Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: samo da ga ne ubijem..  (Posjeta: 8675 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #15 : 08-09-2009, 13:34:48 »
Pričao mi je čovjek da mu je na garaži u posudi od vapna izrastao bor. Znači li to da bi bilo dobro da sadimo borove u čisto vapno? Drveća zaista mogu rasti iz gotovo bilo čega ali ima ono što potječe na rast i bolji razvoj korijenja i ono što osuđuje drvo na čistu borbu za opstankom. Nova istraživanja pokazuju da su propusne mješavine jednostavno bolje (pogledaj npr. pod hidroponija na google).
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline sanja

Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #16 : 08-09-2009, 15:33:57 »
kako rekoh bonsai mi je borac i drzi se jako dobro, ni jedan list mu nije otpao ni pozutio.. :ludilo:
ostavila sam ga sad u toj zemlji ali pazim da nije previse vlazna...malo ga prije podne stavim na sunce..htijela sam ga ici brzo presaditi ali nisam stigla nikud da kupim neku propusnu zemlju ili barem liapor ili tenisit..otisla sam u obliznju poljoprivrednu zadrugu ali nisu imali zemlju za cvijece pa eto moj mali je prisiljen ostati u toj zemlji jos danas...mada mislim da bi jos najbolje bilo ostaviti ga tako do proljeca ali sa jako velikim mjerama opreza oko vlage buduci da se drzi i da nije dozivio neki preveliki sok :chinaman:

i odgovor na marijino pitanje: ne drzim ga na propuhu niti u klimatiziranoj prostoriji..trenutno je u prostoriji gdje je temperatua kojih 21 stupanj ;)
sanja >_<

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #17 : 08-09-2009, 15:45:28 »
..otisla sam u obliznju poljoprivrednu zadrugu

Imaš na dnu foruma jedan žuti kvadrat, klikni na njega i kontaktiraj Agro Hoblaj. Oni su blizu tebe, a imaju Floreopor i treset, koji smo počeli koristiti.

Offline sanja

Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #18 : 08-09-2009, 15:50:15 »
hvala Mario...ovo ce mi dobro doci :hvalaaa:
sanja >_<

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #19 : 09-09-2009, 14:17:20 »
Ako te zanima sto u zivo,u vezi bonsaia mozes doci u nedelisce.Pogledaj na forumu pod fotografije ,Bonsai iz Medimurja pa ces vidjeti adresu i ono sto ja imam kod kuce od drvaca,ako te zanima.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sanja

Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #20 : 09-09-2009, 15:34:22 »
super..hvala na ponudi..ja se nadam da cu uspjet ulovit vremena pa da se dogovorimo jedanput..jako me zanima bonsai uzgoj. Za sad sam pocetnik ali se nadam da cu i ja uskoro imat neko povece znanje o svemu tome :smile:
sanja >_<

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #21 : 09-09-2009, 15:45:18 »
super..hvala na ponudi..ja se nadam da cu uspjet ulovit vremena pa da se dogovorimo jedanput..jako me zanima bonsai uzgoj. Za sad sam pocetnik ali se nadam da cu i ja uskoro imat neko povece znanje o svemu tome :smile:

Evo ja se nadam, a i vjerujem da ćeš uz znanje imati i dobrih drva  :great:

Offline sanja

Odg: samo da ga ne ubijem..
« Odgovori #22 : 09-09-2009, 19:52:18 »
Evo ja se nadam, a i vjerujem da ćeš uz znanje imati i dobrih drva  :great:

hvala na potpori  :hvalaaa:  :smile:
sanja >_<