Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kritika za oblikovanje stabla sa alatom  (Posjeta: 3588 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mansa12

Kritika za oblikovanje stabla sa alatom
« : 01-04-2009, 20:28:31 »
Danas sam malo radio na moja stabla i to prvi put za alatom za drilanje. Iznenadio sam se pozitivno kako je to ispalo. Najpre sam obrabotio dren na mesta gde sam kratio i sasekao nepotrebne grane.

Offline mansa12

Odg: Kritika za oblikovanje stabla sa alatom
« Odgovori #1 : 01-04-2009, 20:34:53 »
Zatim sam radio vrh jednom od mojih drazih primeraka i nisam se osudio bilo sta drugo raditi na njemu pre nego sto dobijem i druga misljenja.

Offline mansa12

Odg: Kritika za oblikovanje stabla sa alatom
« Odgovori #2 : 01-04-2009, 20:37:51 »
..i za kraj drilanje drugog graba. Postavio sam i malo losiju sliku graba i drena prije drilanja i sliku graba posle obrade, da se vidi kako je ispalo.

Offline mansa12

Odg: Kritika za oblikovanje stabla sa alatom
« Odgovori #3 : 01-04-2009, 20:41:05 »
..i za kraj kao dodatni zakljucak ovog radnog dana..nikad ne radite drilanje na balkonu. reakcija moje zene je bila  :tuca: :boxing: :P90:

Offline jurica

Odg: Kritika za oblikovanje stabla sa alatom
« Odgovori #4 : 01-04-2009, 21:19:05 »
..i za kraj kao dodatni zakljucak ovog radnog dana..nikad ne radite drilanje na balkonu. reakcija moje zene je bila  :tuca: :boxing: :P90:
To mi je odnekud poznato. :bravoPrika:

Offline Andrija Zokić

Odg: Kritika za oblikovanje stabla sa alatom
« Odgovori #5 : 01-04-2009, 22:42:48 »
Danas sam malo radio na moja stabla i to prvi put za alatom za drilanje. Iznenadio sam se pozitivno kako je to ispalo. Najpre sam obrabotio dren na mesta gde sam kratio i sasekao nepotrebne grane.

Dobro je za prvi put. Nisi nigdje pretjerao sa rezanjem kao što sam ja znao kada sam počinjao drilati. Grab brzo trune tako da mu neko detaljnije drilanje niti ne treba ... bitno da si mu maknuo viškove.
andbonsai.com ~ andbonsai studio