Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai alat u MBM-a  (Posjeta: 43794 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #60 : 12-11-2010, 13:43:46 »
done znaš li možda cijenu tog alata u kožnim koricama?
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #61 : 12-11-2010, 13:51:20 »
Ne znam, jednom davno sam zaključio da to nije ono što mi treba i odmah zaboravio cijenu. Inače riječ je o malom kompletu alata kineske proizvodnje. Skuplje, ali daleko bolje rješenje, je kupovati kvalitetan alat komad po komad, ovisno o potrebama

Offline Marija

Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #62 : 12-11-2010, 17:27:49 »
Bio neki dan u MBM-u. Imaju nešto novih posuda po vrlo povoljnim cijenama.  Ima i smiješnih stvari kao recimo bonsai posude u obliku srca :lol:  ali i ozbiljnih kanti kao recimo divovska ovalna koja je prevelika čak i za Sebine gigante. Dimenzije su joj nekih
110 x 80 a košta oko 700 kn.  Meni se to čini strašno jeftino no kako ne mislim imati tak velika drva nisam je kupio.
Od alata više nema stvarno ništa osim nekih preskupih i nepotrebnih škara. Teta mi je rekla da su sav drugi alat prodali ili poslali u neke druge podružnice. Ima još nekoliko kompleta onog kineskog u kožnim koricama ali to mi se ne čini isplativom investicijom.


.... dragi slušatelji, i to je bilo javljanje našeg specijalnog lutajućeg reportera .... iz MBM-a, a do sljedećeg javljanja ostajte nam zdravo i veselo uz najveći hit Dalibora Bruna ....   :whistle: "Drugi joj raspliće kosu, a ja jeee vooooooooooooooooooolim" ....  :whistle:

 :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #63 : 17-11-2010, 17:30:21 »
Evo da se i ja javim sa izvješčem iz Mbm a. :mad3: Ima bonsai alata navodno Japanskog komadnog al je skup ajmeee, a onaj u kožnoj pernici je također kao japanski i košta prek 800 kuna, naime do nedavno sam mislio da mogu bez alata za bonsI snalazeči se raznoraznim škarama i klještima, al neeee ni u ludilu više, neke zahvate mogu samo sanjat dok ne nabavim nešto konkretno od klješta i škara. Neznam meni je puno 500kuna izdvojit za klješta ili škare, možda nekome nije.Zato pitam ima li itko ikakvu ponudu za mene, znam da ima Mario i ne sumnjam u kvalitetu, al za poćetak škare sa onim ušima i klješta za rezanje grana pokraj debla.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline jurica

Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #64 : 17-11-2010, 17:37:26 »
Pogledaj na ebay-u ,ima tamo svašta , ali Japanski alat nije ništa jeftiniji nego kod nas i još si uračunaj poštarinu pa ti vidi.
U Italiji je skuplje nego kod nas , a koje su cijene u sloveniji neznam.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #65 : 17-11-2010, 17:40:32 »
Možda zna Tijek kakve su cijene, ma snači ču se. Naj vjerojatnije malo pomalo kupvat od Maria.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #66 : 05-04-2011, 11:23:48 »
Bio sam u Mbm-u sa parama i kad tamo ona vitrina je prazna , nema više tog alata.Pitao sam blagajnicu da gdje je, nije kontala o čemu pričam i da su sve prodali kao i one velike javore.Pa na kraju se nadam tko god da ih je kupio da ta drva neče propast nego se obnovit.Sad sam osuđen na e bay.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Mislav

Odg: Bonsai alat u MBM-a
« Odgovori #67 : 05-04-2011, 12:19:47 »
Ja sam kupio wire cutter i concave cutter na ebayu od ovoga: http://www.auctiva.com/stores/viewstore2.aspx?id=1131010&styleid=12&siteid=0 čini mi se najjeftiniji japanski alat na ebayu i dostava besplatna