Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Rezna ploča s lancem  (Posjeta: 8711 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Rezna ploča s lancem
« : 10-06-2009, 12:05:19 »
Rezna ploča za kutnu brusilicu sa lancem,
GRAMAT, Radnička cesta, Zagreb,
fi 115 mm=306 kn

više - http://hbf.my-bonsai.com/index.php?topic=1014.msg28365#msg28365

Ovo nije loše jer je original za fleksericu, ipak, ne volim taj lalac, što misliš da li je bolje rješenje ona kružna pila sa kakvom se radilo na posljednjem okupljanju u Bistri?

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Rezna ploča s lancem
« Odgovori #1 : 10-06-2009, 12:08:58 »
... što misliš da li je bolje rješenje ona kružna pila sa kakvom se radilo na posljednjem okupljanju u Bistri?

Ja sam mišljenja da je, ...jer ima karbidne noževe i ne tupi se ko ova lančana koja nije ni vidija, a koštaju isto....

....znam da nisi mene pital, al eto tak i ja malo da se čujem  :idiot:

Offline DonQuijote

Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #2 : 10-06-2009, 13:36:43 »
Super da si se javio. Čuj a kako se precizno proširi rupa da pila dobro sjedne na fleksu? To mora biti baš dobro napravljeno da se ne izgubi balans jer kod tih brzina može biti opasno ako je pila u excentru.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #3 : 10-06-2009, 13:44:10 »
Super da si se javio. Čuj a kako se precizno proširi rupa da pila dobro sjedne na fleksu? To mora biti baš dobro napravljeno da se ne izgubi balans jer kod tih brzina može biti opasno ako je pila u excentru.

Meni je Majstor za 50 kn proširio rupu. Mjerio je sa nečim kaj otkrije excentar. Sad uskoro ću nositi jednu ploču za Palla pa se pridruži ili nađi nekog tokara kojem vjeruješ, da ti to napravi. A pilu kupiš kad dođeš na kavu u Stenjevec.

Offline DonQuijote

Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #4 : 10-06-2009, 14:01:31 »
OK. pridružiti ću se. Šogi mi se bavi drvom pa ima tih ploča, moram prvo vidjeti da li se štogod da nabaviti preko njega.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #5 : 10-06-2009, 14:06:34 »
...moram prvo vidjeti da li se štogod da nabaviti preko njega.

javi i meni ako je ispod 300 kn

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #6 : 10-06-2009, 16:45:35 »
Super da si se javio. Čuj a kako se precizno proširi rupa da pila dobro sjedne na fleksu? To mora biti baš dobro napravljeno da se ne izgubi balans jer kod tih brzina može biti opasno ako je pila u excentru.

Meni je Majstor za 50 kn proširio rupu. Mjerio je sa nečim kaj otkrije excentar. Sad uskoro ću nositi jednu ploču za Palla pa se pridruži ili nađi nekog tokara kojem vjeruješ, da ti to napravi. A pilu kupiš kad dođeš na kavu u Stenjevec.
I mene računaj.

Offline DonQuijote

Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #7 : 31-07-2009, 12:58:42 »
Jučer sam u Baumaxu vidio takve odgovarajuće za 120 kn, u blizini blagajni gdje je i ostali pribor za drvo.

Offline Marija

Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #8 : 31-07-2009, 13:37:54 »
Jučer sam u Baumaxu vidio takve odgovarajuće za 120 kn, u blizini blagajni gdje je i ostali pribor za drvo.

... jeftinija je samo neznam kakva je po pitanju kvalitete u odnosu na onu iz Gramata?
Jesi je kupio i testirao?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #9 : 31-07-2009, 13:44:43 »
Nisam imao više love. Ali  sam zato kupio i testirao outdoor stol za stolni tenis :jupije: :jupije: Dobar je.

Offline Marija

Odg: Rezna ploča s lancem
« Odgovori #10 : 31-07-2009, 13:49:10 »
Nisam imao više love. Ali  sam zato kupio i testirao outdoor stol za stolni tenis :jupije: :jupije: Dobar je.

uff ... obožavam stolni tenis ...  :haaaahaaaaa:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai