Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Predsjednik BKZ-a  (Posjeta: 10991 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Predsjednik BKZ-a
« : 08-07-2009, 16:06:45 »
Obavještavam članove BKZ-a i ostale zainteresirane da je novi predsjednik BKZ-a dosadašnji podpredsjednik Krešimir Pološki.
Neka vlada beskompromisno, surovo i uvede nas u Europu. Molim, bez neargumentiranih ostavki.  :mdr:

Offline DonQuijote

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #1 : 08-07-2009, 17:50:38 »
Kakve ostavke? O čemu pričaš? Znadeš li ti koliko sam se ja morao truditi da dodjem na ovu funkciju? Izdaje, spačke, malipulacije, urote, potkupljivanja i mnoštvo pregaženih leševa je cijena toga, pa sad da dam ostavku?  Ne dolazi u obzir, sa funkcije ću otići bogat, prisvojiti ću večinu enormnih materijalnih sredstava kojima raspolaže BKZ u suradnji s Čajkom. Kasnije ja namjeravam otići živjeti  na Karibe, a Čajko na Mljet.

Offline Marija

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #2 : 08-07-2009, 19:31:27 »
Ave novi predsjedniče!  :verycool:

P.S. što se tiče buduće seobe bogatog Čajka na Mljet - ulažem prigovor! :idiot:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #3 : 09-07-2009, 07:54:28 »
Živio predsjednik  :great:
Vladaj čeličnom rukom i mudrošću  :chinaman:

Offline Marija

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #4 : 09-07-2009, 13:11:23 »
Predlažem da odmah sazoveš skupštinu i izglasate promjene Statuta prema kojima sve svoje poslove (osim potpisivanja) prenosiš na tajnika, neka on crnči, ti si ipak preCjednik!  :idiot:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #5 : 09-07-2009, 14:10:05 »
Ma kakva skupština? Kakve promjene statuta? Kao da je Adolf nešto puno sazivao skupštine kada je mijenjao zakone.  :gigle:

Offline DonQuijote

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #6 : 28-10-2009, 10:00:34 »
Jučer smo se malo družili sa papa Pallom. Hvala Sebastijanu i Dudi na pozivu, gostoprimstvu, večeri i odličnoj atmosferi. Vi ste super domaćini kad možete postići da se kod vas svi osjećaju ugodno kao da su kod kuće, to je znanje i trud na kojemu vam pomalo zavidim.
 Bilo je zanimljivo kao i obično. Ja bi tog čovjeka mogao slušati danima. Informacija za informacijom , savjet za savjetom, anegdota za anegdotom.
Plijeni pozornost i suvereno vlada društvom.
U jednom sam trenutku pomislio kako smo se zapričali na Hrvatskom i kako je Pall isključen, te kako bismo ga trebali uključiti.  To je trajalo samo trenutak, vrlo kratko vrijeme, pričekao je koliko pristojnost zahtijeva, a onda se sam uključio nekom formom i tako neprimjetno i nenametljivo ponovo preuzeo sve u svoje ruke i svi smo se automatski prebacili na engleski. To mogu samo vrsni kozeri. Svaki put me nanovo oduševi.


A zašto to pišem na ovom topicu? Zato što me je malo posramio kada je rekao što bi sve ja kao predsjednik trebao činiti. Niti moj jadan izgovor da sam predsjednik samo zato što nitko drugi nije mulac da se primi tog posla, nije isprao taj malo gorak okus u  ustima. Morati ću se primiti posla da mi se više nikada ne dogodi tako nešto.
Molio bih vas da mi pomognete idejama i prijedlozima kako bi svi zajedno doprinjeli razvoju kluba. Može na PP, može telefonom a može i ovdje.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #7 : 28-10-2009, 10:06:22 »
...Molio bih vas da mi pomognete idejama i prijedlozima kako bi svi zajedno doprinjeli razvoju kluba. Može na PP, može telefonom a može i ovdje.

Kod mene ima mjesta, svi zaiteresirani su ODMAH dobrodošli na radionicu "Žicanje bjelogorice" ... napominjem SAMO ŽICANJE !!!
.... stiliziranje će biti tek pred sezonu bujanja  :chinaman:

Offline helleborus

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #8 : 28-10-2009, 11:36:52 »
...Molio bih vas da mi pomognete idejama i prijedlozima kako bi svi zajedno doprinjeli razvoju kluba. Može na PP, može telefonom a može i ovdje.

Kod mene ima mjesta, svi zaiteresirani su ODMAH dobrodošli na radionicu "Žicanje bjelogorice" ... napominjem SAMO ŽICANJE !!!
.... stiliziranje će biti tek pred sezonu bujanja  :chinaman:

Eh, koji mudrac. On bi da mu svi namotaju žicu, pa da on grane samo pomiče u proljeće... I on se želi riješiti onog gorkog okusa u ustima da je prelijen žicati  :mdr:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #9 : 28-10-2009, 11:50:06 »
...Molio bih vas da mi pomognete idejama i prijedlozima kako bi svi zajedno doprinjeli razvoju kluba. Može na PP, može telefonom a može i ovdje.

