Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ja ipak nisam ubojica :)  (Posjeta: 3854 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Ja ipak nisam ubojica :)
« : 21-03-2007, 10:51:31 »
Drvca izvađena u isto vrijeme, držao sam na istom mjestu. Očito im je bilo pretoplo iako prostor nije grijan. Jedna bukvica je već potpuno zelena, a dvije nisu davale znakove života pa sam mislio da sam ih ubio.
Za jednu mi ne bi bilo jako žao jer je smiješna, ali ipak mi je draga jer je prva koju sam izvukao, ali za "Đuru" sam se htio živ pojesti.
Ja bedak sam ga izvadio, orezao i odmah ožičio...ma ne ožičio nego još gore, nategnuo jednu granu do granice pucanja. Sada znam da je brzopletost majka svih ubojstava :mdr:
Ali Đuro se pokazao pametnijim od mene. Dugo, dugo je mirovao i napokon, usprkos mojim diletantskim pogreškama ipak preživio.
Ovaj put mi je oprostio a ja sam mu obećao da više nikada neću griješiti, ni prema njemu, niti prema drugim drvcima. :mdr:

Zbrkanog li posta  :whistle: Sve u svemu, baš sam sretan što nisam ubojica :yipi:

Offline Marija

Odg: Ja ipak nisam ubojica :)
« Odgovori #1 : 21-03-2007, 11:11:02 »
Čista lirika  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Kre

Odg: Ja ipak nisam ubojica :)
« Odgovori #2 : 21-03-2007, 11:15:40 »
Imenjače, bukve ti zadnje tjeraju, i iz iskustva, nikad ne bacaj materijal, neka su mi drva "oživila" u kolovozu, uvijek ih nastavi zalijevati još barem šest mjeseci, nemaš što izgubit.

 :jap:

Offline Aleksa

Odg: Ja ipak nisam ubojica :)
« Odgovori #3 : 22-03-2007, 22:19:29 »
Imenjače, bukve ti zadnje tjeraju, i iz iskustva, nikad ne bacaj materijal, neka su mi drva "oživila" u kolovozu, uvijek ih nastavi zalijevati još barem šest mjeseci, nemaš što izgubit.

 :jap:

Ja imam jednu bukvu, doduse ne bonsai, ali svake godine mi olista sredinom maja (5. mjesec)!