Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ostrya carpinifolia - crni grab No:1 prezentacija  (Posjeta: 10587 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Ostrya carpinifolia - crni grab No:1 prezentacija
« Odgovori #15 : 16-02-2009, 11:54:26 »
A da oboje čakulate negdje drugdje.... mislim kad već ne komentirate drvo  :tuptup:
Ma drvo je mrak. Ja ga vidio uživo! Ima dosta mogućnosti i biti će vrlo efektno. samo da se primi jer imam nekakva čudna podijeljena iskustva s ostrijama, nekad znaju biti razmažena derištad

Da i ja imam svakakvih dogodovština sa prošlosezonskim, od toga da su bacale ko lude i kolko god sam ih cvikao, one bi ponovno poludile, do onih koje su počele tjerati tek u 7mj i ostale na 2-3 nova listića, no sad imaju puno pupova koji će se otvoriti kroz koji dan ili bar uskoro.

Offline helleborus

Odg: Ostrya carpinifolia - crni grab No:1 prezentacija
« Odgovori #16 : 16-02-2009, 12:04:46 »
A kad si to izvadio? Izgleda odlično. Pokret super, sužavanje super, kora mrak. Ima nebari?

U subotu.
Ima nebari, pa kaj ga ne vidiš  :mdr:
Tak je kak je.... super to izgleda u živo iako nema postrano korijenje ko neka drva u japanskim slikovnicama za odrasle naivce  :quiet:

Samo nek se primi....  :molitva:

Ma vidim ja kak se širi prema dole, sam sam se pitala ima li nekaj površinskog korijenja?!

I ja velim...sam nek se primi. Bit će to mrak drvo.  :worthy:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Ostrya carpinifolia - crni grab No:1 prezentacija
« Odgovori #17 : 16-02-2009, 12:08:11 »
...ima li nekaj površinskog korijenja?!

I ja velim...sam nek se primi. Bit će to mrak drvo.  :worthy:

Nema površinskog korjenja, no kvrgavost samog debla je privlačna i glumi neku razvedenost... budeš vidjela.

Sad si razmišljam da mu sklepam neki mini plastenik, da bude u svojoj mikroklimi i zaštićen od vjetra. Baš mi je sladak  :molitva:

Offline Goran Cajko

Odg: Ostrya carpinifolia - crni grab No:1 prezentacija
« Odgovori #18 : 16-02-2009, 15:41:11 »
Ak bu živel, onda bi ga rezal ovak...