Kod mene ima mjesta, svi zaiteresirani su ODMAH dobrodošli na radionicu "Žicanje bjelogorice" ... napominjem SAMO ŽICANJE !!!
.... stiliziranje će biti tek pred sezonu bujanja  :chinaman:

Eh, koji mudrac. On bi da mu svi namotaju žicu, pa da on grane samo pomiče u proljeće... I on se želi riješiti onog gorkog okusa u ustima da je prelijen žicati  :mdr:

Gle, ja nisam japanski majstor i ne tražim da novaci pomeču moju radionu, niti da skupljaju listiće po podu vrta ili mi okreću šlapice... dajem im jednu neponoviljivu mogučnost... Mogučnost da rade na dobrim drvima i da se nauče žicati, pod budnim okom iskusnijih bonsaista. Ako je tebi to ispod časti, vjeruj mi draga, neki to priželjkuju svim srcem.
To jel sam ja ljen ili ne... govori moj vrt i djela  :turpija:  :love:
 :ljub:

Offline helleborus

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #10 : 28-10-2009, 12:03:35 »
...Molio bih vas da mi pomognete idejama i prijedlozima kako bi svi zajedno doprinjeli razvoju kluba. Može na PP, može telefonom a može i ovdje.

Kod mene ima mjesta, svi zaiteresirani su ODMAH dobrodošli na radionicu "Žicanje bjelogorice" ... napominjem SAMO ŽICANJE !!!
.... stiliziranje će biti tek pred sezonu bujanja  :chinaman:

Eh, koji mudrac. On bi da mu svi namotaju žicu, pa da on grane samo pomiče u proljeće... I on se želi riješiti onog gorkog okusa u ustima da je prelijen žicati  :mdr:

Gle, ja nisam japanski majstor i ne tražim da novaci pomeču moju radionu, niti da skupljaju listiće po podu vrta ili mi okreću šlapice... dajem im jednu neponoviljivu mogučnost... Mogučnost da rade na dobrim drvima i da se nauče žicati, pod budnim okom iskusnijih bonsaista. Ako je tebi to ispod časti, vjeruj mi draga, neki to priželjkuju svim srcem.
To jel sam ja ljen ili ne... govori moj vrt i djela  :turpija:  :love:
 :ljub:

Ljudi mogu biti selektivno lijeni  :ljub: A za šlapice znaš dobro kog si naručio  :quiet:... lišća nema ...to vjetar odnese sve  :quiet:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #11 : 28-10-2009, 12:05:56 »
...Molio bih vas da mi pomognete idejama i prijedlozima kako bi svi zajedno doprinjeli razvoju kluba. Može na PP, može telefonom a može i ovdje.

Kod mene ima mjesta, svi zaiteresirani su ODMAH dobrodošli na radionicu "Žicanje bjelogorice" ... napominjem SAMO ŽICANJE !!!
.... stiliziranje će biti tek pred sezonu bujanja  :chinaman:

Eh, koji mudrac. On bi da mu svi namotaju žicu, pa da on grane samo pomiče u proljeće... I on se želi riješiti onog gorkog okusa u ustima da je prelijen žicati  :mdr:

Gle, ja nisam japanski majstor i ne tražim da novaci pomeču moju radionu, niti da skupljaju listiće po podu vrta ili mi okreću šlapice... dajem im jednu neponoviljivu mogučnost... Mogučnost da rade na dobrim drvima i da se nauče žicati, pod budnim okom iskusnijih bonsaista. Ako je tebi to ispod časti, vjeruj mi draga, neki to priželjkuju svim srcem.
To jel sam ja ljen ili ne... govori moj vrt i djela  :turpija:  :love:
 :ljub:

Ljudi mogu biti selektivno lijeni ....

Opet se hvališ  :tuca:

Offline helleborus

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #12 : 28-10-2009, 12:10:23 »
Jučer smo se malo družili sa papa Pallom. Hvala Sebastijanu i Dudi na pozivu, gostoprimstvu, večeri i odličnoj atmosferi. Vi ste super domaćini kad možete postići da se kod vas svi osjećaju ugodno kao da su kod kuće, to je znanje i trud na kojemu vam pomalo zavidim.
 

Nama je uvijek drago kad nam dođete... pa valjda se to onda i osjeća u zraku.... pa baš nam je bilo dobro juečr s njim i s vama. Opušteno i zanimljivo. A normalo je da razgovor meže nekad i zapet, ali sve u svemu toga je bilo malo.
 S mi kaže da mu je i danas ujutro s Pallom bilo izuzetno ugodno i zanimljivo. Prokomentirali su sva drva. Za neka je ipak priznao da nisu prevelika, nego samo velika. Apsolutni je zaljubljenik u orientalise. Veli da nam biljke izgjdedaju najzdravije od svih u Hr kje je vidio... Čini se da ova naša planinsko-alpska mikroklima jako dobro pogoduje rastu novoiskopanih biljaka, a i onih starih. pa, kad vam bude zatrebala bolnica za biljke javite se, otvaramo kliniku  :molitva:  :dipl:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #13 : 28-10-2009, 12:17:06 »
..... pa, kad vam bude zatrebala bolnica za biljke javite se, otvaramo kliniku  :molitva:  :dipl:


Fala nema potrebe, moje biljke žive u mom vrtu kao u raju i daleko im bila bolnica i klinika i slične ustanove, kao vaš vrt  :molitva:

Offline Andrija Zokić

Odg: Predsjednik BKZ-a
« Odgovori #14 : 28-10-2009, 14:02:07 »
Ajde baš mi je drago da ste se zabavili. Don je sve fino napisao, i predočio atmosferu ... kao da sam bio tamo. :glasses:
andbonsai.com ~ andbonsai studio