Fotoshop ili što?

Koristim nekad Photoshop i nekad Corel Painter (odlican za crtanje sa grafickim tabletom).

No back to topic, meni i na jednom i na drugom virtualu bukva izgleda kao da se popiknula, nekako neuravnoteženo. Ne velim da ja mogu bolje, samo primjećujem. Kako bi bilo da se malo nagne unatrag?

Ona i jest nekako neuravnotezena ali ponekad ne mozes protiv prirode. I za kaskade bi se moglo reci da su "neuravnotezene". Sigurno jos postoje opcije ali su nama pale na pamet slicne. Probaj ti isto nesto nacrtat pa kud puklo ... :yes:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline marinko beg

Yamadori bukva
« Odgovori #19 : 19-03-2007, 00:43:57 »
Pa dobro kako radite te viruale ? Fotoshop ili što?

Ja jos ne znam kako da pravim virtuale,pa se snalazim sa crtanjem.Nemam cak ni dovoljno boja,ali barem predocujem moju viziju.

M

Offline gal

Yamadori bukva
« Odgovori #20 : 19-03-2007, 07:48:52 »
Molim te za visinu i promjer nebarija.
M

Ako ste već primjetili preko vikenda sam offline. Kako radno vrijeme provodim ispred kompa, izbjegavam to činiti i doma (doma još i imam modemsku vezu...tu su još i obiteljske obaveze, klinci, kuća, okućnica, traženje yamadorija, presađivanje, orezivanje, žičenje.....). Za napraviti dobar virtual treba vramena (barem meni), čega  trenutno nemam, tako da ne ljutite (radit ću virtuale preko ljeta). Zahvaljujem svima na prijedlozima oblikovanja...  :great:
Budem danas izmjeril...

Offline marinko beg

Yamadori bukva
« Odgovori #21 : 19-03-2007, 10:00:58 »
Za napraviti dobar virtual treba vramena (barem meni), čega  trenutno nemam, tako da ne ljutite (radit ću virtuale preko ljeta). Zahvaljujem svima na prijedlozima oblikovanja...  :great:
Budem danas izmjeril...

Ma tko se ljuti covjece,ti si super!Svako malo nas iznenadis sa stvarno dobrim yamadorijima,a stvarno mi je zao za onaj tvoj bor.Gdje si ti zapravo?U klubu ili samostalno?

M

Offline Marija

Yamadori bukva
« Odgovori #22 : 19-03-2007, 10:03:29 »
Gdje si ti zapravo?U klubu ili samostalno?
Kao da je bitno je li u klubu ili ne, barem ovdje u Hravtskoj u ovoj situaciji. :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline marinko beg

Yamadori bukva
« Odgovori #23 : 19-03-2007, 10:10:43 »
Gdje si ti zapravo?U klubu ili samostalno?
Kao da je bitno je li u klubu ili ne, barem ovdje u Hravtskoj u ovoj situaciji. :smile:
Nije bitno,nego se covjek razumije u yamadorije kao da ga je netko naucio.You're naturall!! :great:

M

Offline Marija

Yamadori bukva
« Odgovori #24 : 19-03-2007, 10:27:41 »
Nije bitno,nego se covjek razumije u yamadorije kao da ga je netko naucio.You're naturall!! :great:
Prije bih rekla da su neke stvari su nenaučljive ili ih imaš ili ih nemaš.  :smile: If you know what I mean...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline marinko beg

Yamadori bukva
« Odgovori #25 : 19-03-2007, 10:31:44 »
Nije bitno,nego se covjek razumije u yamadorije kao da ga je netko naucio.You're naturall!! :great:
Prije bih rekla da su neke stvari su nenaučljive ili ih imaš ili ih nemaš.  :smile: If you know what I mean...
I to je istina. :glasses:
M

Offline gal

Yamadori bukva
« Odgovori #26 : 19-03-2007, 10:35:55 »
Presramežljiv sam za klubsko djelovanje!  :glasses:

Offline Marija

Yamadori bukva
« Odgovori #27 : 19-03-2007, 10:42:01 »
Presramežljiv sam za klubsko djelovanje!  :glasses:

Učlani se kod nas, možeš biti dopisni član  ;)
a osim toga mi smo ionako djelujemo samo sezonski, pa ti neće bit opterećenje  :rofl:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Yamadori bukva
« Odgovori #28 : 19-03-2007, 10:49:20 »
Presramežljiv sam za klubsko djelovanje!  :glasses:

Učlani se kod nas, možeš biti dopisni član  ;)
a osim toga mi smo ionako djelujemo samo sezonski, pa ti neće bit opterećenje  :rofl:

Pa zar nismo upravo ovdje na forumu svi jedan klub, i svi dopisni članovi!  :smile:

Offline Marija

Yamadori bukva
« Odgovori #29 : 19-03-2007, 10:57:26 »
Pa zar nismo upravo ovdje na forumu svi jedan klub, i svi dopisni članovi!  :smile:
Ponekad smo kao klub, a ponekad smo kao kokošinjac  :smile:

A poziv u DBK je naravno bila šala  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai