Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO  (Posjeta: 19557 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #15 : 04-02-2009, 15:13:38 »
From: Opcina Bistra [mailto:opcina-bistra@zg.t-com.hr]
Sent: Wednesday, February 04, 2009 2:57 PM

Poštovani,

Obavještavamo Vas da je rezerviran termin 2., 3. i 4.10.2009. godine u Kulturnom centru Bistra za radionicu talijanskog bonsai majstora. Također molimo da nas neposredno prije kontaktirate kako bi potvrdili navedeni termin.

Pozdrav.


Ono na što moramo računati je:
1) Kako će proči 3 JIE konvencija (dojam)
2) Izborna je godina i doći će do smjene načelnika (vjerojatno)

Mozda ce novi nacelnik proglasiti Invernizzija kao osobu nepozeljnu u Bistri...  :mdr:

Sve je moguće  :beurk:

No ja vjerujem u najbolji ishod  :chinaman:

Offline Marija

Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #16 : 04-02-2009, 16:25:33 »
Iskreno ne brinem se ... ako načelnika i smjene ... toliko pozitivne energije će otvoriti neka druga vrata, ako se ta zatvore.  :bravoPrika:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #17 : 04-02-2009, 17:47:23 »
Iskreno ne brinem se ... ako načelnika i smjene ... toliko pozitivne energije će otvoriti neka druga vrata, ako se ta zatvore.  :bravoPrika:

Naravno. Mi smo vec razradili neke tehnike krijumcarenja ljudi (i prepelica) preko granice...  :idiot:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #18 : 04-02-2009, 21:03:08 »
Iskreno ne brinem se ... ako načelnika i smjene ... toliko pozitivne energije će otvoriti neka druga vrata, ako se ta zatvore.  :bravoPrika:

Naravno. Mi smo vec razradili neke tehnike krijumcarenja ljudi (i prepelica) preko granice...  :idiot:
Nema brige, Don se već ponudio za dogovoriti po potrebi rezervni prostor. A ukoliko i to ne bi upalilo, uvijek nam ostaje vrtno druženje u Novakima ili gdje već

Offline DonQuijote

Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #19 : 04-02-2009, 23:22:18 »
Rezerva stoji, samo ipak treba unaprijed najaviti. Što se tiče Bistre, ne bi bilo loše otići kod načelnika sa nekom vrstom ugovora. Reci mu da je to ozbiljan projekt i da Invernizzi traži da sve bude na papiru i nek se načelnik potpiše u ime opčine, tek toliko... onda s tim možeš doći eventualno novom načelniku i pozvati se na ugovor.
... iako, ne vjerujem da bi neko iz čista mira sabotirao takav projekt, kad već postoji prostor, treba ga iskoristiti.

Offline Marija

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #21 : 13-05-2009, 08:36:01 »
Dolazak Marca Invernizzija do daljnjega je OTKAZAN.

Offline Anna

Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #22 : 13-05-2009, 12:03:20 »
Aaaaa, neeeeee. Dovraga. Tko je idući na redu za konvenciju?

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #23 : 22-05-2009, 08:32:40 »
Dolazak Marca Invernizzija do daljnjega je OTKAZAN.

Daljnjeg se misli na...
>neki primjeren materjal u kondiciji za demo jer krajnje je glupo zvati nekog i dati mu nerekuperirano drvo.... neka me S ispravi ako griješim... HR još nije dozrela... no na odličnom je putu.... >na kraju krajeva, svi koji nekud dolaze raditi demo... moraju na ćemu imati i raditi
.... >pa makar se i zaprašili....

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #24 : 22-05-2009, 09:14:41 »
Dolazak Marca Invernizzija do daljnjega je OTKAZAN.

Daljnjeg se misli na...
>neki primjeren materjal u kondiciji za demo jer krajnje je glupo zvati nekog i dati mu nerekuperirano drvo.... neka me S ispravi ako griješim... HR još nije dozrela... no na odličnom je putu.... >na kraju krajeva, svi koji nekud dolaze raditi demo... moraju na ćemu imati i raditi
.... >pa makar se i zaprašili....
Vidim da postoje nejasnoće oko otkaza Invernizzija...dakle, Mario je pokušao objasniti pa se priključujem...Invernizzi je isključivo otkazan zbog toga što nema dovoljno dobrog materijala za njega, to jest, što friško iskopani materijal još nije sazrio za rad. Invernizzi je tehnički izuzetno dobar i to bi trebalo od njega moći i vidjeti. Nije ideja organizirati demo na  štapićima iz rasadnika i grmekima iskopanima uz cestu. Toga amaterizma već u HR do sada ima dovoljno i mislim da takve demonstracije ljudi mogu vidjeti u organizacijama nekih drugih klubova u HR.
Težimo nečemu sasvim drukčijem i to ćemo i postići.
Eto, to je cijela istina.
A ako je dovesti Invernizzija u Zagreb na kavu i da malo porazgovaramo u bonsaiju...to smo mogli.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #25 : 22-05-2009, 09:18:42 »
Uostalom, sve dalje je s Marcom već dogovoreno, sve ove odluke koordinirane su s njim.
O svim novim terminima obavijest će postojati kada dođe vrijeme.

U Mariovom postu sve je prekrasno zorno pokazano linkovima. Tome, gotovo da i ne treba komentara.

Offline Marija

Odg: Marco Invernizzi, Zagreb, Bistra, 2.-3.-4. X. 2009 - OTKAZANO
« Odgovori #26 : 22-05-2009, 09:44:49 »
Sve je OK što ste napisali i mislim da je to potpuno jasno i da je odluka dobra i ne znam zašto se opravdavati javno....

... ako netko treba razgovarati o nečemu onda su to dvije skupine ljudi koje organiziraju događanja  - BKZ i DBK. To funkcionira uredu a ostalo me ni ne zanima.

 :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai