Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Traži se bonsai za film!?  (Posjeta: 3482 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Traži se bonsai za film!?
« : 19-05-2009, 17:38:44 »
Dobili smo na mail, koga zanima nek se javi, pa ću mu na pp poslati kontakt podatke:

poštovani
Za potrebe snimanja jednog filma u potrazi sam za bonsai biljkom/vjerojatno krivi naziv!!!/ prvenstveno japanskog javora ne višeg od 20-25 cm pa molim za pomoć. U slučaju da nema odgovarajućeg, biti će dobar i borić, pinija ili slično naravno te visine.
U očekivanju odgovora srdačan pozdrav


andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Traži se bonsai za film!?
« Odgovori #1 : 27-05-2012, 10:36:28 »
Prošlo je mnogo vremena od ovog prvog posta, u međuvremenu je snimljen film o Maxu Schmellingu.
Njemačkom boxaču koji je svojevremeno bio šampion teške kategorije.
Njegove borbe protiv Joea Luisa su legendarne, također i njegova sudbina nakon što je razočarao Hitlera. Strašno zanimljiva biografija velikog čovjeka. Film se prije nekoliko godina snimao u Zagrebu. Sada sam ga napokon našao na netu.
Jednu od malih uloga glumi i moja azalea. Naime Hitler je Maxu kao vjenčani poklon poslao bonsai uvežen iz japana. Bio je to Javor, ali eto filmašima je i moja jadna azalea bila dobra.
http://www.movie2k.to/Max-Schmeling-subtitled-watch-movie-876491.html

37 minuta, -azalea s nacističkim simbolima :histerical: u Filmu Uwea Bola " Max Schmelling"